Ясамаякрасивая)• Изменено 22 октября 2022

Чоловік не їсть те, що я готую, якщо посварились?

В кого так? Не можу збагнути прикола в цьому)) Три дні не розмовляємо один з одним, погризлись через дурню, але надоїло, що 48 річний дядько веде себе як обіженка і чекає, що я (як майже завжди) буду вибачатися і йти на мирову. Після роботи приходить, жарить яйця з сосисками, те що готую принципово не бере. Хоча все на плиті, гаряче, смачне приготовлено для усієї родини.
автор Ясамаякрасивая) • 22 октября 2022
Ответ дляПолтавська галушка
вряд ли. с годами такие становятся еще хуже
Так. Бачу по своєму. Тількі гірше.

Деловитая• 22 октября 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
А он так и остался один?
Я навіть не знаю, якщо чесно. Головне я зустріла свого чоловіка. Ще не одружилися, але я зараз на багато простіше переживаю сварки. Якось цінуємо нерви один одного. На зло не робимо. Він навіть в сварці принесе мені каву, якщо я порошу, чай зробить. Ексчоловік з дитиною навіть не спілкується через свою образу, що я на розлучення подала. Але здається поки що він один.
Деловитая• 22 октября 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Мне просто интересно, с такими потом кто то женится? Такое ощущение что это только я терплю такой бред.
Мій теж здається кукухою зовсім не дружить вже.
Полтавська галушка• 22 октября 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Значит не от знака зодиака зависит, мой стрелец😏
а у меня дева был. не от знака, просто гнилое мурло
illaria-k• 22 октября 2022
он обижен и отстраняется.
Поэтому Ваше ему ничего не надо.
Ну и пусть.)
Он взрослый, сам себе приготовит, голодным не останется.)
Полтавська галушка• 22 октября 2022
Ответ дляillaria-k
он обижен и отстраняется.
Поэтому Ваше ему ничего не надо.
Ну и пусть.)
нет. манипулирует. типа какой он бедный несчастный, подойдите в королевскую дупку поцелуйте
Накрыло-не отпускает• 22 октября 2022
Ответ дляДеловитая
Якщо не секрет, де нового чоловіка знайшли? На СЗ? Довго шукали?
Деловитая• 22 октября 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
На роботі він мене сам знайшов)) Десь через пів року сходили на каву разом. Знайомі були ще до розлучення. Життя воно таке непередбачуване.
illaria-k• 22 октября 2022
Ответ дляПолтавська галушка
это может быть и манипулирование, и уход в жертву
( жертва отстраняется - я ушел и мне никто не нужен).
Чтобы сказать, что это манипулирование должны быть еще признаки.

У меня такой же.))
Я сначала переживала, что потом живот болеть будет, он вообще не ел и себе не готовил( а у вас , автор готовит!! Молодец, голодным сидеть не будет.)

Я ему в спокойном состоянии сказала, что понимаю, что у него такое поведение привычное в ссоре - уйти и не кушать ничего - , но это вредно для желудка и он потом болит.
Ты взрослый, понимаешь причинно- следственные связи.
Если охота доводить до гастрита - ок.
Но ты можешь это контролировать или изменить.
Он ответил, что не может есть , когда разозлился.
На этом и остановились.
Потом он не ел пару часов , и начинал кушать- я была спокойна и не контролировала это.
Так что делюсь опытом, вдруг кому-то пригодится.)

Грабля• 22 октября 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Шукайте на СЗ.
Я там в свої 42 знайшла, разом з 2008року.
Ламзак_сдутый• 22 октября 2022
Ответ дляЛеся Українка
На свекра моего похож, так и живут всю жизнь несчастливо, он не ест её еду, она пилит или дуется, а в тёплое время года он просто уезжает на дачу что бы он видеть её... А как-то мне сказал, что прожил он с ней ужасную жизнь и жалеет, что не ушёл от неё, держался ради сына.
Знаєте, не треба його жаліти. Зі сторони все не так виглядає. Хотів би, то пішов. У мене така ж історія з чоловіком. Він вважає себе жертвою, що він золото, робить все, а я не стараюсь змінитися. Але, насправді, є дуже багато нюансів, у яких розібратися може тільки хороший спеціаліст. Або, ми дійсно просто не пара. Мій чоловік хороший чоловік, сім´янин, але він дуже зарозумілий, високомірний, такий собі царьок. І у цьому його проблема. І не їсть знаєте чому? Щоб показати, як йому відразливо, що навіть їсти мною приготоване не хочеться. Зате ковбаса, яку теж я купила і поклала в холодильник, йому поперек горла не встає. А ще, він демонстративно починає гладити білизну, до якої не торкається, коли все спокійно. Щоб продемонструвати, який він хороший. Йому, навіть і не знаю хто підійде. Бо занадто покірна і тиха теж не для нього. Він хоче гарних, таких, на яких звертають увагу. Перша дружина його йому підходила: гарна, енергійна дуже і стримана. Але, от біда, не витримала його, пішла. І те, що Вам свекор жаліється, мені прямо гидко аж.
Накрыло-не отпускает• 22 октября 2022
Ответ дляДеловитая
у вас ще мабуть своє особисте житло є, було куди роз´їхатись. У нас спільне житло, як його ділити не знаю.
Stepa_nida• 22 октября 2022
З чоловіком в нас є принцип - ми не припиняємо розмови, поки не вирішимо конфлікт. Мовчки ображений ніхто не ходить, це шкідливо для нервової системи)

