Кудесница_с_пургеном• 17 октября 2022

Вареники на сніданок гарна ідея?

Як ви вважаєте? До речі, маю на увазі з картоплею та сиром
Барышня_Смольный• 17 октября 2022
Так, дуже гарна ідея. Особливо, якщо ти спиш, а чоловік готує

Кудряшка Сью• 17 октября 2022
А чому ні?) В мене в сім´ї щонеділі вареники на сніданок були, коли з батьками жила) а зараз я лінуюсь, якби хто наліпив, то з задоволенням з´їла б
вареный_look• 17 октября 2022
Нам заважке...на обід як раз
Мороженная курица• 17 октября 2022
Мама на вихідних ліпила. Прокинусь в піжамі на кухню. І ліпимо вдвох. Ех...Зараз живу окремо.
wladetta• 17 октября 2022
Вареники- це завжди гарна ідея
66сезон666серия• 17 октября 2022
я після такого сніданку через макс. 2 години буду голодна, тому ні. хоча вареники люблю
Муроводчица• 17 октября 2022
Бывает перед сложной сменой, когда знаю что пропущу обед очень выручают вареники с картошкой.
Большой секретик• 17 октября 2022
Гарні вареники - гарна ідея.
Зяблик протестант• 17 октября 2022
Нет

автор Кудесница_с_пургеном • 17 октября 2022
Ответ дляМуроводчица
На сніданок перед роботою?
Ответ для66сезон666серия
Що тримає вас довше?
пышка_мышка• 17 октября 2022
Мені важкі для сніданку, а на обід якраз підходять!
КалінкаМалінка• 17 октября 2022
Замечательная. Эх а я ленюсь их лепить. А вот мама или свекровь часто звали на пельмешки, вареники. Еще и с собой давали)
Жена сантехника• 17 октября 2022
нет,слишком тяжелая еда для завтрака
66сезон666серия• 17 октября 2022
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Що тримає вас довше?
шось білкове... яйця... творог... навіть ’довгі’ вуглеводи не такі вже й довгі
мадам Везувий• 18 октября 2022
Можно и ленивые варенички!
Купипупсичек• 18 октября 2022
Варене тісто на голодний шлунок та ще зранку - погана ідея, нездорова їжа для шлунку. Інша справа на обід.
Астоновитесь!• 18 октября 2022
Для меня очень тяжело на завтрак.
Я вообще их редко ем.