crystal• 22 октября 2022

Матюкаємося, але посміхаємося. Нічна переживалочка

Поки що повільно, але починаємо підтягуватися разом ненавидіти @&@@@ русню)
Кірпіченко, запрошую, тут наливають, пригощають, бухлішко, валеріаночка, пити, пісяти, морозиво)
LvivLady• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Як би б тільки на 9 місяці все й закінчилося.
Чомусь мене кидає з краю до краю - то вірю в перемогу, то якийсь відчай(
Втомилися ми всі(
От і мене штормить щодо цього((
Напав такий відчай, що неможливо перемогти цю копчену орду

Боюсь, що змусять нас терором до переговорів(((
Black Umbrella• 22 октября 2022
Ответ дляfirefly10
Так і до ревматизму можна довести(((. А взимку взагалі жесть(((.
Так отож! Я знаю, що це моє хворе місце, але нема гарячої води в нас ще зліта (((
Remensa• 22 октября 2022
А я сходила до Таньки, подивилась,як вона виправдовується, як її клянуть ті, хто повірив і так мені чогось смішно стало. Хотіла бути знаменитою - має
@ альонка@• 22 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Ой, довга історія… ремонт бляцький ніяк не доробимо у ванній, бойлер не вчепили. А чоловік затягує, каже це тобі треба швидко, а мені і так норм. То це я й ше від образи на нього поплакала. Але прийшов втішати, сказав на вихідних все доробить.
...атрит?
firefly10• 22 октября 2022
Ответ дляLvivLady
Дівчатка, вже пішов 9 місяць((
Конотація завжди була із народженням дитинки, а зараз ...
Дякую за нове слово в моєму словниковому запасі)
автор crystal • 22 октября 2022
Ответ дляRemensa
Це та, що на юрфаку колись навчалася, але розуму так і не набулася?
@ альонка@• 22 октября 2022
Ответ дляLvivLady
От і мене штормить щодо цього((

Нє,нє..ВОНО таки здохне !
firefly10• 22 октября 2022
Ответ для@ альонка@
Нє,нє..ВОНО таки здохне !
Інфа сотка, полюбому! Аби швидше, Господи прости....
LvivLady• 22 октября 2022
Ответ дляfirefly10
Буль ласка, я ´прєпад´, тому лексика і поза лекціями вилазить)
Black Umbrella• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Обов’язково доробить!
Буде у вас тепла вода
Пацан сказав… жінка підсрачників надавала … і все готово)))
Дякую! Така наче дрібниця, але ж як воно потім болить, то й не дрібниця… А з хорошого - чоловік сьооодні весь день дещо лагодив у щитовій в одній з лікарень київських. Пропонували гроші за роботу, а він не взяв, бо там наші герої на реабілітації. Пишаюсь ним, але й трохи потріпала йому нерви з тою водою )))
@ альонка@• 22 октября 2022
Ответ дляfirefly10
А Господь з нами, а якщо він з нами,то хто проти нас?!💙💛💙💛💙💛💙💛
Black Umbrella• 22 октября 2022
Ответ для@ альонка@
...атрит?
Боюсь цих діагнозів ((( але після холодної води отак болить ((
Remensa• 22 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
А мені,щоб вмитись, треба йти в літню кухню, гріти чайник, нести його до рукомийника. Так що не ридайте,щаслива жінка
автор crystal • 22 октября 2022
Ответ дляLvivLady
Я уявляю, як ми зараз у ваших очах виглядаємо (ті, хто намагається перейти остаточно на українську з мови окупанта)
Remensa• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Ага,юристка
автор crystal • 22 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Це звело від холоду.
Вам треба зігріти ручки і берегти себе ❤️
LvivLady• 22 октября 2022
Ответ для@ альонка@
Нє,нє..ВОНО таки здохне !
Поки ВОНО здохне, чи ми не сконаємо??
Майже рік в перманентному стресі(( Уе все вилізе нам боком ще й як((
Remensa• 22 октября 2022
Ответ дляfirefly10
Аби гірший не прийшов. Бо там є
автор crystal • 22 октября 2022
Ответ дляRemensa
Ого, а де ви живете зараз, у своєму будинку?
Black Umbrella• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Це звело від холоду.
Дякую!
scandi• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Я така рада бачити як тут частішають коменти українською, що не помічаю жодних помилок.
Люблю вас, мої україночки💛
автор crystal • 22 октября 2022
Ответ дляscandi
Люблю вас, мої україночки💛
Дякуємо
Навзаєм
LvivLady• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Я вами пишаюсь, дівчатка! 💙💛
Хоча, з 2014 мене тут як тільки не поливали за мою позицію))
firefly10• 22 октября 2022
Ответ дляRemensa
Аби гірший не прийшов. Бо там є
Вони всі скажені...як виявилося
автор crystal • 22 октября 2022
Ответ дляfirefly10
Вони всі скажені...як виявилося
Кончені у&@@ та все таке інше
Я матюкатися стала
Що вони з нами зробили(
Басина• 22 октября 2022
Ответ дляLvivLady
Поки ВОНО здохне, чи ми не сконаємо??
Шо за пісімізьм?!
Все в нас буде супер!
L-i-s-a-92af• 22 октября 2022
Ответ дляRemensa
Хто це?
@ альонка@• 22 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Ой,боятися потрібно іншого,цього не потрібно! Здали ревмопроби і заспокоїлися,бо нічого там страшного немає,а от від холодної води потрібно берегти рученята. Так що:’Нічого,помиємо,не плач!Успокойся,не псіхуй! ’)))))))
LvivLady• 22 октября 2022
Ответ дляfirefly10
Вони всі скажені...як виявилося
А я абсолютно впевнена, що, не будучи його, навіть най-най з його оточення, побіжить миттю на влагодження!
Цей жах особиста його ненависть до українців!
А всі інші просто хочуть жити ´харашо´
автор crystal • 22 октября 2022
Ответ для@ альонка@
Та який там ревматизм. То вже навигадували.
Це, якщо кожного дня стояти на бетонній підлозі та мити у холодній волі кругдоскточно, то може статися.
Не буде ніякого ревматизму.
Це від холоду така біль.
Але берегти себе треба.