Olgusya• 18 октября 2022

Суровікін анонсував удар по Новокаховській ГЕС

О Боже...

Окупаційні війська рф можуть завдати удару по Каховській ГЕС на Херсонщині, замаскувавши воєнний злочин під нібито атаку Збройних Сил України. Подібні «анонси» використовувалися окупантами і раніше.

«Є дані про можливість застосування Києвом заборонених методів війни в районі Херсона, підготовку ракетного удару по греблі Каховської ГЕС», – заявив командувач окупаційними військами генерал Сєргєй Суровікін.

Російські військові готові «забезпечити безпечний виїзд населення за програмою переселення», додав Суровікін. Раніше окупанти вже марно закликали мешканців тимчасово окупованої Херсонської області евакуюватися до росії.
Наша_русофобія_недостатня• 18 октября 2022
А тепер послідовно поясніть чим це загрожує мешканцям Херсонщини.З фактами і логічними поясненнями, а не *в мене кум на гес двірником працює, то він казав*
Тріплють по форуму *шеф, всьо пропало* боти
Donchanka_• 18 октября 2022
Достали, гниды проклятые.
автор Olgusya • 18 октября 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Я без поняття. Це ’Дзеркало тижня’ опублікувало 20 хв тому
автор Olgusya • 18 октября 2022
Ответ дляDonchanka_
Достали, гниды проклятые.
Невідомо кого затопить. Крим же теж може?
Ninjavan• 18 октября 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Багато всього піде під воду просто.
Ответ дляOlgusya
А ви в топ захотіли?
автор Olgusya • 18 октября 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
А ви в топ захотіли?
Нафіг мені той топ
ольгалев• 18 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Нет конечно
Ответ дляNinjavan
Багато всього піде під воду просто.
Багато всього іде під поду, коли в Карпатах паводки.
автор Olgusya • 18 октября 2022
Ответ дляольгалев
Нет конечно
Читаю зараз, що вище по Дніпру. Треш...
Alika_1• 18 октября 2022
А удар по крымскому каналу он не анонсировал?
Ответ дляOlgusya
Нафіг мені той топ
Тоді нащо тема, в якій ви не шарите?
Мені цікаво почитати обгрунтовану думку, а не істеричний вкид.
І так очевидно, що там гаряче
Компотик вишневый• 18 октября 2022
Поsosет черт !
Vetas78• 18 октября 2022
Цюрупинск, Антоновка, прибрежные села....Херсон до Суворова(так раньше писали)
автор Olgusya • 18 октября 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Тоді нащо тема, в якій ви не шарите?
І так очевидно, що там гаряче
Може, підійдуть ті, хто шарить
sunholder• 18 октября 2022
Ответ дляKiev love
Поsosет черт !
У путина
Vetas78• 18 октября 2022
Ответ дляAlika_1
Даже если ударят это никому особо не повредит. Они ее на поля сольют. Всю лишнюю воду
Компотик вишневый• 18 октября 2022
Ответ дляsunholder
У путина
У Залужного!
Sea Wave• 18 октября 2022
Уровень воды в Днепре напрмую связан с работой Запорожской АЭС, если уровень воды упадет то как тогда с охладительными прудами?
Думаю, что это все пугалки, чтоб быстрее свалили с Херсона
ольгалев• 18 октября 2022
Сальто час назад заявил о эвакуации правого берега.... но гес не затопит правый, там больше левый под угрозой затопления. Сказал что всу сосредотачивают огромные силы на этом направлении и чтобы не мешать работать военным, просят людей выехать...
Vetas78• 18 октября 2022
Ответ дляольгалев
ГЭС затопит правый берег
NatalieP• 18 октября 2022
Ответ дляольгалев
Я слышала мнение, что они пытаются прикрываться мирными при отходе. Чтобы нашим было практически невозможно их мочить.
Атланта• 18 октября 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Тоді нащо тема, в якій ви не шарите?
І так очевидно, що там гаряче
Я слушала Жданова. Когда-то его спросили, почему не бьют по мосту возле ГЕС. Один раз ударили и всё. Он сказал, чтоб не повредить ту плотину. А то беда будет. Не дословно, но такой смысл.
Унция яда• 18 октября 2022
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Новые ники на советчице - прекрасны.
rybka21• 18 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Може, підійдуть ті, хто шарить
на їхній помийці такі заяви чи не кожного дня
Леонка25• 18 октября 2022
Вірю, що не лупануть. Я з Херсонщини, якщо що
автор Olgusya • 18 октября 2022
Ответ дляЛеонка25
Ви там зараз?
Леонка25• 18 октября 2022
Ответ дляVetas78
ГЭС затопит правый берег
Лівий, навпаки
Леонка25• 18 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Ви там зараз?
Ні
interior_designer• 18 октября 2022
Правый берег не затопит