Дуболом• 21 октября 2022

Якщо придбала кросівки в Розетці, а вони через 2 тижні порвались…

Нести їх прям в пункт видачи? Є шанс повернути кошти? Підскажіть будь ласка. Купила сину кросівки Puma, продавець Розетка, після двох тижнів порвалися. Вони ж по ідеї ще на гарантії? Чек та коробка є.
Юпитерная• 21 октября 2022
Не знаю, але точно потрібно написати відгук. Бачила часто, що розетка коментує відгуки і пише, що потрібно робити
Ищу Аленя• 21 октября 2022
Муж покупал на сайте Пумы кроссы, через месяц краска начала слезать. Написал им, отправил обратно, вернули деньги. Если оригинал брали, должны принять
Папина дочка• 21 октября 2022
Покажіть які?
автор Дуболом • 21 октября 2022
Ответ дляИщу Аленя
Купувала на Розетці, а продає вона орігінальну продукцію, чи підробку якусь… бо порвались вони через два тижні
автор Дуболом • 21 октября 2022
Ответ дляПапина дочка
Покажіть які?
Папина дочка• 21 октября 2022
Ответ дляДуболом
фото
Жах. Пишіть їм з фото.