Лень гуглить• 17 октября 2022

Як же погано хворіти ((

Зараз захворіла сильний кашель і вухо заклало..
Останній рік коли хворію постійно закладає вухо і потім не чую на нього декілька тижнів
Холодно погано, гордо пече(((( як же добре бути здоровим((
deil1207• 17 октября 2022
Скорейшего выздоровления вам!!!
автор Лень гуглить • 17 октября 2022
Ответ дляdeil1207
Скорейшего выздоровления вам!!!
Дякую дуже((
Барабан для взрослых• 17 октября 2022
И я так переболела 2 недели назад. Кашель ещё остался. Ковид, наверное((
Бурундучиха• 17 октября 2022
Лечусь красным вином и мёдом,на ночь без таблеток, нагрела и горячим выпиваю,и спать, помогает лучше лекарств,но боюсь спиться)))
Честно,никогда так не лечилась,а сейчас попробовала и помогает,мне сейчас вообще болеть нельзя,а я по второму кругу на ногах(((
автор Лень гуглить • 17 октября 2022
Ответ дляБарабан для взрослых
Мене напрягає те що постійно вухо закладає і не чую
Тепер так майже при кожній хворобі
Space_girl• 17 октября 2022
Видужуйте🙏
Я також хворію з вівторка, ще й донька у п´ятницю підключилась
З приводу вуха вам потрібно к ЛОРу обов´язково, воно там усе пов´язане.
Від горла багато теплого пити, добре чай з лимона. Дуже рекомендую масло какао у напій теплий. Також лісобакт. Ще мені подобається спрей інгаліпт.
автор Лень гуглить • 17 октября 2022
Ответ дляSpace_girl
Видужуйте🙏
Дякую…і ви також одужуйте

А я від четверга воно все помалу помалу йшло і зараз остаточно
Вже тепер тижнями знову не відкладе вухо
Space_girl• 17 октября 2022
Ответ дляЛень гуглить
Дякую…і ви також одужуйте

В мене коли вуха боліли, то я або отіпакс капала або камфорне масло. Ще начебто протаргол для вух також підходить.
Продавец овец• 18 октября 2022
І це пройде, автор🙏🏼
Ми втрьох сім’єю ковідом щойно перехворіли . Ото жесть була, чоловік після операції на кишківнику з купою скоб(( на перетертих кашах з ризиком кровотечі і з Ковід (( але прорвались .
І вас все буде добре! Пийте багато та відпочивайте по можливості
Перша на селі• 18 октября 2022
У меня первый раз ковид случился. Не ожидала, что так легко. Если бы нюх не пропал и не заметила бы. Но я с 2021 два раза с прививкой. Мама 70 лет тоже в первый раз. У нее даже нюх не пропадал. Тоже прививки. Дети не заболели, так как болели раньше.
hutty• 18 октября 2022
Ой, не кажіть, хворіти - це капець!!! Я тиждень з насморком лежу в ліжку.... Такий, що аж голова болить і крутиться.... Тільки сьогодні стало трохи легше. Одужуйте!!!
Ангелочек с рожками• 18 октября 2022
Прекрасно вас понимаю,сама не люблю болеть,а болею часто(
Но всё пройдёт, пройдёт и это.
Скорейшего выздоровления!
Морковку дай• 18 октября 2022
У меня тоже что-то горло першит сегодня, боюсь разболеться. Ещё и за документами ехать через пару дней.
Ну ниче се• 18 октября 2022
Зараз будемо вас лікувати. Купити ротокан і полоскати горло кожні дві години. Відриваєте від ватного диску кусок і скручуєте валиком і у розчин борної кислоти 3%, в віджати, не повинно бути сильно мокрим і засовуєте у вухо і так ходите. Від кашля клеєте перцевий пластир.