Кусочек Сыра• 23 октября 2022

У когось були такі зимові черевики?

Підкажіть, в кого були такого плану зимові черевики, чи зручно в них? Як вони тримаються на нозі, не хляпають?
Ворую вкусняшки• 23 октября 2022
Они точно не зимние, те что на фото.

автор Кусочек Сыра • 23 октября 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Они точно не зимние, те что на фото.
Там можна замовити такі демі і зима, а модель та ж
myVogue• 23 октября 2022
Мали мабуть на увазі що дуже короткі для зими
Сніг забиватись буде
автор Кусочек Сыра • 23 октября 2022
Ответ дляmyVogue
Сніг забиватись буде
Аби ж був сніг)
Я вся ваша• 23 октября 2022
Хотела такие года 3-4 назад, когда они появились, а потом увидела на девочках, так этот язычок сверху не держит форму, висит печально
annet_sheludchenko• 23 октября 2022
Були в знайомоі на вигляд дуже не ахті язичок висунутий не гарно, і не трималося ноги. Воеа була ними дуже не задоволена. Казала що ніколи б не купила б такоі херні якби знала. А через місяць носіння стали зовсім не ахті
автор Кусочек Сыра • 23 октября 2022
Ответ дляannet_sheludchenko
Дякую, оце мене і тривожило. Тоді відпадає цей варіант (( Просто хотілося якісь такі вільні зручні, але не з такими мінусами, звичайно