Атаманша• 20 октября 2022
Кішка і енергетика
Чи є якесь езотеричне пояснення чому сусідську кішку тягне до мене зайти. Вона приходить не через те, що я пригощу чимось смачненьким, ніколи в мене нічого не їсть. І сусідка, в якої вона живе каже, що як вони йдуть по сходах, минають мої двері вона сідає і дивиться. Як приходить до мене, то зразу вкладається на певне місце і спить
Голубая фишка• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
Я запалюю свічу і дивлюсь на вогонь, уявляю як згорає у вогні негатив, свічка тріщить, а буває вогонь роздвоюється. Читала ’Да воскресне Бог’, слухала молитви Кипріану. Ходили до знахарки, вона каже, що певна людина поробила, але це давній негатив. Думала вилить на віск, та нікого не знайду в своєму місті
Місця сили?
Атаманша
• 20 октября 2022
Ответ дляГолубая фишка
Все що заважає Вам на життєвому шляху. Давно у Вашому житті з´являлися абс нові люди?
У вересні з´являлася нова людина
Вэнди Стар• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
вижу ваши мытарства и уже не первую тему. Ок , отвечу, может резковато- но вдумайтесь. Вы когда газ зажигаете и ничего на комфорку не ставите , насытитесь?? еда сварится просто от огня??
Для чисток применяют Силу четырех стихий = Земли, Огня, Воздуха и Воды.. с определенным заговором и призывом.. как просто свеча должна вам помочь? потому что что??
вторая глупость - молитвы Киприану и знахарка? вы серьезно??Уже сто раз повторяла, допускаю что вы не видели.. но так это не работает, искусственные религии не помогают человеку и отсекают помощь Рода.. хоть обмолитесь в той церкви и на лбу шишку набейте - вряд ли получите полную помощь.. так, краткосрочное облегчение за отданный вами гаввах..
Вэнди Стар• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
Зі здоров´ям не дуже, слабкість, ВСД, сколіоз, про яєчники не знаю
ВСД и слабость - это не диагноз, почиститься хорошо и все проходит..
Вэнди Стар• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
у вас есть полноценная половая жизнь?
Вэнди Стар• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
Про місця сили не знаю
если у вас закрыты дороги - никакие места вам не помогут!!!
Атаманша
• 20 октября 2022
Ответ дляВэнди Стар
Це значить, що поки не відкрити їх, то нічого не буде діяти
Вэнди Стар• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
Немає
ну вот я вам и говорю- я вас не смотрела, без разрешения это запрещено!! Но от вас прямо холодом повеяло от яичников- они как затухли. Поработайте над этим. вам нужен полноценный секс, не просто ’ отбыть’ , а именно оргазмический. Простите за прямоту, но как есть, все взрослые люди. В данном случае- это ваш толчок. Но а проблему решайте параллельно.
Вэнди Стар• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
Если вы находитесь как в темном закрытом коконе - то как что-то позитивное проникнет сквозь него?? Этот кокон нужно вначале разрушить и смыть его.. а потом уже наслаивать все хорошее и позитивное.
Атаманша
• 20 октября 2022
Ответ дляВэнди Стар
Про кокон дуже точне формулювання, я ніби намагаюсь визволитися, але ходжу по колу
Вэнди Стар• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
чем дальше - тем будет хуже.
Все в ваших руках.
И руны вам не нужны - уже говорила.
Только навредите себе.
Все в ваших руках.
И руны вам не нужны - уже говорила.
Только навредите себе.
Атаманша
• 20 октября 2022
Ответ дляВэнди Стар
чем дальше - тем будет хуже.
Все в ваших руках.
И руны вам не нужны - уже говорила.
Только навредите себе.
Все в ваших руках.
И руны вам не нужны - уже говорила.
Только навредите себе.
Тобто мені потрібно знайти людину, яка робить чистку стихіями?
Вэнди Стар• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
вам нужно найти хорошего практика. Не шарлатана. Или самой досконально изучить вопрос и почистить себя.
Атаманша
• 20 октября 2022
Ответ дляВэнди Стар
Чуже я зрозумію чи це хороший практик? Напевно прийдеться вивчати питання
Вэнди Стар• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
ну хотя бы тот, который вас молиться не будет заставлять и яйком с отче наш катать))
Атаманша
• 20 октября 2022
Ответ дляВэнди Стар
У нашій місцевості, мабуть всі використовують заговори, на християнській основі. Це хіба що онлайн
Вэнди Стар• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
есть основы и понятия, которые работают. Уже несколько тем было, поясняла принцип.Эти темы сносят. Повторять одно и то же не вижу смысла.
Суть в том, что каждому человеку на бытовом уровне доступны методы помощи. Только знать их надо и правильно применять.
В этой не снесенной теме можете почитать мои ответы, если интересно. Возможно и услышите подсказки.
Не будете жалеть сил , времени и денег - найдете решение.
Не ’ работает’ только у ленивых.
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-63714038
Не ’ работает’ только у ленивых.
Атаманша
• 20 октября 2022
Ответ дляВэнди Стар
Не ’ работает’ только у ленивых.
Дякую, буду вивчати питання
Атаманша
• 20 октября 2022
Ответ дляВэнди Стар
успеха!
Там в одному повідомленні написано, що не можна торкатися спини. А я згадала як недавно мама казала, що наша родичка, не кровна, вона і раніше щось робила, а тепер зустріла маму в черзі за молоком і якось дивно водила рукою по спині, мама аж відсахнулась, потім настирливо пропонувала, що вона сама купить і їй молока.
Голубая фишка• 20 октября 2022
Ответ дляВэнди Стар
Це простіше в наш час. Але треба наставник
Голубая фишка• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
Хрест закриває енергію. Як би дмвно це не звучало
Атаманша
• 20 октября 2022
Ответ дляГолубая фишка
Це вже добре!
Людина з´явилась, але потім захворіла
Голубая фишка• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
Людина з´явилась, але потім захворіла
То не Ваші проблеми, головне, що зявилася.
Коли людина йде по свлєму правильному шляху, то завжди з´являються нові люди, розширюється коло знайомих, це одна з ознак розвитку, руху
Атаманша
• 20 октября 2022
Ответ дляГолубая фишка
Причому з´явилась людина непроста, вона подивилася в очі наче сканувала, каже що в мене очі глибокі, казала, що я не вмію відпускати минуле. Казала, що я їй снилася у вигляді школяра, на якого налітає як буревій темна сила. Та невдовзі вона захворіла, я вже стала хвилюватись чи не через мене
Голубая фишка• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
Йдіть далі своїм шляхом: хто шукає, той знаходить
Вэнди Стар• 20 октября 2022
Ответ дляГолубая фишка
Грамотные наставники нынче роскошь. И автор какими талантами обладает, чтоб ее кто-то захотел взять в ученики??