Aliona1311• 17 октября 2022

Потрібна подруга для схуднення

Всім привіт. Потрібна подруга-підтримка для схуднення з великої ваги. Була на марафоні весною, схудла та мала багато корисних звичок. Після закінчення марафону і закінчились всі спроби схуднути. Всім кому потрібна підтримка і командний дух давайте об´єднуватися.
Смайлик• 17 октября 2022
Худну зараз теж...
Але не з великої ваги
Паспортный стол• 17 октября 2022
Мені десь 12кг потрібно скинути.
#Пойду_кгадалке• 17 октября 2022
А с насколько большого веса? Я бы хотела поддержку. Я хорошо похудела, на 28 кг, но 11 уже вернулось. Худеть еще нужно много...
автор Aliona1311 • 17 октября 2022
Ответ дляСмайлик
Худну зараз теж...
Але не з великої ваги
В який спосіб?
Я правильно харчувалась і спорт був... чому так легко все закинути...
автор Aliona1311 • 17 октября 2022
Ответ дляПаспортный стол
Мені десь 12кг потрібно скинути.
Мені ще більше... удачі нам!
автор Aliona1311 • 17 октября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
Моя вага зараз 119. Хочу скинути кг з 30 точно.
#Пойду_кгадалке• 17 октября 2022
Ответ дляAliona1311
У меня 126 сегодня, а было уже 115
Худела на кето, планирую со среды возвращаться к нему.
Было б неплохо, если б несколько человек с похожим весом объединились.
#Пойду_кгадалке• 17 октября 2022
Ах да, похудеть хочу в идеале до 80, у меня рост почти 180, было бы отлично.
автор Aliona1311 • 17 октября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
У меня 126 сегодня, а было уже 115
Зробити в вайбері групу і підтримувати, хоча б морально. Хочу зранку бігати або хоча швидко ходити. Мені дуже подобалось з ТаньоюTGYM займатися.
Смайлик• 17 октября 2022
Ответ дляAliona1311
В який спосіб?
Менше їм, більше овочів, займаюся йогою, курс масажа проходжу.
Будо 74, зараз 68.
автор Aliona1311 • 17 октября 2022
Ответ для#Пойду_кгадалке
І для мене така вага це мрія.
Кукуша• 17 октября 2022
Можна до вас?) 118. Теж була на марафоні, але взимку, 10 кг пішло, але зараз через нерви наїла все назад
И.О. человека• 17 октября 2022
також тре скинути кг 25-30, з 92. До корони була 73 , а при нервах/стресі я їм більше ніж треба, за 3 роки наїла, хочу скинути
автор Aliona1311 • 17 октября 2022
Ответ дляКукуша
Не можна, а нужно! Нам потрібна команда сильних. І з підтримкою вийде пострункішати на ще більше кг.
Успокойся_Успокойся• 17 октября 2022
Треба просто перестати жерти, але я все не можу зупинитись.
автор Aliona1311 • 17 октября 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
І мені важко себе стримати. Дуже важко.
Успокойся_Успокойся• 17 октября 2022
Ответ дляAliona1311
І мені важко себе стримати. Дуже важко.
Мені допомагає хоббі якесь. Треба себе пнути і почати щось робити, коли чимось захоплюєшься, то і в туалет біжиш в останню хвилину))
автор Aliona1311 • 17 октября 2022
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Про хобі також думала. Чомусь нічого мене не захоплює, як років з 10-15 назад. Купила вишивку, поки вишила тих кілька рядочків то вже й вечір настав. Читання книг теж не захоплює, як колись. В студенстві могла ночі напроліт читати.
Успокойся_Успокойся• 17 октября 2022
Ответ дляAliona1311
Треба шукати. Я колись в’язала, поки сином не завагітніла, я навіть розуміла, що там хлопець, бо аж нервувала від в’язання)) зате почала вишивати. Вишиваю тільки одяг, бо результат буде носитись. Потім була ч пене складна морально сорочка, і після неї, як відрізала, та згадалось в’язання. Я його з собою по світу тягаю, але тільки тягаю, так ще в руки і не взяла. Коли пакували речі, під гуркіт бомб, то чомусь було важливо взяти нитеи і спиці.
#Пойду_кгадалке• 23 октября 2022
Ответ дляAliona1311
Автор, ну как успехи? Я неделю на низкоуглеводке была, а со вчера перешла на строгое кето с интервальным голоданием.