ЧукИГеки• 23 октября 2022
Магистратура заграницей по финансовой специальности
Кто получал, что это вам дало в жизни?
Бесбардак• 23 октября 2022
Навчалася в Ліверпульському університеті їм Джона Мура - міжнародні фінанси. В цій сфері не працюю, але навчання було дуже корисним в плані комунікацій, особистого зростання.
ЧукИГеки
• 23 октября 2022
Ответ дляБесбардак
Дорого вам обійшлося? Треба знати англійську якого рівня?
Бесбардак• 23 октября 2022
Ответ дляЧукИГеки
Навчалася в Україні в Інстититі міжнародних відносин (є диплом перекладача). Тому рівень англійської в мене високий, але навіть з цим рівнем спочатку трохи ніяковієш і не все зрозуміло. Саме навчання було безкоштовне (отримала грант). Там проживання дороге (жила в кампусі студентському), їжа недешева (купувала в основному в Лідлі, рідше в Теско і на свята в Маркс енд Спенсер).
Були дуже круті викладачі з супер англійською, але студенти в основному греки, китайці, шведи, тобто англійська така намішана була.
ЧукИГеки
• 23 октября 2022
Ответ дляБесбардак
В якому віці ви навчалися? Бо мені мабудь вже запізно.
Бесбардак• 23 октября 2022
Ответ дляЧукИГеки
В 22 роки (чи 21) - дуже давно. У мене були пари на різний час з зовсім різними людьми. І от одна пара була ввечері (не знаю, що це були за люди), але їм було всім добре за 30, комусь і під 40. Це типу як вечірнє навчання після роботи.
Якщо хочете, спробуйте на наступний навчальний рік щось пошукати, зараз є багато грантів для українців, навіть в London School of Economics. Там півторарічна програма коштує 130 тис. фунтів і там потрібно мати управлінський досвід, плюс рекомендації від випускників, плюс здавати іспит по джімату і ще щось (не пам’ятаю). Мій чоловік планував туди поступати і цікавився цим питанням в березні , коли ми не знали, чи зможемо повернутися в Київську область.
Бесбардак• 23 октября 2022
Так от якщо в Топовому вузі є гранти, то в чомусь простіше можна спокійно знайти, особливо, якщо гарний мотиваційний лист написати.
ЧукИГеки
• 23 октября 2022
Ответ дляБесбардак
Дякую за відповідь, ви не підкажете викладача англійської? Бо треба підтягнути. Який рівень достатній для такої освіти?
Бесбардак• 23 октября 2022
Ответ дляЧукИГеки
Я так давно навчалася, що мої вчителі вже померли. Їм на момент можна навчання під 60 було, а то і більше.
Діти займаються з вчителькою, але в неі рівень для навчання школярів.
Бесбардак• 23 октября 2022
А ну і по рівню тут питання двояке. У когось підвішений язик і він зі своїм низьким рівнем буде шпарити з помилками і не комплексувати. А хтось з вищим рівнем забуде якесь слово і не може вже продовжувати відповідати.
Плюс ви маєте нормально орієнтуватися в термінології тих предметів, які на бакалавраті вивчали, тому що якщо професор буде вас розповідати про особливості деривативів, а ви не знаєте що це і звідки, то навіть зі знанням мови буде складно.