Покорительная• 20 октября 2022

Нужно ли делать ремонт для сдачи в оренду?

Ремонт очень плохой.горячая вода и из отопления камины. Реально ли сдать по низкой цене или нужен ремонт? С плохим ремонтом сдают вообще квартиры?
Швидка Настя• 20 октября 2022
Сдаю 3 квартиры. Во всех ремонт. Сдаю дорого. Не вижу смысла сдавать за копейки без ремонта.

мимАпроходила• 20 октября 2022
Ответ дляПуки-куки
Я наприклад не бачу різниці між плиткою українського виробника і в 3-5 разів дорожчою з Європи, тому можна обійтись без великих брат і виглядати буде більш менш сучасно
Я шукала плитку для ванної 2 кв.м якраз за критерієм мінімальної ціни, тому так, в мене український атем. І ціна 250 грн і 190 грн за кв.метр. ще буду її міксувати з іспанською, котру купила 3 роки назад,залишилось 12 плиточок, може шось путнє буде. І іспанська з цього набору сама дешева вийшла. Але якщо я вкладусь у 25000грн за ремонт в туалеті та ванній, то це ще буде і нічого.
автор Покорительная • 20 октября 2022
Ответ дляШвидка Настя
Дорого єто сколько
к.Буланова• 20 октября 2022
Не обязательно.
Многие люди хотят сейчас сэкономить и их устроит такой вариант.

Мы в марте снимали в ЦУ квартиру совсем убитую, даже бойлер в начале не работал. Сами починили и вычистили кухню.