Поки що повільно, але починаємо підтягуватися разом ненавидіти @&@@@ русню)
Кірпіченко, запрошую, тут наливають, пригощають, бухлішко, валеріаночка, пити, пісяти, морозиво)
Black Umbrella• 22 октября 2022
Ответ дляLvivLady
Зовсім мені не личить але... НАЙУХ нам їхнє внутрішнє гнійне лайно?!
Заборонити в´їзд всім на 20 років, і нехай гниють на болотах своїх!
Я особисто вже підготувала спіч першому #лядорусу, якого зустріну, не дай Боже, у Львові після війни... Скільки тих мразот швендяло по нашому місту і жерло нашу кавусю з десертами! Десятки тисяч! Чесно, ще більша до них ненависть!
В мене є знайомий білорус, то на початку війни казав: та вони ж сильніші, шо ви зробите. А зараз каже - у нас всі дивуються, як ви їх шкварите ))
Ответ для crystal
Давайте нам заготовочку)
Але я б більш переконливо пускала пулю у лоб кожній тварині.
Боюсь, що з бану не вилізу довічно))
А що вони співали нам ´как у вас харашо і свабодна! Ми тоже так хатім жить!´
Тварі! А тепер ми в очікуванні їхнього нападу на нас(((
Ответ дляBlack Umbrella
А мені у Польщі на вокзалі студент-волонтер допомогав чемодани нести. То обнімав мене, плакав зі мною, розказував, що вони проти цієї війни і мати зараз переїжджає у Польщу, буде працювати і теж волонтерити.
boringmovie• 22 октября 2022
Ответ дляfirefly10
Так, Маск вже показав як буде...
там представники адміністрації президента Сполучених Штатів Джозефа Байдена обговорюють, чи мають США піддати деякі з підприємств Ілона Маска перевірці через питання, пов’язані з національною безпекою.
хай беруть його за яйця!
Ответ для crystal
Отож, адекватні вже давно в Балтії чи Польщі, а більшість все одно зомбаки біля ящиків проклинають бєндєровцев!
Black Umbrella• 22 октября 2022
Вночі так виє голосно… чомусь згадую як дивилась серіал про Чорнобиль, і там як була евакуація, то теж типу сирени гуділо. Я тоді ще й подумала, що якби таке в житті почула, то вмерла б зі страху. ХА-ХА - думаю зараз
Байрактарочка• 22 октября 2022
Ответ дляboringmovie
завило бля(
Шось так голосно… ми зазвичай вночі спимо і не чуємо, а тут дитина прокинулась. Ну а в мене був нічний дожор)
@ альонка@• 22 октября 2022
Щоб вони перед смертю своєю так всі вили, в мене дитина рученятами вушка закриває і одразу плаче....
Байрактарочка• 22 октября 2022
⚠️Повідомляється, до в напрямку Києві рухаються Шахіди, йдіть в укриття!
Ответ дляBlack Umbrella
Вночі чомусь та ж сама сирена інакше сприймається
вдень майже не хвилююся вже, а от вночі… то вже інша справа
Black Umbrella• 22 октября 2022
Ответ дляБайрактарочка
До речі, а чого кацапня їх геранями називає?
boringmovie• 22 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
а я серіали японські дивлюся. там часто сюжети 2ої світової і показують як сирена і люди біжать у сховища... тепер і у нас такий звук блін!!
Black Umbrella• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Мляяяя
Нахрен вони нам тут вс@@@ся
Нехай літать в мінус
Нахрен вони нам тут вс@@@ся
Нехай літать в мінус
Хай летять в бєлгород ))
Ответ дляboringmovie
А я зараз стала інакше сприймати будь-який фільм про будь-яку війну. Там, де раніше б навіть думкою не зачепилася, зараз просто в шоці інколи. Бо «хоч би не було війни» до 24.02 звучало по-іншому(
Black Umbrella• 22 октября 2022
Ответ для@ альонка@
Бідне дитя…
boringmovie• 22 октября 2022
Ответ для crystal
Навіть напрямок наша мапа колись показала )))
ахахаха!!!!!