Рожки-да-ножки• 16 октября 2022
Хто в Польщі відсижуєтьмя? Діти там мають ходити до школи?
Обовязково чи ні
Я шалунья• 16 октября 2022
Ответ дляПешеходик
Приехали в Польшу, слышали, что нужно в ближайшей школе написать отказ. Обошли 3 школы. На нас там посмотрели, как на
да и все. Тут познакомилась с женщиной, она наоборот хотела отдать ребёнка. Ходила по школам - мест нет. В итоге на дистанционке.

Мексиканочка• 16 октября 2022
Ответ дляБлинчик Мой
Цікаво чому не задоволені?
Тут діти вчаться без репетиторів, потім обирають напрям який хочуть , поступають . В Україні репетитори з першого класу, без репетиторів одиниці нормально вчаться. Щоб здати зно взагалі починають посилено вчити з репетиторами матеріал ще з 9-10 класу. Чому в Україні тоді краща освіта, якщо потрібно репетитор по кожному предмету щоб поступити ?
це ще один міф, наподобі консерв із дєвствєнніц))) просто наші проньки в європейських школах не мають перед ким випендритись репетиторами, от і освіта їм ’ніяка’. Причому, освітні програми країн часом кардинально різняться, але це не заважає абсолютно нашим пронькам розказувати, що ’освіта в Європі’
Оч@ров@Шк@• 16 октября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
Ну а сейчас-то ему надо в школу ходить, в некоторых странах это обязаловка
Естественно. Вас пытаются интегрировать в экономику страны в надежде, что вы ей (экономике) потраченные на вас деньги вернёте в будущем.
Я шалунья• 16 октября 2022
Ответ дляКому там слова не давали
відсижуєтьмя? Може хтось і відсиж...., а хтось біжав від обстрілів і на відсиджування немає часу. Працюють і там.
Вчиться де бажаєте. Проблему зробили. Ідеальних шкіл нема ніде і в Україні теж. Тому не потрібно писати яке погане навчання в Європі.
Не знаю не знаю
Ребёнок учился и в гимназии и в лицее в Украине
Я довольна
Нагрузка была выше крыши
Я довольна
Нагрузка была выше крыши
Я шалунья• 16 октября 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Год-два и можно подсобником устраиваться. Как раз немецкий подтянет. Или вы верите, что вас за спасибо приютили?
Там все на социале
Я шалунья• 16 октября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
Подсобником в 13 лет?
Это незаконно, его не возьмут.
Про спасибо верю, была 4 месяца в Болгарии.
Это незаконно, его не возьмут.
Как Вам в Болгарии?
Потом Куда поехали?
Я шалунья• 16 октября 2022
Ответ дляБлинчик Мой
Цікаво чому не задоволені?
Ну не совсем так
На паровозе• 16 октября 2022
Ответ дляМексиканочка
Це точно...прийшли в наш клас в польщі 2 дівчинки з України, і мама мені розказує: в Україні настюша вчилася в інтелекті України, а тут хоть табличку в 3му класі вчать?
Аж вмазати захотілось... канєшно не вчать, мабуть тому тут молодь і читає і англійською володіє, тільки українська освіта найкраща.
Бісять.
Я шалунья• 16 октября 2022
Ответ дляМексиканочка
я не відсиджуюсь, мої діти там з березня, з перших днів пішли в польську школу, в українській були на дистанційному, зараз - на домашній формі. Їдьте куди попало, нах ваші дітитам комусь впердолились, не переживайте)))

Ужгород• 16 октября 2022
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Вважаю, якщо не оформлювати впо, то деінде
Нельзя не оформлять ничего. Так как это основание пребывания в стране. Выплаты можно не получать, но эту защиту временную придётся.
Я шалунья• 16 октября 2022
Ответ дляНа паровозе
Бісять.
А ЧТО бесит?
Я бы тоже была б недовольна
Да,украинское образование намного лучше
Я бы тоже была б недовольна
Да,украинское образование намного лучше
На паровозе• 16 октября 2022
Ответ дляЯ шалунья
А ЧТО бесит?
Я бы тоже была б недовольна
Да,украинское образование намного лучше
Я бы тоже была б недовольна
Да,украинское образование намного лучше
Чим недовольні? Тим що ваша бубочка і місяця не вчилася, не знає навіть, що в тій школі вчать, а вже недовольна?
Ви те польське образованіє бачили, щоб недовольнічати?
Та мамаша - ні. Просто приїхала і понти пробує колотити.
