Детские_Будут?• 15 октября 2022
Электроэпиляция лица
Прошла курс, 2 года ушло на удаление. Сейчас замечаю рост волос снова , прошло около года 😭у кого - то было подобное ?
Детские_Будут?
• 15 октября 2022
Ответ дляKROX@
У меня, только я не курс прошла, а уже более 12 лет делаю.
И нет улучшения? Как часто делаете? Я так обнадежилась …
KROX@• 15 октября 2022
Ответ дляДетские_Будут?
У меня гормоны, я и не надеялась.
Сейчас за границей, лазер тут делать безумно дорого, купила бытовой фотоэпилятор и пользуюсь им, пока по инструкции производителя каждую неделю.
Артура Пирожкова• 15 октября 2022
Ответ дляKROX@
У меня гормоны, я и не надеялась.
А покажіть, будь ласка, який фотоепілятор. Теж потребую і теж за кордоном
KROX@• 15 октября 2022
Ответ дляАртура Пирожкова
Ще є Філіпс, у куми Філіпс і вона задоволена. А мені в цьому здалась форма зручнішою.
Артура Пирожкова• 15 октября 2022
Ответ дляKROX@
Дуже дякую
Детские_Будут?
• 15 октября 2022
Ответ дляKROX@
У меня гормоны, я и не надеялась.
Які ви зони робите і як ефект ?
KROX@• 15 октября 2022
Ответ дляДетские_Будут?
Які ви зони робите і як ефект ?
Ефект такий же, як від лазару, якщо роблю, зараз холодіна, і апатія, то забила, полізло знову, звичайно. Не роблю вже пару місяців🙈 обличчя ще клацаю трохи, бо його видно, а на все інше тупо забила. Все інше, це майже все - пахви, ноги, бікіні, руки, живіт.
Заставляличка• 15 октября 2022
Ответ дляДетские_Будут?
Я робила в 2021 починаючи з січня. В травні перестала через сонце. Восени 2021 знову почала ходити і приблизно до нового року.
Перед першим разом відрощувала 6 місяців.
Верхня губа очистилася майже повністю. Останній раз була майже рік тому саме з цим місцем.
Підборіддя та щоки ще трохи ростуть, але вже не так сильно. Думаю, ще двох разів вистачить.
Заставляличка• 15 октября 2022
Ответ дляKROX@
У меня гормоны, я и не надеялась.
Так автор про ее питає, а не про лазер та фото.
KROX@• 15 октября 2022
Ответ дляЗаставляличка
Воно мені все однакове, за більш ніж 12 років всюди була) то не роблю різниці просто, все, що не депиляція, то епіляція)
Заставляличка• 15 октября 2022
Ответ дляKROX@
Ее не може не допомагати, вона вбиває фолікул назавжди. Там точково подають струм до кожного фолікула. Інша справа, що їх може бути багато.
Заставляличка• 15 октября 2022
Ответ дляKROX@
KROX@• 15 октября 2022
Ответ дляЗаставляличка
Ой, таке точно робила, боляче, особливо обличчя🙈