милана1• 20 октября 2022

Якось мені тривожно...

От глянула карту тривог.Сьогодні після вранішньої повномаштабної тривоги більше ніде до цього часу по всій Україні тривог не було.Навіть в тривожних областях.
Блін,якесь не пособі затишшя цілий день скрізь.
Да,хотілось би повірити тій юрисці,може це перемога,сьогодні 20го,але смішно.Тай тиша така цілий день лякає.
Не нагнітаю,просто нервую щось як ніколи,давайте просто поспілкуємось.
Ukraine my home• 20 октября 2022
Ответ дляmarsianka Podkein
Тоже об этом думаю. А впереди еще холоднее будет. Господи, хоть бы больших морозов не было
Обіцяють теплу зиму,максимум до -12 декілька днів.
marsianka Podkein• 20 октября 2022
Ответ дляUkraine my home
Хоть бы так.
frezzziya• 20 октября 2022
Ответ дляUkraine my home
Викусять разом з дідом,істоти
Та це зрозуміло, але скільки тих мразів ще живе та бажає нашої смерті!!Скільки виживе і понесе відповідальності за злочини((((
Ukraine my home• 20 октября 2022
Ответ дляfrezzziya
Вони усі однакові,для мене немає хороших кацапів,це генетична поломка,виразка
Ukraine my home• 20 октября 2022
Ответ дляmarsianka Podkein
Хоть бы так.
Будемо сподіватися,наші хлопчики нам піддають оптимізму та віри
Soulsister• 20 октября 2022
Ответ дляАйфон13
під 40
у вас мабуть ні дітей, ні батьків, раз так легко можете дозволити собі піти)
nata.ant• 20 октября 2022
Ответ дляМаркуська
Помню эти отключения каждый день четко с 19.00 до 21.00 в зимн й период.и этобыло удобно тем что четко знал когда снова будет свет.а сейчас 3 раза да по 4 часа в сутки и время не четкое.а у нас электроплита,вот весь ужас
Звiсно,це навiть порiвнювати не можна.То просто згадались спогади про дитинство
Маркуська• 20 октября 2022
Ответ дляnata.ant
Я тоже именно сегодня детям рассказывала про наше детство/юность.боюсь чтоб техника не накрылась и если бы газплита то не проблема
Конкордія• 20 октября 2022
Не привязуйтесь до чисел від дуже сумнівних осіб, а то потім буде не лише тривожно, коли сподівання не виправдаються . Перемога за нами, це факт, та і сьогодні тривога була специфічна, лякали більше вони своїми літаками підлітаючи до кордону
frezzziya• 20 октября 2022
Ответ дляUkraine my home
для мене теж, хоча я виросла в російськомовному місті та середовищі .Але для мене хороший рускій ...не існує
І я українка за походженням )))))
Фернанда• 20 октября 2022
Ответ длямилана1
ой,блін,сама боюся,але дома одна немає с ким і тривогу зняти.Звичайно хочу тиші і миру,хай буде з сьогоднішнього дня так!
автор, зайдите лучше в эту тему и посмейтесь))

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3219415

прочитайте историю, как просили сфотографировать рюкзак на коте)))
ксюша2010• 20 октября 2022
Ответ длямилана1
Я вам і як не пророк напишу,здриснуть вони скрізь до кінця місяця,АЛе події як ви кажете можуть затягуваться и це буде не раніше наступного року в кращому випадку.
А приємна подія-так ось ось лівий берег Херсону залишать.
Бачте не пророк,просто читаю і аналізую.
Правий залишають)
МАМА НИКИТКИ-2• 20 октября 2022
хтось приіхав президент Швейцаріі. неможна, бо біда буде. з банкірами не шуткують
Романюк О• 20 октября 2022
А у меня никакой тревоги-лишь бы дети здоровы и живы!Все остальное я переживу!
viastarkov• 20 октября 2022
Теперь ещё и подрывом ГЭС лякають, неужели сволочи пойдут на это!
Takamaka• 20 октября 2022
Ответ дляUkraine my home
Я оце постійно думаю про те, що клімат змінюється. Влітку неймовірна спека. Зим, таких як раніше - морозних, сніжних, немає. Але от в нашій ситуації це позитив.
Julil1103• 20 октября 2022
Ответ дляviastarkov
А что они выиграют от этого? Никакой особой выгоды, одно позорище мировое
Takamaka• 20 октября 2022
Ответ дляviastarkov
Ну террористы и шантажисты, никогда не угадаешь. Но заминировать заминировали Каховскую ГЭС и дамбу, гады.
Takamaka• 20 октября 2022
Ответ дляJulil1103
Затопление десятков населенных пунктов и Херсона……..
viastarkov• 20 октября 2022
Ответ дляJulil1103
Ну наверное чтобы прикрыть свои не очень хорошие дела на левом берегу Днепра,что не сами ушли ,а пришлось
РойЛеля• 20 октября 2022
Ответ дляUkraine my home
В нашому гомнокліматі -12 може відчуватись як на -20
Julil1103• 20 октября 2022
Ответ дляTakamaka
Ну и смысл это творить на типа своей уже территории? И типа со своими гражданами новыми. Как потребителю своему это преподнесут.
РойЛеля• 20 октября 2022
Ответ дляTakamaka
Хіба цього літа була неймовірна спека?
Були кілька жарких пепіодів, а решта літа комфортна жарка погода
Julil1103• 20 октября 2022
Ответ дляviastarkov
Так они не тихо уходят, трезвонят и не скрывают. Странное движение
nata.ant• 20 октября 2022
Ответ дляviastarkov
Самое страшное,что кацапы пишут,что Америка дала добро нам на подрыв ГЭС
автор милана1 • 20 октября 2022
Ответ дляФернанда

о да,читала,в мене теж з покупцями перли були
автор милана1 • 20 октября 2022
Ответ дляксюша2010
Правий залишають)
ой,точно,або оговорочка по Фрейду.Пророча,хай буде так
автор милана1 • 20 октября 2022
Ответ дляviastarkov
У вас теж оговорочказ правого здриснути збираються.Але хай буде так,може ми своїми думками їх і з лівого вишвирнемо жестом доброї волі)))
Жули-ули• 20 октября 2022
В Днепр раза три была
И ночью 100 даю что будет
owl62• 20 октября 2022
Ответ дляЛорисель
Пам´ятаєте, я казала що до кінця серпня мали рашисти покинути енергодар? І вони покинуть.в цьому місяці. Іноді події затягуються. В серпні мали до 25 числа покинути. Але майбутнє багатоваріативне, бо замішана купа людей. Наша перемога лише у 2023 о.весна.березень. до середини листопада будуть активні обстріли. Потім зменшиться.антидроновий захист буде. Скоро буде якась дуже для нас приємна подія.радість.
Хуйло помре?