МисисПропер• 23 октября 2022

Яку вчити мову після англійської?

Доньці зараз 11, шостий клас. З березня за кордоном, дуже сильно підтягнула англійську. Через тиждень повертаємося в Україну і донька виявила бажання вчити ще якусь мову. Не можемо обрати яку. Порадьте або з власного досвіду, а ще краще може хто розбирався в економічних перспективах (вступ до вишу, робота на міжнародну компанію). Німецьку і французьку не хоче, схиляється до іспанської. Хоча ми зараз в Бельгії і нідерландська їй наче не важко, але вона тільки на пів Бельгії в Нідерланди.
Кима_кепка• 23 октября 2022
Залежить від того, в якій країні вона планує далі вчитися
Не будь КакСвета• 23 октября 2022
Китайскую
мадамГрицацуева• 23 октября 2022
Учиться где планируете? Тот язык и учить? В Германии, Франции образование бесплатное. В Испании не знаю, но язык легкий
Играюся• 23 октября 2022
Китайский
Мир Мир Мир!• 23 октября 2022
JavaScript
Молчунья• 23 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
JavaScript
С какого возраста можно учить?
SaBllya• 23 октября 2022
Испанский явно не на перспективу… немецкий, китайский. Я по образованию переводчик англ, франц. Немецкий учила в школе, надо было и в универ на немецкий идти
автор МисисПропер • 23 октября 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
Китайскую
До війни теж про неї думала, але вона важка і наразі вже не хочемо
автор МисисПропер • 23 октября 2022
Ответ длямадамГрицацуева
Школу плануємо в Україні закінчувати, а далі ще не знаю
автор МисисПропер • 23 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
JavaScript
Щось донька в мене не тєхнарь , співачкою мріє бути, а я її в мову програмування. Хоча дякую, корисна порада, придивлюся
Мир Мир Мир!• 23 октября 2022
Ответ дляМолчунья
С какого возраста можно учить?
На рахунок JavaScript то був жарт, дітям напевно буде легше і корисніше Python. З якого віку не знаю, треба виходити з цілей. Є гуртки які для середніх класів, старшим класам можна щось цікавіше давати. Тут треба рекомендація тих хто або на ці гуртки водить або сам їх викладає.
Мир Мир Мир!• 23 октября 2022
Ответ дляМисисПропер
Це був жарт, хоч і напевно корисний. Я не знаю яку мову вивчати після англійської. Дуже залежить від ситуації. Може і ніякої, а краще закріпити англійську. Бо коли вивчаєш 2 мови в голові все перемішується.
Молчунья• 23 октября 2022
Ответ дляSaBllya
Почему не испанский? Это второй по распространенности в мире. Кому тот китайский нужен?
SaBllya• 23 октября 2022
Ответ дляМолчунья
Поинтересуйтесь сколько платят людям, которые знают китайский. Это редкость. За испанский не знаю, ни один человек из испанской группы не работает по специальности.
автор МисисПропер • 23 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Я настільки далека від тої мови програмування, що навіть жарту не зрозуміла))
Молчунья• 23 октября 2022
Ответ дляSaBllya
Сколько?
автор МисисПропер • 23 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
В частині Бельгії навчання нідерландською, з 5 класу французька, з 7 - англійська. Дорослі нормально розмовляють цими мовами. Працівник супермаркета запропонував мені допомогу чотирма мовами (+ німецька до тих трьох). Так що будемо вибирати
Мир Мир Мир!• 24 октября 2022
Ответ дляМисисПропер
Дорослі вчили ті мови з дитинства. І в мовному колі спілкувалися. Я не знаю яку вам з цих мов порекомендувати. Точно не китайську, як тут рекомендують, перекладачем бути і всяке таке. На нормальний рівень щоб її вивчити треба потратити часу, точно суттєво більше чим на корейську, а на корейську треба дуже багато часу щоб звикнути та почати запам´ятовувати їхні слова достатньо швидко. + проблеми від асиміляції звуків, нових звуків та всього такого. Потім все це переплітається з тими мовами які вже вивчила і ефект не дуже. Я не довго вивчала, може якби довше, то мала б інше враження.
small-sun• 24 октября 2022
В наших реаліях варто вчити польську
мадамГрицацуева• 24 октября 2022
Ответ дляМисисПропер
Перед тим як обирати мову треба визначитись і з країною. Для чого втрачати час та гроші на те, що не знадобиться?