Сейчас служит, был в спокойном регионе. В пятницу переписывалась с ним. И с тех пор телефон отключён. Могли ли куда-то перекинуть без предупреждения?
Теодор Бастард• 18 октября 2022
Да, конечно могли. Наших ребят с Краматорска за одну ночь кинули на зачистку в Лиман. 5 дней связи не было, подруга чуть с ума не сошла, пока муж на связь не вышел.
олена олена• 18 октября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Так, в Лимані із зв’язком дуже погано. Автор, він може бути там, не хвилюйтеся. Чекайте, він вийде на зв’язок
Ответ для crystal
У нас так було з другом. Тиждень чи навіть більше не був на зв’язку. Все. Думали вже щось сталося.
А в нього телефон зламався і був у ремонті. А ми тут всі вже чуть не ридали.
Блин, вот мужчины, нет что б найти возможность и черкнуть весточку. Так можно с ума сойти.
Ответ дляnnnnika
Тримайтеся, автор. В багатьох місцях на передку глушать зв´язок, тому чекайте. Бажаю, щоб скорше ваш брат вийшов на зв´язок і все було добре. Вийде на зв´язок, передавайте йому велике ДЯКУЮ
за захист України
все передам, нехай тільки буде все добре. Дуже дякую за підтримку!
Ответ дляhelgo
Я вам це пишу, щоб ви розуміли, що все може бути і не обов’язково це найгірше.
Якщо ваш брат десь на півночі, то їх зазвичай не перекидають нікуди, так, десь недалеко.
Компотик вишневый• 18 октября 2022
Автор,держитесь! Все будет хорошо,выйдет ! Вот точно! У приятельницы муж так пропал на 16 дней,тоже были сложности.Вы не замыкайтесь,нужно говорить,давайте будем говорить долго если нужно.
Ответ для crystal
З його розповідей, в них перекидали на Харків і Миколаїв. Ми як би готові до цього, але те що не має зв´язку 4 доби і він не попередив...
Ответ для crystal
Ответ дляKiev love
Я тримаюсь. Мама і його дружина в паніці. Намагаюсь їх всіх заспокоїти. В мене виходу не має, як тільки триматися
Компотик вишневый• 18 октября 2022
Ответ дляhelgo
Правильно! Поддерживаете их как можете ! Все будет хорошо!
Компотик вишневый• 18 октября 2022
Ответ дляhelgo
Спасибо. Напишу как выйдет на связь.
Обязательно! Ждём,подписалась!
Mira29-c3c3• 22 октября 2022
Ответ дляhelgo
Подзвонив сьогодні. Дякувати Богу все добре. Були проблеми з телефоном
Слава Богу!!!Чекала вашої відповіді!!!