Але я не готую йому чи родині постійно, в нас в цьому плані вільний розпорядок. Якщо потрібна поміч (не може відволіктись від роботи) - просить, але чудово може й сам приготувати.
Ламзак_сдутый• 22 октября 2022
Ответ дляillaria-k
он обижен и отстраняется.
Поэтому Ваше ему ничего не надо.
Ну и пусть.)
А ковбаса мною куплена, моїм не вважається?
illaria-k• 22 октября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
ну вы еще более завзята, чем он.))))))))))
Ламзак_сдутый• 22 октября 2022
Ответ дляillaria-k
Я Вас не зрозуміла Йому я нічого не кажу про ковбасу, хай їсть. Просто логіки його не розумію
автор Ясамаякрасивая) • 22 октября 2022
Ответ дляillaria-k

У меня такой же.))

Если охота доводить до гастрита - ок.
На этом и остановились.
Не їсть те що я готую, а от бутерброди з купленою мною ковбасою та сиром, ті ж яйця собі жарить аж бігом, вони ще й дорогі такі зараза а він за приход 3 шт топче Так що гастрита «не наобіжає» собі
Людима• 22 октября 2022
У нас така сама ситуація ))), спочатку готувала, чоловік демонстративно не їв, я віддавала нашій собаці його порцію ( щоб не було на тарілці), а потім розслабилась і стала готувати тільки дітям, а сама на дієту. Головне, не жаліти чоловіка, повірте, вони себе дуже люблять ), а ви про себе подбайте !
Полтавська галушка• 22 октября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
с такими все ’плохие’ будут.

Деловитая• 22 октября 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Так, ми жили у мене. Бо свою він здавав. Але розумію вас. Це важко навіть маючи все своє. Для цього треба колосальна підтримка рідних і сила. Я б може і не наважилась сама, але він допоміг, знов же своїм характером. Після чергової сварки зібрав речі і пішов, на тиждень, жив у сестри. Декілька разів хотіла примиритися, але він хотів мене провчити, щоб я на колінах приповзла. Але я не приповзла. Якби він тоді не пішов ми б звісно примирилися і жили б далі. Примирилися б якби жили в одній кіартирі. А так.... Щодня подумки дякую собі, що наважилась подати на розлучення.
Полтавська галушка• 22 октября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
сожрать повкуснее под шумок
illaria-k• 22 октября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ваш отказывается от вашей приготовленной еды, и готовит сам.
Продукты - у Вас совместный бюджет или раздельный? если совместный, то он имеет на них право.
Ну хорошо, потому что потом лечить его не надо.)))
Деловитая• 22 октября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Мій навіть окремо купував собі батон-ідіот. І пізніше навіть почав спати йти в окрему кумнату. Це хворі люди, їм треба допомога спеціаліста. Я не про гастроентеролога))))
Полтавська галушка• 22 октября 2022
Ответ дляДеловитая
перверзные нарциссы не могут вылечиться
Ламзак_сдутый• 22 октября 2022
Ответ дляДеловитая
Я зависла над батоном-ідіотом
illaria-k• 22 октября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
я просто пошутила.))
Он не ест мою еду, и колбасу тоже не ешь, она тоже моя -- вспоминается что-то из ссор в детстве.))

Зачем Вам его логика? останьтесь в своей.
Если он отстранением манипулирует, то отсутствие реакции - обнуляет манипуляцию. У манипуляции всегда есть цель.
Если вы на нее не реагируете, то цель нельзя достигнуть и манипулировать именно так далее незачем.

Есть люди, которым надо дать остыть. У меня невестка такая была.
Она сама как-то рассказала, что если разозлилась, ее надо оставить в покое и не трогать, она сама успокоится и все будет ок.

Я не знаю Ваши отношения и мужа. поэтому возможно , что у вас совсем м другой вариант, свой.)
Ламзак_сдутый• 22 октября 2022
Ответ дляПолтавська галушка
сожрать повкуснее под шумок
Точно ні. Він любить ковбасу, вона завжди є, їсть скільки хоче
Обнемашечка• 22 октября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Це не про мого. Він від зауваження може вже не розмовляти певний час. Дуже важкий характер
Если Вы еще нигде не читали и не слышали, все эти ’не разговариваю’ - это поведение абьюзера, разновидность морального насилия. У меня БМ такой был, ни с с того, ни с сего переставал разговаривать и дулся непонятно на что. Выяснить по хорошему не получалось никогда, расспросы ’а что не так?’ не помогали. Переклинит его - неделю молчит, потом отклинит и дальше разговаривает, как ни в чём не бывало.
Очень рада, что уже давно бывший!
Деловитая• 22 октября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Я зависла над батоном-ідіотом
Ггг точно смішно вийшло)))
Ламзак_сдутый• 22 октября 2022
Ответ дляillaria-k
я просто пошутила.))

Ну я вже давно не реагую. Але це вбиває бажання, в принципі, щось робити. Періодично, з року в рік, він так поводився і бажання догодити зникло. Їсти приготую, а от на стіл не накриваю. Бутерброди на роботу не брав, то я й перестала робити. А можна було б поговорити. Може й по-другому склалося б