Та легко!• 18 октября 2022
Чи плануєте зберігати енергетичні ресурси?
Влада закликає обмежити споживання електроенергії. Чи зміниться щось у вашому побуті?
Ми цього року ще не вмикали теплий пол і не включаємо кондиціонер на обігрів. Буду менше прасувати, хоча я люблю поглажену білизни, раніше все окрім махрових рушників та натільної білизни прасувала, навіть джинси та спортивні костюми. Посудомийку я і раніше тільки на ніч вмикала. Напевно зараз і пралку на таймер вмикати буду, а зранку розвішувати. А як ви?
Результат:
вже голосів:
103 (73.57%)
Так, буду економити
26 (18.57%)
Я і раніше економила
11 (7.86%)
Ні, буду жити як зручно мені
...аяприкольная• 18 октября 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ок вам непонятливой зачем свои котлы в квартирах. Надо в пещерах жить
Можно еще на дровах поставить, вдруг газа тоже не будет
Латвийские_Номера• 18 октября 2022
Ответ для...аяприкольная
Конечно. В доме частном так и стоит. Ещё и буржуйка в гараже. Война, знаете ли. И генератор
...аяприкольная• 18 октября 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
При чем здесь частный дом? Все, я не могу с вами говорить, хорошего вечера
Латвийские_Номера• 18 октября 2022
Ответ для...аяприкольная
При том, что у людей многих не одно жилье. И предусмотрено всё
...аяприкольная• 18 октября 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
Какое мне дело, сколько у вас жилья?)))
Та легко!
• 18 октября 2022
Ответ для...аяприкольная
У меня уже 15, и это сегодня было тепло на улице.
Дивно. Чому так швидко?
...аяприкольная• 18 октября 2022
Ответ дляТа легко!
Дивно. Чому так швидко?
Я сама не понимаю, вот так в этой квартире.
Та легко!
• 18 октября 2022
Ответ для...аяприкольная
Напевно стіни погано зберігають тепло, вікна погані. Коли ми в’їхали в нашу квартиру, то у попередніх хазяїв було набагато холодніше. Ми повністю зробили утеплення лоджії внутрі, старі дерев‘яні рами замінили на МПО, старі чугунні радіатори змінили на біметал. Одразу + 4-5 градусів в опалювальний сезон. У попередніх хазяїв вище 19 градусів не було. У нас минулі роки +23-24 було, постійно провітрювали кімнати
Непогодка• 18 октября 2022
Ответ дляТа легко!
Можна поставити таймер, відстрочити запуск прання. Тоді цикл завершиться о 6 або 7 годині ранку.
Я не люблю оставлять машинку без присмотра. Как-то оставила, а там шланг сзади отошел, вода с ванны даже в коридор зашла
...аяприкольная• 18 октября 2022
Ответ дляТа легко!
Окна нормальные и батареи, в отопительный сезон все супер. Но его нет пока, вот в чем проблема. И я не знаю, когда он начнется.
ПанВиктория• 18 октября 2022
У нас все на электричестве. Газа нет. То я стараюсь экономить. Обогреватель не включаю. Ну кушать себе варю, ото и всё. Стиралка поламалась🤦♀️ единственное, что я включаю раз в 2 дня -- это зернодробилку. Но она мне нужна, у меня хозяйство. Она берет много, но работает 10 минут и всё. А так в принцыпе, только тв работает вечером и лампочка прикроватная.
Ку ка ку ка ку• 18 октября 2022
Ответ дляТа легко!
Я не дуже хотіла вмикати пралку на ніч, бо все ж таки вона шумно віджимає. Можливо сусідам не сподобається
Скажете что жизнь требует)
Я всю жизнь стиралку на ночь ставлю
Ку ка ку ка ку• 18 октября 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
У меня тоже. Никогда не включала ночью. Кстати на Советчице узнала что люди стирают ночью)
Ночью дешевле
Ку ка ку ка ку• 18 октября 2022
Ответ для...аяприкольная
Не представляю, что это да жк? Разве такое допускается в жилых домах? Зачем вообще такое городить, проще котельную на комплекс построить.
У меня тоже котел
Бош