КрестьянинДиор• 24 октября 2022
Криза 7 років, дайте пораду
Надоїли один одному, бачимо тільки негатив, сперечаємось. То на місяць затишшя, то шалений конфлікт. Почуття є, хочемо вибратись з цього. Хто пройшов кризу вдало, підкажіть щось, порадьте
КрестьянинДиор
• 24 октября 2022
Ответ дляТарабарщина
отдохните друг от друга
ми в одній квартирі, приходимо ввечері з роботи, немає коли відпочивати
КрестьянинДиор
• 24 октября 2022
Ответ дляСметчица
А що,через 7 років подружнього життя має бути криза?
психологи кажуть)
КрестьянинДиор
• 24 октября 2022
Ответ дляАтаманша
По какому поводу разногласия?
Він не задоволений, що я чистюля, а я його пофігізмом. І різне. Дрібниці, але їх багато
Тарабарщина• 24 октября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
у вiдпустках не буваете? вихiднi теж разом?
Атаманша• 24 октября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
ну такие проблемы у многих.Главное,чтоб быстро мирились,а не так,что неделями не общаются
Гуру троллинга• 24 октября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
психологи кажуть)
Менше їх слухайте. Якщо є конкретні проблеми, то їх вирішуйте, а нема, то і не придумуйте
КрестьянинДиор
• 24 октября 2022
Ответ дляТарабарщина
не буваємо, завжди разом
ФсеСама• 24 октября 2022
Попробуйте гостевой брак. У каждого своя квартира, вечера или выходные то он у вас то вы у него. Вопрос быта будет снят как минимум.