Поки що повільно, але починаємо підтягуватися разом ненавидіти @&@@@ русню)
Кірпіченко, запрошую, тут наливають, пригощають, бухлішко, валеріаночка, пити, пісяти, морозиво)
Ответ для crystal
Як би б тільки на 9 місяці все й закінчилося.
Чомусь мене кидає з краю до краю - то вірю в перемогу, то якийсь відчай(
Втомилися ми всі(
От і мене штормить щодо цього((
Напав такий відчай, що неможливо перемогти цю копчену орду
Боюсь, що змусять нас терором до переговорів(((
Black Umbrella• 22 октября 2022
Ответ дляfirefly10
Так і до ревматизму можна довести(((. А взимку взагалі жесть(((.
Так отож! Я знаю, що це моє хворе місце, але нема гарячої води в нас ще зліта (((
@ альонка@• 22 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Ой, довга історія… ремонт бляцький ніяк не доробимо у ванній, бойлер не вчепили. А чоловік затягує, каже це тобі треба швидко, а мені і так норм. То це я й ше від образи на нього поплакала. Але прийшов втішати, сказав на вихідних все доробить.
...атрит?
@ альонка@• 22 октября 2022
Ответ дляLvivLady
От і мене штормить щодо цього((
Нє,нє..ВОНО таки здохне !
Black Umbrella• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Обов’язково доробить!
Буде у вас тепла вода
Пацан сказав… жінка підсрачників надавала … і все готово)))
Буде у вас тепла вода
Дякую! Така наче дрібниця, але ж як воно потім болить, то й не дрібниця… А з хорошого - чоловік сьооодні весь день дещо лагодив у щитовій в одній з лікарень київських. Пропонували гроші за роботу, а він не взяв, бо там наші герої на реабілітації. Пишаюсь ним, але й трохи потріпала йому нерви з тою водою )))
@ альонка@• 22 октября 2022
Ответ дляfirefly10
Інфа сотка, полюбому! Аби швидше, Господи прости....
А Господь з нами, а якщо він з нами,то хто проти нас?!💙💛💙💛💙💛💙💛
Black Umbrella• 22 октября 2022
Ответ для@ альонка@
...атрит?
Боюсь цих діагнозів ((( але після холодної води отак болить ((
Ответ дляBlack Umbrella
А мені,щоб вмитись, треба йти в літню кухню, гріти чайник, нести його до рукомийника. Так що не ридайте,щаслива жінка
Black Umbrella• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Це звело від холоду.
Вам треба зігріти ручки і берегти себе ❤️
Дякую!
L-i-s-a-92af• 22 октября 2022
Ответ дляRemensa
А я сходила до Таньки, подивилась,як вона виправдовується, як її клянуть ті, хто повірив і так мені чогось смішно стало. Хотіла бути знаменитою - має
Хто це?
@ альонка@• 22 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Ой,боятися потрібно іншого,цього не потрібно! Здали ревмопроби і заспокоїлися,бо нічого там страшного немає,а от від холодної води потрібно берегти рученята. Так що:’Нічого,помиємо,не плач!Успокойся,не псіхуй! ’)))))))
Ответ для@ альонка@
Та який там ревматизм. То вже навигадували.
Це, якщо кожного дня стояти на бетонній підлозі та мити у холодній волі кругдоскточно, то може статися.
Не буде ніякого ревматизму.
Це від холоду така біль.
Але берегти себе треба.
Не буде ніякого ревматизму.
Це від холоду така біль.
Але берегти себе треба.