crystal• 22 октября 2022

Матюкаємося, але посміхаємося. Нічна переживалочка

Поки що повільно, але починаємо підтягуватися разом ненавидіти @&@@@ русню)
Кірпіченко, запрошую, тут наливають, пригощають, бухлішко, валеріаночка, пити, пісяти, морозиво)
Remensa• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Ого, а де ви живете зараз, у своєму будинку?
У бабусі. Вони купили цей будинок, переходи з села до райцентру. Ми хотіли зробити і воду, і кухню добудувати. Але їм і так було нормально. А тепер вже ні сил, ні бажання немає.
Маю надію на зиму повернутись додому.
firefly10• 22 октября 2022
Ответ дляБасина
Шо за пісімізьм?!
Все в нас буде супер!
І навіть краще!!! А у мене донька, як бачить де того фашиста, жертву аборту, показує середнього пальця... Я того пальця ніколи в житті не показувала, а тут таке.. і лаяти не хочеться, бо всією душею підтримую порив)))) і смішно і грішно..
LvivLady• 22 октября 2022
Ответ дляБасина
Шо за пісімізьм?!
Все в нас буде супер!
Я так хочу вам вірити!
Ви ж пані лікарка, як без довіри до вас??
Remensa• 22 октября 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
Хто це?
Та юристка,що віщувала перемогу 20 жовтня
автор crystal • 22 октября 2022
Ответ дляLvivLady
А я абсолютно впевнена, що, не будучи його, навіть най-най з його оточення, побіжить миттю на влагодження!
Цей жах особиста його ненависть до українців!
А всі інші просто хочуть жити ´харашо´
Мені б так теж хотілося.
І вірю, що одразу почнуть переговори.
Але. Як сказав Буданов: « ми воюємо з рашн народом, бо 82% підтримують цю війну».
Бо вони кончені мразі.
Black Umbrella• 22 октября 2022
Ответ для@ альонка@
Ой,боятися потрібно іншого,цього не потрібно! Здали ревмопроби і заспокоїлися,бо нічого там страшного немає,а от від холодної води потрібно берегти рученята. Так що:’Нічого,помиємо,не плач!Успокойся,не псіхуй! ’)))))))
Ахахах да, цей малий топ просто)))
Майже щодня його згадую в різних ситуаціях
автор crystal • 22 октября 2022
Ответ дляRemensa
Маю надію на зиму повернутись додому.
Нехай це здійсниться
Black Umbrella• 22 октября 2022
Ответ дляfirefly10
скільки доньці?
@ альонка@• 22 октября 2022
Ответ дляLvivLady
Поки ВОНО здохне, чи ми не сконаємо??
Майже рік в перманентному стресі(( Уе все вилізе нам боком ще й як((
Не псіхуй, не треба!
ВСЕ У НАС БУДЕ ДОБРЕ!
автор crystal • 22 октября 2022
Раз пішли картинки, то теж додам)
LvivLady• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Мені б так теж хотілося.
І вірю, що одразу почнуть переговори.
Бо вони кончені мразі.
Це разобщьонноє насєлєніє, а не народ!
Повірте, як тільки плєшивоє зігнеться, стадо шапки розвернуть в абсолютно полярний бік!
Remensa• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Нехай це здійсниться
Дякую.
автор crystal • 22 октября 2022
Ответ дляLvivLady
Це разобщьонноє насєлєніє, а не народ!
Так шапки то вони розвернуть, але внутрішній зміст у стада не зміниться, нажаль
LvivLady• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Раз пішли картинки, то теж додам)
Дякую, розсмішили))
Black Umbrella• 22 октября 2022
firefly10• 22 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
скільки доньці?
12, але маємо дцп, то на свій вік не тягне, як не старайся. Дитина дитиною))) Така патріотка! Щоб ви розуміли, гімн у нас вдома лунає нонстоп і ой у лузі і всі всі патріотичні пісні)). Відео знімає патріотичні та малює кругом герби і прапори))). От така україночка, горжусь))
boringmovie• 22 октября 2022
автор crystal • 22 октября 2022
Ответ дляboringmovie
фото
firefly10• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Раз пішли картинки, то теж додам)
Я з метелика випала, ржу аж живіт заболів, дякую!! Реально, бідні метелики)))))))
@ альонка@• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Та який там ревматизм. То вже навигадували.
Це, якщо кожного дня стояти на бетонній підлозі та мити у холодній волі кругдоскточно, то може статися.
Не буде ніякого ревматизму.
Це від холоду така біль.
Але берегти себе треба.
Ні,таж нічого там немає,але я про артрит.Він так і проявляє себе,просто по собі знаю.,тому і порадила людині,якщо вона переживає.
Remensa• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Раз пішли картинки, то теж додам)
метелик
Black Umbrella• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Дивлюсь іноді блогерів, які стрімлять з чат-рулетки. То попався один кацап, який 5 років в Німеччині живе. З адекватних. То каже, що якщо після хуйла прийде хунта типу вагнерівців, то через 5-10 років може бути нова війна. Знов до нас полізуть, як німці після Першої світової.
Black Umbrella• 22 октября 2022
Ответ дляfirefly10
Яке ж сонечко! Хай її у всьому щастить
автор crystal • 22 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
А мене стало непокоїти те, що країни втомилися від нашої війни, що змінюється риторика, що ніхто не хоче відчувати на собі наслідки «не своєї» війни. І як це вплине на нас… без підтримки ми просто …(((
firefly10• 22 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Яке ж сонечко! Хай її у всьому щастить
Хай Бог вас чує! Хай всі будуть щасливі.
firefly10• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Так, Маск вже показав як буде...
LvivLady• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Зовсім мені не личить але... НАЙУХ нам їхнє внутрішнє гнійне лайно?!

Заборонити в´їзд всім на 20 років, і нехай гниють на болотах своїх!

Я особисто вже підготувала спіч першому #лядорусу, якого зустріну, не дай Боже, у Львові після війни... Скільки тих мразот швендяло по нашому місту і жерло нашу кавусю з десертами! Десятки тисяч! Чесно, ще більша до них ненависть!
автор crystal • 22 октября 2022
Ответ дляLvivLady

Давайте нам заготовочку)
Але я б більш переконливо пускала пулю у лоб кожній тварині.
Black Umbrella• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Найгірше буде, як у Британії стане прем‘єром індус, що його жінка з кацапами дружить. А до Конгресу в США прийдуть республіканці. Ті вже відверто кажуть, що Україні знизять підтримку в рази. Ото думаю ботоксне цього й чекає…
автор crystal • 22 октября 2022
Ще трошки)