22 октября 2022

Хто вимушено живе закордоном, а коханий чоловік в Україні як ви психологічно?

В мене качелі від ми з дітьми майже повноцінна сім´я треба думати про дітей і себе до сліз-сополів люблю не можу завтра їду додому бо нема сенсу життя в неповній сім´ ї.
Що вам допомагає триматися психологічно?
Страхованная 22 октября 2022
Безопасность моих детей выше моих хотелок.
Куда ж без меня 22 октября 2022
Не смогла так. Сижу с мужем 🤷🏻‍♀️
ГугелП@лАмался 22 октября 2022
Донька допомагає. Вона не з тих дітей, що спокійно сплять під вибухи. А після окупації то взагалі вона як голий нерв.
Тому чоловік чоловіком, в дітей запасних у нас нема.
Жена_КотораяСтена 22 октября 2022
Работа спасает, некогда страдать. С мужем вижусь раз в месяц на ЗУ
Статус Ква 22 октября 2022
Просто живу звичайним життям і чекаю, коли чоловік зможе приїхати . Ми дорослі люди і реально оцінюємо ризики і перспективи
автор 18 мнеУЖЕ 22 октября 2022
Ответ дляГугелП@лАмался
Донька допомагає. Вона не з тих дітей, що спокійно сплять під вибухи. А після окупації то взагалі вона як голий нерв.
Тому чоловік чоловіком, в дітей запасних у нас нема.
В мене теж донька дуже боїться, після двох тижнів на початку війни почала бігати в туалет безперерво, впісюватися, шкіру обсипало, мерзла без причины (10р).
Сегодня я не я 22 октября 2022
Нормально держусь.
Ну иногда накрывает, конечно, но не критично.
Здесь безопасно, дети спят спокойно, я не ловлю панические атаки - это того стоит.
Несколько раз в день видео-связь обязательно.
Дети сильно тосковали, но уже втянулись.
Я работаю по 10-12 часов, 5-6 дней в неделю, скучать и сопли на кулак мотать некогда, да и сил не остаётся на лирику ’люблю не могу’
Понимаю, что ТАК НАДО и это все ВРЕМЕННО.
Dashko007 22 октября 2022
Уже 7 місяців. З сином 3 роки. В Польщі. Важко, це словами не переказати. Раніше завжди разом були, навіть працювали разом. Дуже тяжко.... але ми на зв’язку постійно, відео зв’язок. І вирішили, що поки можемо , то основне завдання психічний та фізичний стан та безпека дитини. Поки так...
автор 18 мнеУЖЕ 22 октября 2022
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Работа спасает, некогда страдать. С мужем вижусь раз в месяц на ЗУ
Я теж пацюю з 4го дня перебування, повний робочий день, потім вдома купа справ. Але не допомагає.
Женамужная 22 октября 2022
Ми з чоловіком так живемо вже 7 років.
Самі з Закарпаття і у нас є звичним ,що члени сім‘ї ,переважно чоловіки закордоном ,бо роботи нема.
Таке собі життя.Звикаєш, але почуваєш себе неповноцінним.Постійно заздрю тим хто з чоловіками,діти ростуть коло тата , а мої і ходити вчились і говорити без тата.
Одного разу було ,що він познайомився з якоюсь дамою на заробітках ,дама м‘яко відшила,хоча він писав їй а влна не відписувала.В той період от ці стосунки прямо задовбали обидвох…
Але відразу приїхав,була робота вдома ,зміцнили стосунки.
ненавижду оце на відстані.якшо в чоловіка є в Україні робота,живете у відносно спокійному місці то їдьте додому…разом є разом
автор 18 мнеУЖЕ 22 октября 2022
Ответ дляDashko007
Уже 7 місяців. З сином 3 роки. В Польщі. Важко, це словами не переказати. Раніше завжди разом були, навіть працювали разом. Дуже тяжко.... але ми на зв’язку постійно, відео зв’язок. І вирішили, що поки можемо , то основне завдання психічний та фізичний стан та безпека дитини. Поки так...
Ми теж в Польщі.
автор 18 мнеУЖЕ 22 октября 2022
Ответ дляЖенамужная
Ми з чоловіком так живемо вже 7 років.
Самі з Закарпаття і у нас є звичним ,що члени сім‘ї ,переважно чоловіки закордоном ,бо роботи нема.
Таке собі життя.Звикаєш, але почуваєш себе неповноцінним.Постійно заздрю тим хто з чоловіками,діти ростуть коло тата , а мої і ходити вчились і говорити без тата.
Одного разу було ,що він познайомився з якоюсь дамою на заробітках ,дама м‘яко відшила,хоча він писав їй а влна не відписувала.В той період от ці стосунки прямо задовбали обидвох…
Але відразу приїхав,була робота вдома ,зміцнили стосунки.
ненавижду оце на відстані.якшо в чоловіка є в Україні робота,живете у відносно спокійному місці то їдьте додому…разом є разом
В мене були квитки на вчора. Здала( В нас над будинком дрона збивали, я по телефону була на зв´язку(
Вообще не факт 22 октября 2022
’я спасаю детей, не время думать про штаны’ ’дети не должны слушать сирены’ ’если муж отдалился, значит и не было семьи, нечего держаться за штаны’ ’детям надо дать шанс, здесь у них есть перспективы!’
