Клин_Кляйн• 24 октября 2022
Як ваші діти працюють з крутими репетиторами
які мають графічний планшет,володіють всякими технологіями(так вони пишуть про себе) і т.д.,якщо у дітей немає планшета? Дряпають мишкою в ноуті чи компі? Я про математику.
Попа как у Кардашьян• 24 октября 2022
Крутость репетитора определяется не планшетом и ’всякими’ технологиями.
Улыбнули)
Морожена_курка• 24 октября 2022
Я крутий репетитор) Я все пишу на екрані, коли пояснюю, учень розв´язує завдання в зошиті і відправляє на вайбер. Потім вивожу на екран і розбираємо помилки, якщо є.
Клин_Кляйн
• 24 октября 2022
Ответ дляМорожена_курка
дякую
Форточка• 24 октября 2022
Ответ дляМорожена_курка
Поддерживаю, репетитор английского. Пишу, если что-то надо, стилусом на графическом планшете, потом делаю скриншоты и отсылаю ученикам. ДЗ ученики присылают фотками в вайбер/телегу, проверяю на планшете со стилусом (самсунг ,не айпад), со всеми комментариями.
Культ Інтелекту• 24 октября 2022
Як крутий репетитор з математики та фізики, який використовує графічний планшет та онлайн дошку, скажу, що учням для заняття планшет взагалі не обов´язковий. Є заняття де ні я ні учень не робимо ніяких записів, лише обговорюємо з учнем розв´язок задач. В переважній більшості учень розповідає/зачитує свій розв´язок, а я записую його на дошці. Якщо потрібно зробити рисунок чи побудову, учень робить це в себе в зошиті й нидсилає мені фото в ТГ чи Вайбер і я відкриваю це фото в себе на екрані. Це займає не більше 15-20 секунд. Є учні які підносять зошит до своєї камери, щоб я міг подивитись результати. Є ті, хто любить писати в мене на екрані фрагменти розв´язку чи робити якісь добудови на моїх рисунках. Хтось це робить мишкою, а хтось тачпадом. Є учні які взагалі займаються з телефона й це не викликає жодних проблем ( окрім випадків коли хтось зателефонує учню на цей телефон). Загалом, з досвіду останніх трьох років онлайн репетиторства, не зіштовхувався з нерозв´язними проблемами в комунікації та співпраці з учнями в ході занять чи розборі ДЗ. Хіба нестабільний інтернет, раптове відключення електроенергії чи повітряні тривоги.
Мене більше дивує чому в автора не виникає питань щодо навчального процесу з репетиторами які не володіють всіма цими технологіями: пишуть на маркерній чи крейдовій дошці, на аркуші паперу й транслюють це учням?
Клин_Кляйн
• 24 октября 2022
Ответ дляКульт Інтелекту
щодо останнього речення:які у автора можуть бути питання до ’крутих’ репетиторів з приводу такого навчання? саме тому і питаю,як можна ще вчиться.
дякую.