ПлюшкамиБалуюсь• 20 октября 2022
Чому чоловік може не хотіти своєї дружини?
Спілкуюсь через листування в месенджері з хлопцем з яким зустрічалась до свого чоловіка. Спочатку як справи і т.д. , а потім він почав натякати та пропонувати секситись через повідомлення... Для мене це якось зовсім занадто, мені цікаво як він, що з ним цікавого за останній час трапилось, а він весь час про одне... Каже , що він часто дроч... на питання де жінка, відповідає якось дивно... що вона втомлюється і взагалі після 12 років шлюбу вони як брат і сестра. Як таке можливо?? Для мене в голові таке не укладається, як йому допомогти без сексі листувань, що порадити. Я розумію що це їх сім´я і не моє діло, але ж це якось все дивно. Дружина не вагітна і не хвора, з його слів
Паравозик• 20 октября 2022
Типова ситуація для багатьох сімей, особливо хто вже розміняв «десятку разом»
Аноним Советчик• 20 октября 2022
Автор, а собі допомогти не хочете?
Чому ви не з чоловіком, а з дрочером час проводите?
После шести ни-ни• 20 октября 2022
Можуть жити, як сусіди. Я про таке дізналась, там був шлюб офіційний, на початку так діти з’явились, але згодом сім’ї не було по факту. Різні кімнати, відпочинок окремий, у кожного своє життя. Таке рідко, але буває.
No problems• 20 октября 2022
А дружини завжди хочуть своїх чоловіків? Чи це тільки чоловічий функціонал, жінка готова завжди?
ПлюшкамиБалуюсь
• 20 октября 2022
Ми у шлюбі 17 років, я б образилась якщо б чоловік листувався з кимось на сексі теми.
Я такая боевая• 20 октября 2022
Сейчас начнётся,что вас не мог забыть все эти годы,поэтому и секса с женой нет.Какой лапши только не навешают,чтоб на секс развести,а вы и уши развесили
Ростки жимолости• 20 октября 2022
Він просто зрадник і все) думаю секс з жінкою є але не так часто
миссДавеча• 20 октября 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Всего лишь обиделись?
No problems• 20 октября 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Так а що ваш чоловік міркує з приводу вашого листування? Що він каже з приводу дрочки у родині?
Сусановна• 20 октября 2022
Колись прочитала переписку з сз свого чоловіка, він так само говорив, що ми як брат і сестра. Хоча на той час секс у нас був, і дуже часто. Так що, не дуже вірьте тим словам.
База_птеродактилей• 20 октября 2022
Ответ дляКотя_люлю
Він явно хоче кого попало, питання в тому, чому дружина його не хоче
Может, его жена хочет мужа автора
Радость моя• 20 октября 2022
Много причин. Основная - жена больше не привлекает сексуально. Может потолстела, может постарела, может за собой не следит, может, просто надоела 🤷🏻♀️
ПлюшкамиБалуюсь
• 20 октября 2022
Ой дівчата....ні, він любить свою дружину я так вважаю, але щось дивне але що?
Радость моя• 20 октября 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ну, вот так любит, как родного человека, но сексуально не привлекает 🤷🏻♀️
No problems• 20 октября 2022
Ответ дляРадость моя
Але ж він залишився молодим, струнким, та зі стійкою ерекцією... Так, звичайно.
Безникая• 20 октября 2022
Ответ дляПаравозик
Да. В мужики часто так врут
emerald_88• 20 октября 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Напрягатись треба, задовільняти її. А так сам бистренько передьорнув і можна в танчики.
Сусановна• 20 октября 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Одне іншому не мішає, судячи по Вашому знайомому. Може в нього такі фантазії, що ні Вам, ні його дружині не сподобаються. Реалізовує їх так. Та ну його, копатися в чужій голові, даремно час витратите))
Безникая• 20 октября 2022
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Извините но сколько вам лет что вы верите такой брехне в переписке?
ПлюшкамиБалуюсь
• 20 октября 2022
Він своїми повідомленнями так мене завів, що я на чоловіка напригнула., Я йому про це сказала, питаю де дружина ти лишаешь її гармонів радості, він мовчить
Радость моя• 20 октября 2022
Ответ дляNo problems
Мужчины не так стареют, как женщины. Он в 45 еще привлекателен, а женщина в 45, увы, уже не так 🤷🏻♀️
Безникая• 20 октября 2022
Ответ дляРадость моя
Я ещё понимаю раньше так можно было сказать.
Сейчас картина меняется.
Большинство моих знакомых в таком возрасте мужики - печаль и тоска , а женщины наоборот и живчики и ухоженные намного привлекательнее своих мужей.
Сейчас картина меняется.
ПлюшкамиБалуюсь
• 20 октября 2022
Мені здалось , що він захворів, може це якийсь стресовий період, середній вік ... працює у Франції останні два роки, мало друзів і т.д.
No problems• 20 октября 2022
Ответ дляРадость моя
Серйозно? Це де ви таке прочитали? Я працюю серед чоловіків, якраз вік 40+, щось жодного, якого прям захотілося б затягнути у кабінет згвалтували не зустрічала(як і усі мої подруги однолітки). Це всього лиш кліше, які ви чомусь підтримуєте, не дивлячись на реальність.
ПлюшкамиБалуюсь
• 20 октября 2022
він працює в айті, робота сидяча. Кажу йому, навкруги багато француженок, виходь, спілкуйся, не хоче нікуди ходити...