Тільки на понти тут тільки ваші колєжанки біженки увагу звертають.
Пешеходик• 16 октября 2022
Ответ дляБлинчик Мой
Він іде в клас на рік молодший ніж був в Україні. Має додаткові заняття з німецької і до наступного року знає і розуміє мову і може спокійно вчити новий матеріал
На собі спробуйте, а потім розказуйте
ТрамвайGirl• 16 октября 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Вы всё время обобщаете.
Не все европейские страны заставляют ходить детей в школу, везде свои правила.
Пешеходик• 16 октября 2022
Ответ дляНа паровозе
Бісять.
А українська молодь не читає і англійської не знає?
Баксы_сдам• 16 октября 2022
Ми зараз у Празі, вчилися дистанційно 4 клас, поки не знайшли місце у школі. Так, програма по підручникам- легша, але дитині потрібен соціум, бо сама уже зізналася, що вже не може по комп’ютеру навчатися. В класі є дівчинка з України, яка трохи краще знає чеську мову і допомагає. Вчитель- українка, яка може допомогти з вирішенням питань. На чеській мові, їх з дівчинокою забирають і вони окремо вчать чешську. Багато уроків проводиться не на чеській, а на англійській( дуже була здивована- нашим трохи легше). Ось 10 тижнів їздять плавати по п’ятницям до басейну на перших 3 уроках.На уроках праці дуже цікаво- пекуть хліб, пришивають ґудзики. Да не легко- мовний бар’єр, але десь англійською, десь жестами. Вони вчать нас чеської, а ми їх - української.
ТрамвайGirl• 16 октября 2022
Ответ дляЯ шалунья
Как Вам в Болгарии?
Потом Куда поехали?
Я Болгарию, в принципе, люблю. Там всё предельно просто и дёшево) С языком проблем нет, цены не высокие, жить можно. 2 месяца были на море, 2 в горах и всё вроде и ничего, но домой очень хотелось. В конце августа вернулись в Украину, больше никуда не хочу.
ТрамвайGirl• 16 октября 2022
Ответ дляУжгород
Можно, просто каждые 3 месяца придётся границу пересекать туда-назад
Сижуревувшоке• 16 октября 2022
Ответ дляПешеходик
Не знает
На паровозе• 16 октября 2022
Ответ дляПешеходик
А поляки приїхали в Україну і обсирають українську освіту?
Чи то прерогатива наших? Приїхати, взяти все що дають, нагадити і звалити?
Пешеходик• 16 октября 2022
Ответ дляСижуревувшоке
Не знает
В моем окружении все знают. К 9 классу - уверенный В1
Пешеходик• 16 октября 2022
Ответ дляНа паровозе
Кто обсирает? Родители хотят, чтоб дети учились в укр школе это обсирают? Да, и в тексте нет ничего о том, что взяли и что давали. Мы снимаем квартиру за свои, пособий нет и не искали, живём за свои. Что я брала и у кого? Да, я не хочу отдавать в польскую школу. Не вижу смысла. Должна отдать, чтоб не оскорбить лучшие чувства поляков?
И да, если бы поляки приехали на пожить в Украину, поверьте, обсирали бы аж бигом
На паровозе• 16 октября 2022
Ответ дляПешеходик
А до чого ви себе тулите? Я описувала ситуацію про свою конкретну знайому маму з класу. Ви влізли з своїм цінним коментом і щось мені доводите.
Не хочете віддавати в пл школу - ваше право. Маю надію, що і не обгажуєте освіту, про яку нічого не знаєте.
І, так, ті поляки, яких я знаю особисто - допомагають українцям більше, ніж самі українці. І, так, люди виховані так мебе не поводили б.
Пешеходик• 16 октября 2022
Ответ дляНа паровозе
Так вы ж тоже тулите. Под свою конкретную знакомую подвели всех украинцев, живущих в Польше.
Я шалунья• 16 октября 2022
Ответ дляНа паровозе
Вы в Украине, скорее всего,учились в обычной школе без нагрузки.
Поэтому загран образование Вам кажется хорошим
А я Вам скажу,что НЕТ
На паровозе• 16 октября 2022
Ответ дляПешеходик
Я в ваш діалог не влазила. Тож якщо вам мої слова по больній мозолі - то ваші особисті труднощі.
Я шалунья• 16 октября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
Спасибо
Я шалунья• 16 октября 2022
Ответ дляСижуревувшоке
Не знает
Вы из социально-неблагополучной среды?