Правильно, не заходити в теми, де не можеш прокоментувати без матів💪
Ответ дляСтешк@
У Вас двоє хлопчиків і ви з Полтавської області, зараз в Києві?
За що був бан?
Ой, ми знайомі
Я зараз трішки далі, ніж в Києві.
Та, я просто не витримала і розповіла не підбираючи слів на дуже не приємні речі про ЗСУ. Накипіло
Я зараз трішки далі, ніж в Києві.
Ответ для crystal
Кого ви матюкали?
Де негарно поводилися?
Інколи мат замість тисячі слів… навіть бан можно отримати, але без нього ніяк)
Де негарно поводилися?
Та там не шкода було і в бан підти