Флюорография гуся• 18 октября 2022

Що порадите зробити в квартирі, щоб було тепло взимку

Квартира утеплена ззовні 10см пінопластом. Останній поверх багатоповерхівки. В квартирі зараз 16 градусів. Холодно та сиро. Є газ (газова поверхня в невеличкій кухні), але обігріти нею всю площу квартири(60кв.м) не реально.
Судячи з останніх прильотів по ТЕЦ та електропідстанціям ситуація взимку буде критичною з опаленням.
Що можно придумати? Ми в прикордонній області. На світло надії майже немає, бо дуже часто відсутнє останнім часом або захист напруги спрацьовує.
Можливо хтось шось для себе вже придумав чи купив. Поділіться.
Называйте меня Повелитель• 18 октября 2022
Буржуйка разве что. Или газовый котел без электрики.

Весёлая морковка• 18 октября 2022
Ну что сказать, я помню в 90 , мы на зиму переезжали в одну комнату, а остальные 2 закрывали(
Точный сантиметр• 18 октября 2022
Щось Ви пізно надумали утеплюватись. Ковдри теплі, теплий одяг і взуття, обігрівачі масляні(якщо світло буде), грілки. А взагалі, може розглянете варіант переїзду на зиму,якщо така критична ситуація. Хоча хто знає як буде у інших теж
Доль Чекомбана• 18 октября 2022
Головне, щоб стіни цілі з такими атаками на Україну
ЖаннаНеАгузарова• 18 октября 2022
Ковры на пол, если нет
Просто Ірен• 18 октября 2022
Наклейте на вікна енергозберігаючу плівку. Вона недорога, але дуже ефективна. На підлогу покладіть килими. Купіть усім членам родини теплі флісові костюми, не обов´язково термобілизну, такі костюми продаються у вигляді піжам. Сплетіть або купіть шкарпетки з натуральної вовни . І з´ясуйте причину сирості.
Майстерня домашнього текстилю• 18 октября 2022
Запасайтесь флісом і веслофтом. Грілки, сольові грілки, правда, сіль зараз дорога. Є ще варіант каміння або цеглу нагрівати на вогні, а потім ставити в кімнату. Вище писали, живіть всі в одній кімнаті.
автор Флюорография гуся • 18 октября 2022
Ответ дляТочный сантиметр
переїзжати нікуди. вірніше є можливість, але там у селі немає умов для проживання і навчання дистанційного дітям. тому варіант з переїздом не розглядаємо.
все тепле є. і ковдри, і одяг і обігрівачі.
чоловік пропонує спати на кухні і обігрівати газ. плитою.
із незалежного від електрики- це газовий конвектор . офіційно його не дозволять встановити у квартирі
Советчица Года• 18 октября 2022
Керамическую горелку на пол и протянуть шланг из кухни. У меня так знакомые зиму перезимовали, когда от центрального отключились, а автономное установить не успели.

ми придбали балон на 8л з пристосуванням для приготування іжі. стоїть у підвалі. правда ще не заправляли.бачила, що до них продаються і обігрівальні пристосування.
Редисочка• 18 октября 2022
продолжаем жить втроем плюс собака в однокомнатной квартире, хотя стоит новая двушка с хорошим ремонтам. но в однушке теплее, она маленькая и уютная.
Алгонавт• 18 октября 2022
Ответ дляФлюорография гуся
Спати з ввімкненою газовою плитою це таке собі…
Ответ дляАлгонавт
спати з ввімкненою плитою ніхто не збирається.
я мала на увазі обігріти приміщення кухні.
ми і з електрообігрівіачем ввімкненим не спимо. обов’язково на ніч вимикаємо.