ТигрЛьвович• 19 октября 2022
З приводу крадіжки електро енергії
Ситуація така: робили ремонт, електрик неправильно підключив, зразу ніхто не подивився, прийшов час платити, а лічильник не показує дані. Як порядня пригласила ДТЕК, а мені людина каже - невірно підключено, в обхід лічильника. Сказати, що я в шоці - це нічого не сказати. Він відмітив, що порушення, приїде інша бригада, буде виясняти що й як. Скажіть будь ласка, хто був в подібній ситуації. Якіх штрафів чекати? Я готова сплатити по середньому, або як скажуть. Чи ще щось мені світить?
ТигрЛьвович
• 19 октября 2022
Назвала тему так, бо по суті я й є той крадії.
але, чесно не хотіла
Лама_мама• 19 октября 2022
Скільки часу пройшло з моменту підключення? Коли останній раз платили по лічильникам?
ТигрЛьвович
• 19 октября 2022
Ответ дляЛама_мама
Передавала показники аж в травні. Йшов ремонт, думаю, заїду й оплачу. Скільки там накрутить... А тут таке діло.
ТигрЛьвович
• 19 октября 2022
Ответ дляКуратор дебошей
Дуже дивно. А навіщо це було потрібне електрику?
Я так розумію, що ви не вірите. Це ваше право. Але ж, я теж не дурна сама звати ДТЕК, якщо я в курсі, що краду.
Куратор дебошей• 19 октября 2022
Ви мабуть встановили той прилад, який відкручує електрику, воно пішло в мінус, Ви визвали майстра, але не розраховували на те, що він все зрозуміє.
Справа в тому, що знаю таких умільців) Але не скажу, що було далі. Там була зйомна квартира, вони з’їхали та й по всьому
ТигрЛьвович
• 19 октября 2022
Ответ дляКуратор дебошей
Думайте як хочете, що ж я зроблю. Питання в іншому.
Теодор Бастард• 19 октября 2022
Ответ дляКуратор дебошей
С современными счётчиками электрику открутить нельзя, это на советских можно было, на батарею эту приблуду заземлить и счётчик начинал крутить в другую сторону
ТигрЛьвович
• 19 октября 2022
Ответ дляКуратор дебошей
В мене електронний лічильник, йому магнит до одного місця
Посудомойка• 19 октября 2022
Что это за электрика вы нашли?
Он специализируется по левым подключениям?
Пригласите его к вам прийти, когда будет бригада и пусть им обьяснит, что он на}{уевертил.
Только ему не говорите, что с бригадой будет встречаться, а то не придет.
Лама_мама• 19 октября 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Ого. Платити потрібно кожен місяць . По друге. На лічильник зразу потрібно було пломбу якусь поставити. А не самостійно замінити і мовчати. Буде штраф
ТигрЛьвович
• 19 октября 2022
Ответ дляПосудомойка
Что это за электрика вы нашли?
Теж про це подумала, але бригада не зможе підлаштуватися під нього. А він мені робив ще попередню квартиру до цього, питань не було взагалі.
ТигрЛьвович
• 19 октября 2022
Ответ дляЛама_мама
Пломба не знята. В тому то й справа.
Посудомойка• 19 октября 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Ну влупят вам штраф тысяч 30, оплатите да и все.
Любавишна• 19 октября 2022
А що електрик має до лічильника... брєд якись...або ви чогось недоговорюєте....або той детек наплужив коли лічильник ставив
Все фіксуйте на відео якщо в дураках не хочити бути і якісь там штрафи платити
ТигрЛьвович
• 19 октября 2022
Ответ дляЛама_мама
Ми ще були впо з березня по травень, справка є. Тоді на 29 грн накрутило за 3 міс. Я розумію, що вже багато навтикала. Але, чого очікувати
Лама_мама• 19 октября 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Так згідно ст. 188 1 Кримінального Кодексу України за крадіжку електричної енергії шляхом самовільного використання без приладів обліку (якщо використання приладів обліку обов´язкове ) або внаслідок умисного пошкодження приладів обліку чи у будь-який інший спосіб якщо такими діями завдано значної шкоди- карається штрафом від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років або обмеженням волі на строк до 3 років.
Фрося_Бурлакова• 19 октября 2022
Ответ дляЛама_мама
Автору це не інкремінують
ТигрЛьвович
• 19 октября 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Вас порахують за методикою.
Акт порушення вже написали?
Ні. Пришла людина, яка повинна була замінити лічильник. Т.я. я давала заявку на те, що він не працює. Людина відкрила щіток й каже - неправильно приєдналися. Чекайте іншу брагаду. Я так розумію, що вони будуть складати акт.
Лама_мама• 19 октября 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Не переживайте наперед. Може все обійдеться.
Фрося_Бурлакова• 19 октября 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Ваше дєло труба)
ТигрЛьвович
• 19 октября 2022
Ответ дляПосудомойка
А щось не від ліхтаря можете написати?
Любавишна• 19 октября 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Він його розпломбував?
І це косяк енергетиків а не електрика
Фрося_Бурлакова• 19 октября 2022
Ответ дляТигрЛьвович
А щось не від ліхтаря можете написати?
А це не від ліхтаря.
Коли було зафіксовано останні покази?
Посудомойка• 19 октября 2022
Ответ дляТигрЛьвович
А щось не від ліхтаря можете написати?
Придет бригада и напишет не от фонаря.
ТигрЛьвович
• 19 октября 2022
Ответ дляЛама_мама
Можливо в когось була ситуація. Я дійсно хочу по нормальному. Скільки скажуть за споживання - середне, чи як - оплачу.
Kristal2013• 19 октября 2022
соседям насчитали 65 тысяч. И штраф за вмешательство в счётчик 3800. Вот так соседи сделали новую проводку по квартире.
ТигрЛьвович
• 19 октября 2022
Ответ дляЛюбавишна
Він його розпломбував?
І це косяк енергетиків а не електрика
Ні. Я так розумію, що він повинен був розпломбувати й якось по іншому вставити дріт, а зробив якось на свій погляд