кураГАЛЯ• 21 октября 2022

Каким рецептам и лайфхакам научились во время голодного студенчества?

masterim• 21 октября 2022
Та які рецепти? Картопля варена, в мундирах, рідко дуже смажена. Суп на воді, батон з Рамою. Овочі поштучно, з фруктів- тільки місцеві. Я кінець 80-х і початок 90-х добре пам´ятаю. У мами три дні робочі на тиждень, бо нема чим платити. Тато- алкозалежний

ОдинРазНадетое• 21 октября 2022
Ответ дляЖивунаБагамах
Повезло. Меня кавалеры по ресторанам не водили
А я помню, как мы с подругой пришли домой и страдали, что мы ’съели“ее пальто в ресторане Она мечтала о пальто, на которое не было денег, а в ресторане, куда нас повели знакомые, случайно увидели счёт.
Лыжи со вспышкой• 21 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Шпротний паштет на підсмажений батон - шикарна закуска😎
Боже.. більше 20 років не їла ту насадку, яка була схожа на цемент,але смачнюча
Путающаяся• 21 октября 2022
помню как на 10 грн можно было сходить на дискотеку и выпить (5 грн вход+5 грн бренди-кола).
{СоJIнТсЕ}• 21 октября 2022
Ответ дляПутающаяся
Оо да, мы тоже так отдыхали, 10 грн и бренди кола
(Аж захотелось ее, 100 лет не пила)
ОдинРазНадетое• 21 октября 2022
Ответ дляПутающаяся
Это не тогда, когда стипендия была 15?
StelllaA• 21 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Ненавиджу шпротний паштет- він же паштет з шпротних глазок , чай принцеса Ява з жасміном і курку з за варених куриних скелетиків на супи. Скидувалися грошима блоком обшаги , дотягували до стипендії , їли оце . Капець ви нагадали ))
Шкала Радости• 21 октября 2022
Ответ дляmasterim
От якраз смажити картоплю я навчилася, коли мій перший чоловік вчився на заочному у Львівсткому лісотехнічному.
Значить окремо смажиться картопля, окремо пасерується цибуля, і потім все змішується, трошки потримати в пательні!
І другий рецепт в них у столовій була перша страва ’БорщОк’ це таке як борщ але без капусти, а коли підходиш до роздатчиці вона питає: Вам борщОк з мясом чи без? замовляєш з мясом і в тарілку вона кладе ще додатково дві фрикадельки.
Путающаяся• 21 октября 2022
Ответ дляОдинРазНадетое
Это не тогда, когда стипендия была 15?
нет, это когда была 120 грн.
дискотека в городке универа. А если клуб в центре города, то там вход 30-50 грн был. Харьков.

Zelenkа• 21 октября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
А зараз ми авокадо із червоною рибою тут тролимо😂
Zelenkа• 21 октября 2022
Ответ дляStelllaA
Поки що шпротний паштет лідирує😂
До цих пір пам‘ятаю його смак😂
Zelenkа• 21 октября 2022
О, а пам‘ятаєте соєвий фарш? З нього норм буди котлети😌
kd_777• 21 октября 2022
В нас був улюблений салат рис+ варені яйця+ концервовані гриби + цибуля+ майонез.
Шкала Радости• 21 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Це 2000ні, в мене чоловік смачно соєвий гуляш готував, ми мішками купували,він копійки вартував відносно м´яса.
StelllaA• 21 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Поки що шпротний паштет лідирує😂
До цих пір пам‘ятаю його смак😂
Бо це був такий дешман, для студентів ок. До нього була в нас картошка лише , нам передавали батьки однокурсниці мішок потягом з Соледару , завдяки ньому норм себе відчували.
Потім вже після 3 курса був лайвхак , ми працювали медсестрами в нічну , то їли лікарняну кашу з усіма, нам харчоблок на персонал теж давав порцію. Я оце зараз пам´ятаю перловка з подливкою і котлета хлібна глевка, таке воно було смачне.
Шкала Радости• 21 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Поки що шпротний паштет лідирує😂
До цих пір пам‘ятаю його смак😂
В нас в буфеті робили супер смачні гарячі бутерброди з шпротним паштетом, повторити шедевр я до цих пір не змогла, але переробила під рибні гарячі бутерброди.
Zelenkа• 21 октября 2022
Ответ дляШкала Радости
У нас в їдальні він був в кінці 90-х, в томатній пасті. З макарошками залітало)
Я в АТБ купила биточки, завтра посмажу🥰
Шкала Радости• 21 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Я в АТБ купила биточки, завтра посмажу🥰
От він так і готував. З пасерованою цибулею, така аж карамелізована і том.пастою, і курячою приправою. Празднічне блюдо в нас було, його фішка
Шкала Радости• 21 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Я в АТБ купила биточки, завтра посмажу🥰
Биточки наче тушкувати з чорносливом нічо так. На етикетці колись такий рецепт був

Шкала Радости• 21 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Для мене до цих пір загадка з чого той паштет робився. Шпроти перемолоти, такого смаку не вийде
Zelenkа• 21 октября 2022
Ответ дляШкала Радости
Я варю і смажу в яйці. Іноді пробиває на всяку фігню)
То вже по боХатому, з чорносливом🤘
Zelenkа• 21 октября 2022
Ответ дляШкала Радости
З кишок, чешуї і голів, думаю😳
StelllaA• 21 октября 2022
Ответ дляШкала Радости
Шпротні глазки) не знаю, як вам мені ті очі декілька разів попалися, я то не вразлива сгризла той бутер. Взагалі там якісь шпротячі сіські піські перемолоті , виходячи з ціни
Шкала Радости• 21 октября 2022
Ответ дляZelenkа
То вже по боХатому, з чорносливом🤘
Ну так на етикетці мало бути щось людське, до речі чорнослив в пісному борщі дає присмак наваристості , майже м´яса
Шкала Радости• 21 октября 2022
Ответ дляStelllaA
Там ціна за жестянку ймовірно, а паштет безкоштовний
Zelenkа• 21 октября 2022
Ответ дляШкала Радости
Я люблю свині ребра тушені із чорносливом. В борщі чула, не пробувала, цікаво.
Ще рецепт студентів: батон намазати фаршем дешевим і смажити)
Шкала Радости• 21 октября 2022
А ще. Пару років назад я навчилася пророщувати маш. І до мене дійшло, що я маринований салат з ростків машу їла в студ.роки, продавався в продуктовому коло інституту, от тоді я пробувала пророщувати, але ж інтернету ще не було аж такого, в мене все закисло, покинула, і от пройшло більге 20 років , маш пророщую, але смак того салату не пам´ятаю, на жаль. Воно щось подібне будо до суточної капусти, але приправа мені не відома
Шкала Радости• 21 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Дірку в скибці батону, туди фарш мясо+ вибраний батон+ яйце, або яйце+батон+терта морква ,присипати приправою. Обсмажити
Повелитель интернета• 22 октября 2022
Мои студенческие годы это 2012-2016 и сейчас я тоже студентка,дважды,в добавок с работой
Ни 10 лет назад,ни сейчас,голодной не была никогда
но почитать интересно
руки_Крюги• 22 октября 2022
Ответ дляСоветчица Года
Мне бабушка рассказывала, что они ели макароны с сахаром) сладкого хотелось, а его не было, ну и чтобы сытно было)
В мои времена студенты иногородние были даже богаче городских.
Так, дівчата із сіл дуже заможні були.