Светууулька• 20 октября 2022

Що означає зір 0,4.? На скільки процентів бачить дитина?

Вона бачить лише 4 перші рядки з таблиці. Виписали окуляри і вітаміни.
Я переживаю, чи це геть погано?
На скільки процентів бачить дитина?
нам лікар нічого толком не пояснила?
Inna Medvetska• 20 октября 2022
Ответ дляann_plus
Ну легкая близорукость. Ничего страшного, просто не запускайте, по сути это нормальное зрение.
Але попереду у дитина автора стрибки зросту і гормональна перебудова і мінус ставатиме більше ще і судячи з градусів у рецепті астигматизм є, який треба коригувати

Inna Medvetska• 20 октября 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
не так легко подобрать конт.линзы, да еще и с цилиндрами. И не всегда КЛ могут корректировать до 100%.
Зараз величезний вибір лінз, можна підібрати.
У доньки зір перестав палити тільки в лінзах, окуляри не дають такої компенсації, як лінзи.
І до певного мінусу коригують до 100 %
Inna Medvetska• 20 октября 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
так я без собственного опыта и не писала бы)

во-первых, зрение - очень индивидуальная вещь, что подходит одному, то не подойдет другому.
во-вторых, одних только видов линз и материалов великое множество. а экспериментировать с разными дорого (когда купил - надел - глаз режет и слезится - выбросил).

а вообще да, гигиена зрения в молодом возрасте - это очень важно.
Так ви визначтеся, важко підібрати чи дорого?
Кому дорого, носить окуляри.
Але якщо зір падає швидко, то окулярів максимум на пів року вистачає, а вони теж не безкоштовні