Молчунья• 15 октября 2022
У кого сложные дети, как у вас складываются отношения с окружающими?
У меня очень сложный сын. Сейчас ему 17.
Начиная с садика, я обзавелась врагами.
У него ЗПР. Пограничное состояние между УО и нормой.
Мне высказывали постоянно, что он ненормальный и т.д.
Потом школа, первая учительница стала врагом. Она унижала его постоянно.
Он в отношении и поведении к окружающим абсолютно нормальный. Хорошо относится к людям, детям.
Хочет хороших друзей, но это не удаётся, словарный запас скудный, проблемы в развитии.
Он по-доброму ко всем, а взамен вот так.
Его родной отец обзывал, чужие тёти тоже.
Мне и самой тяжело с ним, но вот это отношение просто угнетает.
Начиная с садика, я обзавелась врагами.
Анка-пулемётчица• 15 октября 2022
У меня дочка ещё маленькая, 3.5г. Бывают моменты, я не реагирую особо. В будущем планирую инклюзию, возможно ассистента, буду выбирать тщательно школу.
Молчунья
• 15 октября 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
Понимаю... Тогда не было такой возможности. Либо вспомогательная школа, где сами понимаете дети очень разные и с тяжёлыми заболеваниями. Которые будут бить и им за это ничего не будет.
Я выбрала обычную школу, в результате столько гадостей мне наговорили и наделали, что до сих пор осадок в душе
Анка-пулемётчица• 15 октября 2022
Ответ дляМолчунья
Очень жаль(
Ваша прЭлесть• 15 октября 2022
Просто хочу вас підтримати! Тільки що тут же читала тему, про уроки і дітей, і як завжди купа коментарів ’ а моя все розуміє’ ’як це так’ і тому подібне. Люди злі, аби обсудити і засудити, бо в них в житті таких проблем не має. В мене син сдвг це дуже важко, дуже.
Карамбулкул• 15 октября 2022
Так, це все дуже тяжко. В мене теж син з особливостями. Інтеллект в нормі, але поведінка.....
В школі був на індівідуальному навчанні. Я сама педагог і дуже добре розуміла, що з його проблемами буде тяжко навчатися в класі, розуміла що він буде заважати дітям і створювати проблеми, це не сприятиме доброму ставленню вчителів. Нікому б не дозволила його ображати, особливо батьку. Одразу сказала чоловіку, що як не хоче нести разом зі мною відповідальность , то я його не тримаю.
Так, мій теж у школі тягнувся до дітей, а його ігнорували, не хотіли спілкуватися, на жаль, діти жорстокі. Намагалася заповнити брак спілкування з однолітками іньшими подіями, спілкуванням з нашіми друзями, з родичами, у нас вдома .часто бували гості.
Що до вчительки, то я взагалі в шоці. Чому Ви це допустили? Можна було змінити вчительку або школу?
Молчунья
• 15 октября 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
Дякую
І Вам Божого благословення та витримки
Г@Л@В@ломка• 15 октября 2022
Нормально складываются. Дочь была ЗПР, интеллект в норме. Адекватный, ребенок. Всегда оберегала ее от неадекватов, она знает что семья за нее горой.
Молчунья
• 15 октября 2022
Ответ дляКарамбулкул
Неможливо. Єдине що, то це скарга директору. Я не звикла так, тому все з´ясовували з нею особисто.
Але шкодую. Школа проста була, тому я туди віддала, в іншій школі було б ще гірше..
З чоловіком теж завжди сварилися, але він не уходив та й йому начхати було на сина.
Молчунья
• 15 октября 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Дякую за відповідь. Саме цьому що я теж була горою за сина, то зіпсувала стосунки з оточуючими.