Вообще не факт 22 октября 2022
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Работа спасает, некогда страдать. С мужем вижусь раз в месяц на ЗУ
так у вас все идеально
Dashko007 22 октября 2022
Ответ дляСтатус Ква
Просто живу звичайним життям і чекаю, коли чоловік зможе приїхати . Ми дорослі люди і реально оцінюємо ризики і перспективи
Теж чекаю що зможе виїхати... але надія вже гасне. Тримають людей як скот. Скільки ще люди не зможуть виїхати?
Женамужная 22 октября 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
В мене були квитки на вчора. Здала( В нас над будинком дрона збивали, я по телефону була на зв´язку(
Тоді не вихід…будьте в безпеці з дітьми…такий час ,треба пережити
У людей такі біди ставались що як подумаєш то і проблема стосунків на відстані стає дріб‘язковою…
Статус Ква 22 октября 2022
Ответ дляDashko007
Теж чекаю що зможе виїхати... але надія вже гасне. Тримають людей як скот. Скільки ще люди не зможуть виїхати?
Не знаю, мене теж ця ситуація бісить, хотілося якось більш-менш легально, але вже готуємося до різних варіантів
Стетоскопуло 22 октября 2022
Ответ дляDashko007
Уже 7 місяців. З сином 3 роки. В Польщі. Важко, це словами не переказати. Раніше завжди разом були, навіть працювали разом. Дуже тяжко.... але ми на зв’язку постійно, відео зв’язок. І вирішили, що поки можемо , то основне завдання психічний та фізичний стан та безпека дитини. Поки так...
Так ви його не вивезли, як студента?
Ви ж планували
Карамелька 22 октября 2022
Спокойно, нормально. Дважды ездили с ребёнком мужа проведывать за эти 7 месяцев).
Dashko007 22 октября 2022
Ответ дляСтатус Ква
Не знаю, мене теж ця ситуація бісить, хотілося якось більш-менш легально, але вже готуємося до різних варіантів
Напишіть мені в приват будь ласка
Баба на горошине 22 октября 2022
Один раз я приїздила в Україну
Два рази приїздив чоловік ( з батьком , він інвалід ) чоловік виїзний як його супроводжуючий
Зараз розглядаю можливість лікування батька за кордоном, тоді чоловік тут зможе бути довго
автор 18 мнеУЖЕ 22 октября 2022
Мої найкращі подруги усі тут з чоловіками, тому мене зрозуміти не можуть( Нема з ким поговорити..
Куда ж без меня 22 октября 2022
Ответ дляБаба на горошине
Один раз я приїздила в Україну
Два рази приїздив чоловік ( з батьком , він інвалід ) чоловік виїзний як його супроводжуючий
Зараз розглядаю можливість лікування батька за кордоном, тоді чоловік тут зможе бути довго
А разве не один раз можно выехать сопровождая инвалида?
Зяблик протестант 22 октября 2022
Якшо муж такий коханий, его не бросают как не нужную собачку. И не нужно прикрываться детьми.
Я в браке 25 лет, в жизни б не поехала взаграницы без него. Но это я, плюс меня взаграницами не удивишь ну и нет нужды в халяве
автор 18 мнеУЖЕ 22 октября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Якшо муж такий коханий, его не бросают как не нужную собачку. И не нужно прикрываться детьми.
Я в браке 25 лет, в жизни б не поехала взаграницы без него. Но это я, плюс меня взаграницами не удивишь ну и нет нужды в халяве
Ми Вас чекали)
Зяблик протестант 22 октября 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ми Вас чекали)
Тогда зачем ваш плач ? Еще и наверное откуда то с западной , временно переехавшей в польши отсирен
Баба на горошине 22 октября 2022
Ответ дляКуда ж без меня
А разве не один раз можно выехать сопровождая инвалида?
Ні, вже не один
Змінили закон
Ось був вже другий - подали документи на внж за той час, чекаємо розгляд
Зараз вони повернулися, злити воду з систем батарей/хатні справи тощо ..
В нас два будинки (бучанський район)
Баба на горошине 22 октября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Якшо муж такий коханий, его не бросают как не нужную собачку. И не нужно прикрываться детьми.
Я в браке 25 лет, в жизни б не поехала взаграницы без него. Но это я, плюс меня взаграницами не удивишь ну и нет нужды в халяве
А як призовуть,то на фронт підете з ним ? З дітьми?
Не можна ж кидати ?
А що, діти запасні у всіх є ..таке
Карамелька 22 октября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Якшо муж такий коханий, его не бросают как не нужную собачку. И не нужно прикрываться детьми.
Я в браке 25 лет, в жизни б не поехала взаграницы без него. Но это я, плюс меня взаграницами не удивишь ну и нет нужды в халяве
Если муж не только любимый, но и любящий, то он САМ отправляет жену и ребёнка, особенно если ребёнок маленький, за границу. Чтобы хотя бы жена с ребёнком были в безопасности и не слушали круглосуточные сирены и не попали под взырвы и не сидели зимой в холоде и без электричества. Но это конечно если муж любит и заботится. А если ему пофиг, то ещё и не пустит жену с ребёнком за границу. Пусть сидят рядом в таких же условиях.
Статус Ква 22 октября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Якшо муж такий коханий, его не бросают как не нужную собачку. И не нужно прикрываться детьми.
Я в браке 25 лет, в жизни б не поехала взаграницы без него. Но это я, плюс меня взаграницами не удивишь ну и нет нужды в халяве
Сидять без світла, води, під обстрілами, зате разом?