Детектор лжи• 21 октября 2022
Нам положена субсидия?
Подскажите или нам положена субсидия.
Мама с папой пенсионеры, папа работает официально.
Дадут субсидию или нет?
Дверной_Проем• 21 октября 2022
Щоб визначити розмір обов´язкового платежу потрібно:
Визначити середній сукупний дохід домогосподарства за місяць, виходячи з доходів сім´ї за період, за який вони враховуються.
Поділити дохід на кількість людей у домогосподарстві.
Отриману суму поділити на прожитковий мінімум встановлений на 1 січня того року, з якого призначається субсидія, (станом на 1 січня 2022 року він становив 2 393 гривні), а отриману суму поділити на 2.
Від отриманої суми визначити 20%. Це буде індивідуальний процент обов´язкового платежу.
Після чого середній сукупний дохід домогосподарства протягом місяця помножити на отриманий індивідуальний відсоток обов´язкового платежу. Це буде обов´язкова частина платежу (у межах соціальних норм) - сума, яку домогосподарство здатне платити самостійно.Різниця між вартістю комунальних послуг (у межах соціальних норм) та цим обов´язковим платежем становить розмір субсидії.
Детектор лжи
• 21 октября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
А вы тоже член их семьи?
Нет.
Нужно оформить родителям субсидию.
Я не знаю как. И вообще возможно ли это.
Нужно оформить родителям субсидию.
Детектор лжи
• 21 октября 2022
Ответ дляДверной_Проем
Пенсія у мами з татом 2200
І зарплата у тата 5000 грн.
Тобто місячний дохід 9400
І зарплата у тата 5000 грн.
Тобто місячний дохід 9400
Елена 1919• 21 октября 2022
с 1 го октября субсидию оформляют в пенсионном фонде.идете и оформляете.с собой паспорта и коды родителей,лицевые счета поставщиков коммунальных услуг .возможно нужна справка о составе семьи.там заполняете заявление,ответ через 10 дней
Быстровочка• 21 октября 2022
Ответ дляЕлена 1919
С 1 декабря в ПФ.
Сейчас ещё собесы этим занимаются