Японский Городовой• 22 октября 2022

Ви наїдаєтеся тільки супами на обід?

Хочу трошки змінити меню,а то набрали вагу,вирішила,що ввечері будемо тепер їсти м´ясо/рибу та овочі а вдень тільки перше.Але бачу,що навіть суп з м´ясом не влаштовує моїх,потім ідуть за бутербродами,таке собі похудання.А їсти м´ясо двічі на день занадто.
Результат:
вже голосів: 113
79 (69.91%) Нормально вдень тільки суп
34 (30.09%) Мало
Росалиа• 22 октября 2022
Ні, мені мало, навпаки суп або борщ провокує апетит
ЗдесяЯ• 22 октября 2022
Да. Первое и второе мы никогда не едим одновременно)
В обед или то или то. Ну и десертик.
автор Японский Городовой • 22 октября 2022
Ответ дляРосалиа
От може забрати взагалі їх?
Я такая боевая• 22 октября 2022
Дело привычки.
Если привыкли кушать по горлом то после супа будет мало.
КондуктЕр тролейбуса• 22 октября 2022
Я - да, муж - нет.
Неправдиша• 22 октября 2022
Да, я ем в принципе небольшими порциями, 3 раза в день.
Ашотакоя• 22 октября 2022
Я взагалі не їм супи - не люблю. Можу борщ раз на тиждень з‘їсти ) Наїдаюся, бо хлібчик чорний і сало )))
Ответ дляЯ такая боевая
Дело привычки.
Так звикли багато,ви праві
Кукарикуууууу• 22 октября 2022
Так, якщо достатньо велика порція+декілька шматочків солоного або тушкованого сала з хлібом.
ША все! я пришла• 22 октября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
От може забрати взагалі їх?
Ну може.
В мене, наприклад, борщ з добрим шматком м´яса

Тому я наїдаюся тарілкою борщу.

А вода з овочами такий собі наїдок.
Ответ дляКукарикуууууу
Так суп з м´ясом
Редисочка• 22 октября 2022
Так худійте собі. А домочадці нехай їдять як їли. Чи ви усіх хочете похудіти?
Дивлячись які порції.
Україна наше все• 22 октября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Так звикли багато,ви праві
Какие у вас порции?
Откушу что там торчит• 22 октября 2022
Я в принципе первое не люблю.
Могу съесть чисто один половник и, конечно, ем второе.
Муж работает физически и только первое ’не держит’ его дольше получаса 😂
Детям подходит только первое, на второе уже ’нет места в животике’, да и они все равно потом перекусывают через пару часов.
Но хлеб у нас никто не любит есть в прикуску, только в бутиках используем.
Ответ дляРедисочка
Дивлячись які порції.
Всі з зайвою вагою
Росалиа• 22 октября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
От може забрати взагалі їх?
Я взагалі їх собі не готую а коли жила не вдома то господарі часто готували, я їла й завжди була голодна) та не розумію у чому кайф гарячої води з картоплею і мясом
Королева Сарказма• 22 октября 2022
Мені і фруктовий салат нормально, і просто кава з молоком і печивом, і суп з хлібом. Просто не звикли, нічого страшного.
Кукарикуууууу• 22 октября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Так суп з м´ясом
Ну там же не півкіло м´яса в порції?
Ку ка ку ка ку• 22 октября 2022
Только поела вот суп на бедрышках,но мало,я не наелась, но другого нет ничего так что через часок чай с вафлями рошеновскими буду пить и с шоколадкой,но у нас режим экономии ,а не похудания
Ответ дляКукарикуууууу
Ну там же не півкіло м´яса в порції?
Ну двічі на день м´ясо зараз якось не бюджетно
Алина-1240• 22 октября 2022
Нет.при чем я готовлю наваристые
Редисочка• 22 октября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Всі з зайвою вагою
Їжте 5 разів на день. А не три рази перше, друге і компот. І порції удвічі менші.
Кукарикуууууу• 22 октября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Ну єдиним супом без м´яса не наїстися.
Ответ дляРедисочка
То я здурію 5 різних блюд робити на 4 людини ,усі вдома сидять
Ответ дляКукарикуууууу
Ну єдиним супом без м´яса не наїстися.
Суп з м´ясом але без гарніру вже та м´яса ,як одна страва.
Редисочка• 22 октября 2022
Ответ дляЯпонский Городовой
Ви просто не хочете похудіти.)
Жидкость для снятия глаз• 22 октября 2022
Суп с бутербродом и наедятся, а не суп, потом бутеры.
Королева Сарказма• 22 октября 2022
У вашій сім´ї не звикли сприймати відчуття голоду, як нормальне і фонове. Хотіти їсти - не означає ту ж секунду набити шлунок. Потерпіти до вечері, випити води чи чаю.
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Бутерброди вранці
Ответ дляКоролева Сарказма
Я нормально відношуся,а вони так біжать додати іншим.Не знаю що робити.