Омлетик• 20 октября 2022
В шоці з людей. Почала продавати одяг б/у від дитини
Раніше цього ніколи не робила,але гроші потрібні. Багато речей в гарній якості ставила недорого. Наприклад, тепла курточка з закордону за 150. Хороші теплі штани,які носили зовсім мало та купували рік тому, модні,стильні на хлопчика за 100 грн. І так багато чого. Але люди такі прискіпливі. Пишу всі заміри,фото з усіх ракурсів і тд. Вони просять додаткові фото,якісь незрозумілі заміри і це все за 50-100 грн. Нове коштує від 500 грн. Хоча,є речі такі самі гіршої якості і люди продають дорожче. Чому так? 1000 запитань і потім не завжди купують. А є люди просто оформляють,отримують і дякують. Все. Ніяких проблем.
Ніколи не думала,що продавати морально важко.
Омлетик
• 20 октября 2022
На хлопчика - підлітка. Думаю,всі знають,що речі зараз дорогі. Як і дитячі.
Але дитячі швидко носяться,а цих може вистачити на декілька років. Дивлячись як росте дитина
Хлопаю ресницами• 20 октября 2022
Занималась давно инет продажами. Наслушалась и начиталась. Вспомнила пример: звонит дамочка и спрашивает - эта вещь красная или красно красная?
Омлетик
• 20 октября 2022
Ответ дляХлопаю ресницами
100pudov• 20 октября 2022
Через ціну і контингент специфічний, дуже боїться марно витратити 100 грн
Гидроусилитель руля• 20 октября 2022
Ответ дляБубль Гум)
Тому я продаю-продаю, а потім все одно виношу все в контейнери)
Не жалко?
никогда такого не было• 20 октября 2022
Рюкзаки продавала, как-то в переписке упомянула, что есть кот у меня. Попросили фото на коте, чтобы прикинуть размер рюкзака по пропорциям. Данные по см не устроили.
Омлетик
• 20 октября 2022
Ответ дляникогда такого не было
Це дуже смішно)))
Щепотка_совести• 20 октября 2022
1Піднімайте ціну
2. Зливайте тих хто просить купу доп фото ще на березі, всі заміри робіть в оголошенні
3. Вірте, є нормальні покупці
4. Успіхів )
3. Вірте, є нормальні покупці
4. Успіхів )
Шмоточницаца• 20 октября 2022
Хоть и не совсем в тему, но поделюсь своей проблемой.
Второй день пытаюсь заказать тут демисезонные ботинки.
Из 10(!!!!) объявлений только у 2 продавцов товар в наличии.
Это как? Зачем эти объявленя без товара? Жалко времени на сайт потраченного. Завтра поеду в ТЦ.
Мурзилка• 20 октября 2022
Тому що їм теж потрібні кошти. Ви не від хорошого життя продаєте, а вони не від хорошого життя купують. Тому і прискіпливі. Бо для них це теж 100 гривень, як і для вас. За які не хочеться отримати непотріб.
Тамбовский мел• 20 октября 2022
Ответ дляОмлетик
Вы думаете люди должны хватать все, что стоит 100 грн., не задавая вопросов?
Омлетик
• 20 октября 2022
Ответ дляРыжаяЛиса
Я не люблю вот так разссусоливать, меня это бесит. Мне надо, я купила. Выбираю размер чуть больше и все, никаких проблем
Ось і я така.
Я ще розумію,коли може дорогі речі. Але коли гарні фото,дуже низька ціна, є всі заміри,то що ще треба? І такі частіше пишуть і не купують
Бубль Гум)• 20 октября 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
Не жалко?
Жалко. А що робить?) Кілька разів тут віддавала, тоді не так шкода, типу, розумієш, що точно згодиться комусь
побольшомусекретику• 20 октября 2022
Уже много лет продаю бу одежду после ребенка. Практически все покупатели нормальные. Только на советчице читаю про 100 замеров и фото
Опля Картопля• 20 октября 2022
Ответ дляХлопаю ресницами
О, у меня видимо ваша была))
Чтоб она поняла какого красного цвета куртка, я ее фоткала рядом с бутылочкой колы, чтоб она с этикеткой сравнила))
Мозговая пилочка• 20 октября 2022
Ну как-бы нормально . люди даже 100 грн не хотят тратить на хлам или пролет по размеру . Сколько было тем, когда в описании «идеальное состояние», а по факту -какашка .
Не нравится продавать - не продавайте .
Бубль Гум)• 20 октября 2022
Ответ дляникогда такого не было
😂 і розміри ж кота треба. А якщо кіт мейн-кун? Потім би претензії виставляли, що не той розмір)
Щепотка_совести• 20 октября 2022
Ответ дляОпля Картопля
О, у меня видимо ваша была))
Свята і терпляча людина) цікаво вона купила її? Певно що ні))
Омлетик
• 20 октября 2022
Ответ дляМурзилка
За 100 грн вони нічого хорошого не куплять. Ну дуже рідко. Я взагалі дивлюся,що продають дійсно тряпки та хлам дорого. А я хочу швидко продати,тому скидаю ціни.
Я дійсно продаю речі гарної якості. Вважаю,що за 50-100 грн це дуже класно
побольшомусекретику• 20 октября 2022
Ответ дляБубль Гум)
А я продала все что выставила за месяц. Одни шлепки-кроксы остались. Но они тоже точно продадутся - сейчас не сезон.
Опля Картопля• 20 октября 2022
Ответ дляЩепотка_совести
Нет, не купила))))
100pudov• 20 октября 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
Не жалко?
Невозможно єтим долго занимамться без вреда для психики или если не считать это работой. Я разгружаю шкаф и хочу продать за символические деньги чтоб кто-то другой воспользовался хорошей вещью, расчитываю что будет быстро и без мозгоклюйства. Но на другом конце сделки обычно человек для которого эти деньги существенные и он считает что не может себе позволить потерять 100 грн если вещь не подойдет. Поэтому вынимает мозг чайной ложкой. И нам никак не прийти к согласию
Омлетик
• 20 октября 2022
Ответ дляТамбовский мел
Я про те,що всі заміри є. І виставляю максимально можливу кількість фото.