Знов тривога. Ще й пес виє.
Ukraine my home• 23 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Мої з Дніпра і області вже взагалі на сирену не реагують
Стальні еггі
Ukraine my home• 23 октября 2022
Ответ дляnikolayev
А что реагировать, если бомбоубежищ нету нигде. Наши две стеночки, курам на смех.
Це знаєте для самозаспокоєння,,ти ж у калідорі,,і сміх і гріх блін
Ответ дляZelenkа
Так само як у нас підвал. У нас зато там котіки тепер, ні в кого ключа немає, годуємо через решітку
Мне говорили, что котам вообще начхать на взрывы. Не реагируют, только еще лучше кушают. Нам бы так научиться. А собаки, наоборот, от взрывов все из города убежали.
Ответ дляnikolayev
А тут читала, що собаки виводять під час тривоги. Взриви це пздц. Просто йобаний пздц.
Ответ дляira--m
Так)))
На тему віщунів і тривог додам, тут радили тг-канал Тотальна зрада. От там справжні віщуни😅 Ще в 00.09 годин запостили приблизний графік, коли почнуться тривоги по містах. По Києву помилилися лише на 10хвилин.
Нехай запостять графік сдихання кремлівського підар@са краще
Ответ дляnikolayev
у меня две кошки, не начхать, поверьте. даже, когда по телеку громкие звуки- прячутся. но, в нашем районе громко 10го и 18 ооочень громко было.
kirpichenko• 24 октября 2022
Ответ для crystal
Ми тут) йдіть до нас)
А я опять проспала, слава богу.
Просто уже нет сил спать по три часа.