Моєму чоловіку 46 років, діагностований атеросклероз (вже є бляшки в сонних артеріях). Його батько помер у 49 від інфаркту ((( Чоловік цього року почав пити статин, але в меншій дозі, ніж призначив лікар (від більшої дуже болять мʼязи). Який шанс у нього жити довго? Чи є він взагалі?
Пишуть, що при нелікованому атеросклерозі зі спадковою формою гіперхолестеринемії (це коли холестерин більше 8, а ЛПНЩ більше 5), чоловіки в середньому живуть 53 роки, а жінки 62 (((( І дивлюся по своїх знайомих чоловіків: багато з них не дожили до 60. Нарахувала щонайменше 6 людей. Чи допоможе моєму чоловіку статин жити довго чи не факт?
Ряженка• 21 октября 2022
Ему должен был быть назначен статин максимально эффективный из всех в дозировке, чтобы целевым значением лпнп было <1.8
Уровень коронарного кальция?
Оценка шкалы SCORE?
И миллиард сопутствующих вопросов
Семейный риск , смерть родных первой линии родства от серд- сосудистых катастроф-строгое показание к назначение максимальной дозы статинов.
Надеюсь, Ваш муж лечится у опытного кардиолога.
Вопросы?
Уровень коронарного кальция?
Оценка шкалы SCORE?
И миллиард сопутствующих вопросов
Вопросы?
Ответ дляРяженка
Уровень коронарного кальция?
Оценка шкалы SCORE?
И миллиард сопутствующих вопросов
Вопросы?
Уровень коронарного кальция?
Оценка шкалы SCORE?
И миллиард сопутствующих вопросов
Вопросы?
Коронарний кальцій - не знаю, не призначали.
SCORE - дуже високий (батько помер від інфаркту в 49).
Відсоток стенозу був 24%.
Щодо максимальної дози статинів, він навіть 20 мг не може переносити, що вже казати про 40. Єдине що не пробували - це Розуліп плюс 10/10 (розувастатин + езетиміб).
Відсоток стенозу був 24%.
Ответ дляРяженка
Уровень коронарного кальция?
Оценка шкалы SCORE?
И миллиард сопутствующих вопросов
Вопросы?
Уровень коронарного кальция?
Оценка шкалы SCORE?
И миллиард сопутствующих вопросов
Вопросы?
Кардіолог чоловіка зараз лікар на фронті. Він у нього не був рік. Треба шукати когось іншого поки. Скажіть, будь ласка, якщо ви лікар, що буде, якщо цільове значення ЛПНП не 1,8, а 2,5 - це рахується, що він взагалі не пʼє статин, якщо не досягає 1,8, чи все ж користь якась є?
Ряженка• 21 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Да, ищите другого врача, цель не достигнута, если значимые бляшки по узи сосудов головы и шеи - ему нужны не только статины. По интернету не лечат. Очень неправильно, что не принимал нужную дозу. Вы поймите одно- суть статина- сделать « липкий» образно говоря лпнп- текучим. Чтобы место стеноза бляшкой не обрастало. 2,5 не годится никуда, это считайте не пил.
И это должен быть либо крестор, либо роксера, второй это достойный дженерик, остальные работают плохо.
Показано полное обследование, при его диагнозах это не одно лекарство. Жменька лекарств сейчас отодвинет возможную сердечно- сосудистую катастрофу ( инфаркт, инсульт)
Время потеряно ,раз уже стеноз( какой? 25%45%) , но еще есть все абсолютно шансы жить полноценно десятки лет.
Помните.
Врач с образованием, опирающимся на международные протоколы , в вашем случае никогда не назначит волшебные чистки сосудов пиявками, красным рисом и прочим идиотизмом, лечебное питание и бады.
Муж должен получать серьезное грамотное лечение после серьезного обследования.
Да, и уровень холестерина - это генетически наследуемый фактор, от питания зависит процентов на 5, не больше,
Мрт головы? Бляшки?
Помните.
Мрт головы? Бляшки?
Ответ дляРяженка
Помните.
Мрт головы? Бляшки?
Помните.
Мрт головы? Бляшки?
Пʼє саме роксеру 10 мг. На 20 мг ЛПНП був 2,2 - все одно не 1,8 (( Можливо, треба додавати езетиміб, але наскільки я розумію, блокування всмоктування холестерину в кишечнику теж шкідливо, зокрема для вироблення стероїдних гормонів. Але езетиміб, мабуть, треба додавати. Стеноз був 24% рік тому, бляшки виявлені в сонних артеріях, але зрозуміло, що і в інших є. Його батько помер у 49 за 10 хвилин, швидка не встигла, причому це був перший інфаркт і одразу фатальний. Але його батько курив і випивав.
Тиск уже в цьому році в чоловіка почав скакати 130-150 на 90/100. Тобто потрібно ще додавати й антигіпертензивне, так? Але тиск піднімається в нього не щодня.
Ряженка• 21 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Да. Нужна пожизненная коррекция гипертонии.
Стеноз контролируемый
Доза 20 ни о чем при таком анамнезе
Ищите хорошего врача
Нужно понимать ибс - что имеем прогностически
Боли в мыщцах от высоких доз статинов проходят в течении месяца-двух
Вес
Рост
Привычки
Комплекс всего
Сейчас нужно вести дневник давления перед походом к врачу, для оценки понимания давление имеет утроенние или вечерние тенденции
Меряем утром после похода в туалет, до завтрака, не менее чем через 15 мин после сна, сидя, рука на уровне сердца
Вечером также
Фиксируем
Обсудите с врачом целесообразность мрт гол мозга в том числе
Пусть ваш муж живёт долго!
Стеноз контролируемый
Доза 20 ни о чем при таком анамнезе
Ищите хорошего врача
Вес
Рост
Привычки
Комплекс всего
Вечером также
Фиксируем
Пусть ваш муж живёт долго!
Ответ дляРяженка
Стеноз контролируемый
Доза 20 ни о чем при таком анамнезе
Ищите хорошего врача
Вес
Рост
Привычки
Комплекс всего
Вечером также
Фиксируем
Пусть ваш муж живёт долго!
Стеноз контролируемый
Доза 20 ни о чем при таком анамнезе
Ищите хорошего врача
Вес
Рост
Привычки
Комплекс всего
Вечером также
Фиксируем
Пусть ваш муж живёт долго!
Дякую дуже!
А який препарат від тиск радите? Може, якісь сучасні. До лікаря він паде, але хоча б знати, який з них найкращий.
СтелькаОТединицы• 22 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Ви лікар чи нутріціолог?
Играет во врача)) Заметили, что на ее вопросы никто, кроме вас, не ответил в теме?
СтелькаОТединицы• 22 октября 2022
Ответ дляOlgusya
Удалено администрацией...
СтелькаОТединицы• 22 октября 2022
Ответ дляOlgusya
От блін, я лох)) Вперше її бачу. Ну ще одна типу її захистила під анонімом, але то могла бути вона сама)
Раньше ее единственным рецептом от всех болезней было назначение чистить желчный. Сейчас, видать, поднатаскалась, новые термины выучила))