Атаманша• 20 октября 2022
Кішка і енергетика
Чи є якесь езотеричне пояснення чому сусідську кішку тягне до мене зайти. Вона приходить не через те, що я пригощу чимось смачненьким, ніколи в мене нічого не їсть. І сусідка, в якої вона живе каже, що як вони йдуть по сходах, минають мої двері вона сідає і дивиться. Як приходить до мене, то зразу вкладається на певне місце і спить
Атаманша
• 20 октября 2022
Ответ дляАноним-ка
Несчастлива дома
Її власниця дуже любить, переживає за неї, якщо її немає, то дзвонить питає чи вона не у мене
Аноним-ка• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
Любимый кот дома.
Принцепесочка• 20 октября 2022
До нас сусідська кішка бігла раніше в квартиру і ховалася під ліжком) це було з кілька років, як вони переїхали. Тепер вже видно звикла на новому місці і не бігає
Сигарный шланг• 20 октября 2022
А в моїх сусідів собака втікає від них до мене
Лише відкриють двері, вона вже біля нас.
Голубая фишка• 20 октября 2022
Ответ дляСигарный шланг
Це краще, ніж з кішкою.
Голубая фишка• 20 октября 2022
Ответ дляВэнди Стар
Коты видят сущности.
Саме так, їх тягне до поганого
Атаманша
• 20 октября 2022
Ответ дляВэнди Стар
Коты видят сущности.
Вона інколи не зразу лягає на улюблене місце, а ходить по квартирі роздивляється і коротко нявчить і дивиться на мене
Атаманша
• 20 октября 2022
Ответ дляГолубая фишка
Саме так, їх тягне до поганого
Виходить, що у мене погана енергетика, або живе сутність?
Ядвига Юсьлегко• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
Ой ну началось. В древнем Египте кошка считалась символом солнца и плодородия. И никогда кошка в плохом доме жить не станет, там где не комфортно. Так что думаю, ей просто нравитесь вы, что общаетесь с ней и ваш дом.
Сладкий лимончик• 20 октября 2022
Кішок взагалі- то дуже важко поняти і пряснити їхню поведінку.Є версія, що вони читають наші думки і навіть передають їх в інші галактики. Так що, будьте уважні з думками, коли кішка пильно дивиться на вас))
Вэнди Стар• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
это особо ничего не значит, просит у вас вкусняшки просто. Если бы не ладила к примеру с вашим Домовым - то щетинилась бы..
Вэнди Стар• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
у вас может быть отрицательная энергетика, ее недостаток.. она вас и пополняет немного.
Атаманша
• 20 октября 2022
Ответ дляВэнди Стар
Я колись ій пропонувала ковбаску, строк, сметанку, нічого не бере, взагалі у мене не їсть
Вэнди Стар• 20 октября 2022
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Бастет - это Богиня в виде кошки, которая кроме плодородия и благополучия еще и отвечала за крепкую семью и хорошие отношения.
Вэнди Стар• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
на руки к вам не идет?
Атаманша
• 20 октября 2022
Ответ дляВэнди Стар
на руки к вам не идет?
Вона не дуже любить щоб її гладили, дряпається, а як почала до мене ходити, то дає себе гладити, навіть очі примружує
Вэнди Стар• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
поработайте над собой..
Вэнди Стар• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
В якому плані?
почистить и повысить энергетику, снять блоки.
Атаманша
• 20 октября 2022
Ответ дляВэнди Стар
Не підкажете як це зробити? А блоки, це те що я сама собі блокую, психологічні блоки?
Голубая фишка• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
Для неї добра.
Вэнди Стар• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
чистки, прожиги, отливки, медитации..
кроме ваших собственных блокировок и программ есть еще куча внешних.
Голубая фишка• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
Все що заважає Вам на життєвому шляху. Давно у Вашому житті з´являлися абс нові люди?
Вэнди Стар• 20 октября 2022
Ответ дляАтаманша
что у вас со здоровьем, холод от яичников идет.
Атаманша
• 20 октября 2022
Ответ дляВэнди Стар
чистки, прожиги, отливки, медитации..
Я запалюю свічу і дивлюсь на вогонь, уявляю як згорає у вогні негатив, свічка тріщить, а буває вогонь роздвоюється. Читала ’Да воскресне Бог’, слухала молитви Кипріану. Ходили до знахарки, вона каже, що певна людина поробила, але це давній негатив. Думала вилить на віск, та нікого не знайду в своєму місті
Атаманша
• 20 октября 2022
Ответ дляВэнди Стар
Зі здоров´ям не дуже, слабкість, ВСД, сколіоз, про яєчники не знаю