Багато негативу в темах по відношенню до тих, хто виїхав за кордон. Стало цікаво, чи дійсно таке ставлення у переважної більшості, чи просто ті, хто негативно ставляться, більш активні у коментарях.
Іноді мені навіть здається, що це викиди від рашаботів, щоб людей між собою пересварити.
Результат:
вже голосів:
155 (37.08%)
Нормально ставлюсь
104 (24.88%)
Мені всеодно
84 (20.1%)
Дивитись результат
75 (17.94%)
Негативно ставлюсь
Марина Коваль• 21 октября 2022
Ответ дляОксана-004e
Их ждут родные, их дома и квартиры, а на теть с советчицы им начхать, они и спрашивать не будут
Поради тут нікому і не дають. В кожного своя голова на плечах. Просто тут, в темі, висловлюють свої думки, для цього тема і була створена.