Ангел-предохранитель• 23 октября 2022

Допоможіть вибрати ліжко

Поділіться відгуками та якщо можна фото, як вам бильце з тканини та підйомний механізм.
Візуально більше подобається тканеві, але розумію, що практичніше замовити ліжко під замовлення з видвижними ящичками та з спинкою дсп
Дякую
Радость моя• 23 октября 2022
Продаю ліжко.

Царевна_несушка• 23 октября 2022
Практичності в тих шухлядах ніякої + цілісність/міцність конструкції страдає
Якщо вам потрібен обєм то раджу підйомник і ліжко на мінімальних ножках без дна
Не хочите тканиного то можна просто з дсп з підйомником, але спинку краще мяку зробіть, якщо все з дсп то буде дєшовка
автор Ангел-предохранитель • 23 октября 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
Чому на вашу думку в шухлядах практичності немає. Їх мені здається легше використовувати чим підйомний механізм.
Царевна_несушка• 23 октября 2022
Ответ дляАнгел-предохранитель
По преше щоб виїхала шухляда треба мати досить місця біля ліжка
По друге корисного простору в шухлядах в рази менше...

І ліжко то склад... для користування існують шафи і комоди
вареный_look• 24 октября 2022
У нас с прдьемным механезмом. И мягким изголовьем. Я очень довольна, в кровать влазит очень много, вся обувь не по сезону, еще и несколько чемоданов, и куртки зимние, одеяла летом тоже туда убираю
Sunny772• 23 ноября 2022
Ответ длявареный_look
Можна фото вашого ліжка та де ви замовляли, будь-ласка?
вареный_look• 23 ноября 2022
Ответ дляSunny772
Икеа из польши.
вареный_look• 23 ноября 2022
Ответ дляSunny772
https://www.ikea.com/pl/pl/p/vadheim-lozko-z-pojem...