Та мені на них начхати, мені за дитину прикро
Скромняшка• 15 октября 2022
Ответ дляМолчунья
Так может не надо было выбирать обычную школу, если у вас ребёнок с ЗПР и с лёгкой УО ? Выбрали бы коррекционную школу. Где к вашему ребёнку был бы другой подход и отношение и детей меньше в классе и программа легче и он бы на фоне других детей не был изгоем? По сути - это амбиции мам особых детей любыми путями всунуть ребёнка в обычную школу в обычный класс. Зачем ? Чтобы на фоне обычных детей ваш ребёнок чувствовал себя не самым лучшим образом ? А так у нас в классе тоже был мальчик с проблемами в развитии. Ничем хорошим для него это не закончилось. И обычные ученики и учителя его гнобили. Ну натягивали тройки с трудом, чтобы на второй год не оставлять, дружить с ним тоже никто не хотел.
Карамбулкул• 15 октября 2022
Ответ дляМолчунья
Та це вже в минулому. Сину вже 17 . Дивіться в майбутнє, нащо про дитячий садок згадувати.
Напевно Ви м´яка людина, я значно жорсткіша. Я б і з непрофесійною вчителькою і з недолугим ’’батьком’’ швиденько б вирішила питання.
Тримайтеся і підтримуйте сина.
Це дуже боляче що з ним не хочуть товарищувати, але ми ж не можемо нікого змусити до приязні. Наше суспільство дике що до інвалідів, особливо з ментальними розладами.
Тримайтеся і підтримуйте сина.
Молчунья
• 15 октября 2022
Ответ дляСкромняшка
А дальше что после этой школы?
Я была там. В нашем городе это школа детей алкоголиков, наркоманов и брошенных.
У него бы окружение было такое, соответственно друзья.
И дальше что, куда?
До 9 класса учить таблицу умножения?
Он её выучил во втором или третьем, не помню, со всеми.
После такой школы куда возьмут учиться, работать?
Ему поддержка нужна, а везде одно унижение
И дальше что, куда?
До 9 класса учить таблицу умножения?
Молчунья
• 15 октября 2022
Ответ дляКарамбулкул
Тримайтеся і підтримуйте сина.
Дякую...
Скромняшка• 15 октября 2022
Ответ дляМолчунья
А дальше что после этой школы?
И дальше что, куда?
До 9 класса учить таблицу умножения?
И дальше что, куда?
До 9 класса учить таблицу умножения?
А после обычной школы у вашего ребёнка больше перспектив ? Какое он сможет получить образование , куда его сейчас возьмут работать с УО ? И это при том , что все школьные годы у вашего ребёнка в обычной школе были постоянные унижения и враги? И как он себя чувствовал все эти годы в этой школе ?
Карамбулкул• 15 октября 2022
Ответ дляМолчунья
А дальше что после этой школы?
И дальше что, куда?
До 9 класса учить таблицу умножения?
И дальше что, куда?
До 9 класса учить таблицу умножения?
Його підтримка - це Ви в першу чергу!. Можна було написати заяву і вчітися по інд.программі. Вчителі завжди раді ’’індивідуальщикам’’, бо за урок з такою дитиною платять як за урок з класом.
Молчунья
• 15 октября 2022
Ответ дляСкромняшка
В принципе нормально уже со средней школы, там пришла умный классный руководитель.
А вы как думаете какое вообще у этих детей будущее в нашей стране?
Мне больно и я не понимаю как ему дальше помочь
Карамбулкул• 15 октября 2022
Ответ дляСкромняшка
Це дуже тяжка тема. Частково Ви маєте рацію, але коли в тебе така дитина, то не всі батьки можуть прийняти і адекватно оцінити ситуацію.
Я більш-меньш впоралася, бо сама педагог і розуміла іньшу сторону медалі . Тому важливо співпрацювати з психологом і коррекційним педагогом і дослухатися до них.
Молчунья
• 15 октября 2022
Ответ дляКарамбулкул
Вже закінчив школу. І зараз взагалі неважливо яку. Немає різниці.
