Поки що повільно, але починаємо підтягуватися разом ненавидіти @&@@@ русню)
Кірпіченко, запрошую, тут наливають, пригощають, бухлішко, валеріаночка, пити, пісяти, морозиво)
Yegonyashka• 22 октября 2022
Ответ дляmirka-milka
Блін,знову до нас по ходу ,лівий берег ...задрали
К кожному звуку прислуховсь
Позавчора над нами ракети ,як маршрутки літали,так не так страшно було (
К кожному звуку прислуховсь
Вам слышно их?
Ukraine my home• 22 октября 2022
Ответ дляМайя15
Оце так вірить цим ТГ каналам
Та це жах,може це взагалі не Київ,ну ми б чули пво,чи все прости господи ціль була досягнута,це ж не кулька,що буде добу літати,парити
Ukraine my home• 22 октября 2022
Ответ дляБайрактарочка
Пошкоджена магістральна труба теплопостачання. Там якась мутна схема, вона ні в кого не числиться на балансі і ніхто її не хоче ремонтувати, ні жек ні теплокомуненерго. З травня місяця всім будинком пишемо по всім інстанціям і ніякого результату.
Це не біля нау?
Ukraine my home• 22 октября 2022
Ответ дляМайя15
Позавчора всі збили ,а куди вони впали ,якщо вже в Києві були
Доречі ,де
Black Umbrella• 22 октября 2022
Ответ дляБайрактарочка
До місцевого депутата звертались?
Ukraine my home• 22 октября 2022
Так щось мені не подобається собаки почали гавкати дуже голосно....
Байрактарочка• 22 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
До місцевого депутата звертались?
Навіть Кличку вже написали, ось від нього чекаємо відповідь
Байрактарочка• 22 октября 2022
Ответ дляМайя15
ТГ пишуть в Києві тихо,якісь придурошні,то лівобережна гуділа ,то деміївська ,а вже тихо
Може якийсь не дуже розумний на мопеді ганяв)
Black Umbrella• 22 октября 2022
Ответ дляБайрактарочка
Хай все вийде!
Байрактарочка• 22 октября 2022
Ответ дляHelgushk@
Пора сожрать бутерброд наступила
Підтримую
Вже їм) ще й окріп в термоси заготовила на завтра на випадок якщо знов не по графіку вимкнуть світло.
Ukraine my home• 22 октября 2022
Ответ дляБайрактарочка
Хай усе вийде,тримайтеся !
Ukraine my home• 22 октября 2022
Знаєте мені нагадує отой фільм,назву забула,де потвори полюють ,а люди ховаються мовчки та прислуховуються.от життя
Ukraine my home• 22 октября 2022
Ответ дляБайрактарочка
Мінський, в новинах прочитала
Мінська тихо ,свекруха тільки отписала,а що сам мінський то не ясно
Black Umbrella• 22 октября 2022
Ответ дляUkraine my home
Тихе місце
Класний фільм, до речі, 2 частини є
Ukraine my home• 22 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Тихе місце
Класний фільм, до речі, 2 частини є
Так)))
Байрактарочка• 22 октября 2022
Ответ дляUkraine my home
Там де головна героїня дитину народила і не можна було ніяких звуків видавати?