кураГАЛЯ• 21 октября 2022

Каким рецептам и лайфхакам научились во время голодного студенчества?

Не будь КакСвета• 22 октября 2022
Коли спробувала пожити у общаку мої очі відкрили :
Суп з плавленими сирками
Макарони обдурені у яйцях

Не будь КакСвета• 22 октября 2022
🤣
Обжарені
Я натуралка• 22 октября 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
🤣
Обжарені
Т9 сплошная интрига
Кукусики• 22 октября 2022
Лайфхаки - шоколадку із собою до клуба в кармані, бо сумки дивляться, а з винцем норм і набагато дешевше. Так мій чоловік проносив навіть пачку оливок(до мартіні), кармани в чоловіків більші ))). В поїздки завжди баранки в сумці, не розчавлюються і перекус завжди з собою.
Рецепти - гороховий суп без бульйону, із зажаркою, іноді і без картоплі, але з грінками часничними. Гарячі бутерброди із сосисками. Або шматок піци із сільпо, дома додати помідорів, ковбаси і сиру - дуже смачна вечеря. Компоти варю і зараз із того що є, але з цитрусовими по акції. Один лимон або апельсин на чотири рази, разом із цедрою як додаток до винограду або яблук. Не голодали, але готувати було влом.
StelllaA• 23 октября 2022
Ответ дляПовелитель интернета
Мои студенческие годы это 2012-2016 и сейчас я тоже студентка,дважды,в добавок с работой
Ни 10 лет назад,ни сейчас,голодной не была никогда
но почитать интересно
Тут основное про 90-ранние 2000))
Повелитель интернета• 23 октября 2022
Ответ дляStelllaA
Тут основное про 90-ранние 2000))
да я поняла))
потому и интересно читать,так как я такого не застала)ну или совсем ребенком была и не помню. Только по рассказам мамы знаю,что готовила даже коровье вымя в те времена