Путающаяся• 19 октября 2022

Укренерго. Завтра не буде світла з 7 до 22 по всій Україні?

Admin• 19 октября 2022
З цього моменту писати під анонімами у цій темі заборонено! З повагою адміністрація.

ksusha1155• 19 октября 2022
Задолбало работать ночью
ЧаЧаЧа• 19 октября 2022
Елена1265• 19 октября 2022
А налоговая перенесет сроки подачи отчетов?
Tania07• 19 октября 2022
Хто сказав?
_RedGirl_• 19 октября 2022
Хто сказав, що не буде?
ksusha1155• 19 октября 2022
Ответ дляTania07
Хто сказав?
В тг писали, але написали частково .

4мама• 19 октября 2022
Удалено администрацией...
Евгения_Д• 19 октября 2022
Дайте ссылку
LyudaT• 19 октября 2022
Я так поняла, что будет, просто просят огоаничить потребление, не включать мощные приборы.
чаревна• 19 октября 2022
❗️Завтра 20.10.2022 по ВСІЙ Україні будуть вводитися обмеження постачання електроенергії.

Починаючи із 7:00 до 23:00 години необхідно мінімізувати користування електроенергією. Це стосується жителів УСІХ областей країни. Якщо цього не зробити слід готуватися до тимчасових відключень, повідомляють в ОП.
lelya31• 19 октября 2022
Задрали суету наводить. В новостях сказано,что будет ограничено,а не отключено!!!!
oboeva• 19 октября 2022
Где вы это прочитали? Говорится про ограничения,а не полное отсутствие.
Ольга_1301• 19 октября 2022
Прочитайте ще 8 разів і потім нормально ще раз перекажіть.
Поки що на двієчку.
Elena 2010• 19 октября 2022
Прочтите пожалуйста сообщение полностью и не паникуйте, отключение будет максимум на 4 часа в каждом городе и районе в своё время.
Ukraine my home• 19 октября 2022
Автор,не цілий день.Частково та годин пару може.Не панікуйте.
lelya31• 19 октября 2022
Как специально,шоб на ночь народ нервничал и доводил себя до инсульта
Alex_Kri• 19 октября 2022
главное в лифте не оказаться
Inna Medvetska• 19 октября 2022
Ответ дляЕлена1265
А останнього дня чого чекати то?

Inna Medvetska• 19 октября 2022
Ответ дляoboeva
Ось про обмеження
Ольга_1301• 19 октября 2022
Ответ дляlelya31
Та чим?)
Відключенням світла?)
Після 87 ракет за один ранок) та ну)
Елена1265• 19 октября 2022
Ответ дляInna Medvetska
А останнього дня чого чекати то?
А что, нельзя подавать отчеты в последний день?🤔
Матусік• 19 октября 2022
Якщо українці мінімізують витрати енергії, то думаю не вимкнуть
❗️Термінове звернення Офісу Президента до українців

Завтра буде дуже важкий день для всієї країни.

У всіх регіонах, в тому числі у Київській області, відбудеться почергове відключення електроенергії.

В першу чергу підприємств та заводів. Якщо цього буде недостатньо - будуть вимикати світло населенню.

Влада просить всіх українців максимально обмежити користування електроенергією з 7 ранку до 23 години вечора.
Ukraine my home• 19 октября 2022
Ответ дляlelya31
Не таке переживали
tarveldy• 19 октября 2022
Дорогі кияни!🔔 - звернення КМВА:

▪️Ми вже закликали вас дотримуватися режиму економії електроенергії, а тепер наполягаємо: ЕКОНОМТЕ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ТА ВОДУ.

Київ на сьогодні економить лише 7% з 30% необхідних.

⚡️Електромережу не вимикатимуть примусово, якщо ми будемо споживати економно зараз.

⏰Тож аби не було віялових відключень потрібно: обмежити роботу енергомістких приладів в години пік із 6.00 до 9.00 та від 17.00 до 23.00.

🔌Що таке енергомісткі прилади?
Це електроплита, бойлери, електрична тепла підлога, посудомийна машина, мікрохвильовка, обігрівачі та кондиціонери, пральні машини та інші..

🎇Особливо звертаємося до бізнесу! Ми закликаємо усіх бути свідомими. Вимикайте вивіски, підсвітку, НЕ залишайте увімкненими освітлення в приміщеннях на ніч та ілюмінацію.

🚦Споживаймо електроенергію грамотно!

✅Лише разом ми наблизимо перемогу!

🇺🇦Давайте підтримаємо енергетичний фронт!
Inna Medvetska• 19 октября 2022
Ответ дляЕлена1265
Можна звичайно. Але мій багаторічний досвід показує, що в останній день буде якась лажа в 90 % випадків, тому до останнього дня не тягну ніколи
lelya31• 19 октября 2022
Ответ дляОльга_1301
Та чим?)
Відключенням світла?)
Після 87 ракет за один ранок) та ну)
Отакими от писульками. Давление, инсульт, инфаркт. Просто свиньи
amvroziya• 19 октября 2022
Ответ для4мама
Удалено администрацией...
Судя по всему.
До сих пор многие не понимают определения ’веерные отключения’
Ольга_1301• 19 октября 2022
Ответ дляlelya31
’Не читайте советских газет’ (с)
Юрий1981• 19 октября 2022
Ответ для4мама
Удалено администрацией...
У ботів саме так, жопа замість голови