Ким йому працювати, як жити далі я не розумію
Скромняшка• 15 октября 2022
Ответ дляМолчунья
Боюсь в странах СНГ вообще у таких детей мало шансов на нормальное будущее. Если есть ещё здоровые братья, сёстры, которые готовы будут заботиться, терпеть сложный характер, помогать , в том числе и финансово, то надежды есть . Если таких братьев, сестёр нет, то всё печально. Всё - таки в Европе таких детей социализируют, адаптируют в обществе, соцслужбы заботятся.
Скромняшка• 15 октября 2022
Ответ дляКарамбулкул
Я с вами согласна, что тема тяжёлая. И мамам часто тяжело оценить реальные возможности ребёнка и то сможет ли он вписаться в коллектив , потянуть обычную программу. Конечно то, что вы сами педагог и вашим ребёнком занимались вы и ваши коллеги были настроены положительно очень много значит. Но если смотреть реально, то инклюзия в Украине - это фикция, иллюзия. От которой страдают и особые дети и обычные и педагоги и родители.
Карамбулкул• 15 октября 2022
Ответ дляМолчунья
Він отримав атестат? Допоможіть йому опанувати професію яка йому під силу. Чому Ви так піссимістичні? Хлопець фізично здоровий, сам себе обслуговує, ну не буде академіком, але ж для Вас він найкращий.
Що до оточуючих, то повірте, і здорових ображають, і здорові бувають самотні. Доросла людина сама формує своє оточення.
Карамбулкул• 15 октября 2022
Ответ дляСкромняшка
Наша інклюзія жахлива, погоджуюся.
Карамбулкул• 15 октября 2022
Ответ дляСкромняшка
Зараз дещо змінюється (почало змінюватися перед ковідом і війною). У інвалідів набагато більше можливостей чим було 15 років тому.
Молчунья
• 15 октября 2022
Ответ дляКарамбулкул
Які саме?
Молчунья
• 15 октября 2022
Ответ дляКарамбулкул
Отримав поки що свідоцтво після 9 класів.
Схема сыра• 15 октября 2022
Ответ дляМолчунья
У знайомих син з синдромом дауна. Є відставання в розвитку, погано говорить. Але він дорослий вже, десь 30 років йому вже.
Його батьки зробили все, щоб він зміг жити самостійно, якщо їх переживе, бо він в них один. Другу дитину так і не наважилися народити.
Він ходив в спец школу. Після школи його влаштували в інтернат для таких людей.
Там він освоїв якусь просту професію і живе вдома зараз, а в інтернат як на роботу їздить. Після смерті батьків зможе в інтернаті жити постійно, якщо сам не зможе. Він сам по місту пересувається без проблем, в магазин ходить
Але це все Київ. Є вибір закладів, ну раніше принаймні був.
Русалка на ветвях• 15 октября 2022
Якщо він до оточуючих нормальний,то чому вам важко з ним не можу зрозуміти.
Карамбулкул• 15 октября 2022
Ответ дляМолчунья
В Україні є ценри професійної освіти для людей з особливими потребами
Молчунья
• 15 октября 2022
Ответ дляКарамбулкул
Його прийняли в ПТУ. А далі? Роботи немає в Україні навіть для здорових людей ((
Карамбулкул• 15 октября 2022
Ответ дляМолчунья
Біля мого дому кіоск ’’Ремонт взуття’’ , там хлопець працює з ментальним розладом, він не вміє писати, але взуття дуже добре ремонтує. Років 8 тому я ходила на манікюр до дівчини у візочку. На моїй колишній роботі жіночка разом з сестрою з синдромом Дауна приберальницями працювали, так, сестра її контролювала, підказувала.
Прикладів багато.
Мій син зараз також отримує освіту і я вірю в нього, вірю що він знайде свій шлях і місце під сонцем.
Так, їм тяжче за іньших, але треба прикладати зусилля.
Прикладів багато.