Ашотакоя• 17 октября 2022
В Україні більше не буде банківської таємниці?
В Україні планують запровадити міжнародні стандарти звітності CRS. У зв´язку з цим незабаром банківська таємниця перестане існувати. Усі банки зобов´яжуть передавати відомості про рахунки клієнтів, зареєстрованих за кордоном. Звітність проводитиметься за рахунками юридичних і фізичних осіб, а також приватних трастів і фондів.
Ашотакоя
• 17 октября 2022
Как я понимаю, все, кто переживал о скрытии своих доходов в Украине за границей..получат теперь ответ на вопрос- ’А как они проверят?’
Коренная киевлянка• 17 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Ааа так вас это интересует
Утренняя зорька• 17 октября 2022
Не на чиновников это рассчитано, они как делали свои грязные делишки с коррупцией, так и будут продолжать их делать.
А вот остальные, начальство, офисные работники, простые люди, это да, лакомый кусочек.
Что не сделаешь для блага народа, всё им не так
PORKA• 17 октября 2022
Ответ дляУтренняя зорька
Так народ будет за раскулачивание
Ответ дляУтренняя зорька
У вас рахунки в різних країнах? Чи ви отримуєте допомогу за кордоном? Яким чином, на вашу думку, це стосується офісних працівників?
Ашотакоя
• 17 октября 2022
Ответ дляfrolik
Цікаво, а якщо люди працюють за кордоном та налоги сплачюють там..тож також Україна буде отримувати цю інформацію..чи як?
Первая леди колхоза• 17 октября 2022
Ответ дляfrolik
Ну це логічно і це мало відбутися, зокрема, якщо Україна хоче вступити до Євросоюзу.
Ніхто цього не хоче.
Ашотакоя
• 17 октября 2022
Ответ дляfrolik
Ну мабуть це в обидві сторони працює.
Ну то добре..може і пенсійний стаж тоді будуть зараховувати якось..чи може зобов´яжуть ще і в Україні налоги сплачувати?..
Поросенка• 17 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Буде. І декларацію будуть подавати. І військовий збір додатково спрачувати. Бо такого податку немає закордоном
Голубая устрица• 17 октября 2022
Ответ дляИграйМойГормон
Пусть трясут батальон Монако.
Бедным украинцам нечего бояться.
якраз-таки батальйон Монако трястись не буде, трясти будуть бідних українців
Ответ дляАшотакоя
Я не думаю, що пенсійний стаж за кордоном буде враховано для пенсій в Україні, це нелогічно, але насправді я не знаю, бо не економіст.
Голубая устрица• 18 октября 2022
Ответ дляЯичница с беконом
Ну накінець то, давно пора
О, швондери стрепенулись
прям як наша сусідка, що в локдаун радісно верещала сусіду-заробітчанину ’Ага, тепер і ти в сраці будеш’ і крутила дулі через паркан. От лиш сусід і далі заробляє, а сусідка як сиділа в сраці, так і сидить там)))
Тепличная• 18 октября 2022
Ответ дляИграйМойГормон
Пусть трясут батальон Монако.
Бедным украинцам нечего бояться.
наївні. перших не трогатимуть, останніх стригтимуть вовсю... (чули вираз - ’жива нафта’?) от ви і є такими корисними копалинами для них. платитимете податки аж свистітиме.... (До речі цікаво,коли ваші кровні податки будуть іти на очередну ’будову віку’- як ви реагуватимете, за дороги дорожче в 2.5 раз від запланованого?)
кураГАЛЯ• 18 октября 2022
Ответ дляГолубая устрица
100%, будут стричь заробитчан. А депутаты, олигархи и их свита , даже не заметит этого. Это все , только чтоб бедный народ доить и издеваться с него еще больше.
Голубая устрица• 18 октября 2022
Ответ дляТепличная
як дотепер оргазмували, так і далі будуть. Он москальню на убій гонять, а вони і раді. Так і наші швондери голозаді будуть радіти в надії, що їм щось перепаде
кураГАЛЯ• 18 октября 2022
Ответ дляГолубая устрица
О, швондери стрепенулись
Лилиана это, хейтерша всех и вся.
Голубая устрица• 18 октября 2022
Ответ длякураГАЛЯ
73% зробили це разом
Голубая устрица• 18 октября 2022
Ответ длякураГАЛЯ
Лилиана это, хейтерша всех и вся.
Шо за ліліана? Місцева звязда чи шо?
Яичница с беконом• 18 октября 2022
Ответ дляГолубая устрица
О, швондери стрепенулись
До чого тут ваша сусідка і швондери?
кураГАЛЯ• 18 октября 2022
Ответ дляГолубая устрица
Шо за ліліана? Місцева звязда чи шо?
Да, тетка где то из под Донецка, всех ненавидит и радуется тут чужому горю.
Яичница с беконом• 18 октября 2022
Ответ дляfrolik
А з якого дива він би мав бути врахований, якщо податки в Україні не платились?
Яичница с беконом• 18 октября 2022
Ответ дляТепличная
Хто заважає взяти все під контроль?
Ашотакоя
• 18 октября 2022
Ответ дляЯичница с беконом
Ну, наприклад, я читала, що у Польші якось зараховиватимуть стаж з України. То чому б і Україні не зарахувати? Це має бути якась домовленість між країнами для цього.