ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 24 октября 2022

Простота гірше за крадіжку.

Навіяно однією темою. А які випадки були у вас? Стикалися ви з такими простими людьми?
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 24 октября 2022
Ответ дляГолова колгоспу
Шлюбні ігрища
Там дійсно такі дивні люди. Якось я чула діалог:
Свекруха: -привіт! Як справи?
Свекр (щось там відповідає)
Свекруха ( голосніше): -як справи, питаю?!
Свекр ( щось відповідає).
Свекруха кричить в трубку - та пішов ти!

Кладе слухавку і так спокійно:- не чує він...

все по ГОСТу!• 24 октября 2022
Ответ дляГолова колгоспу
Я максимально тримаю відстань
І вона загалом у мене нормальна жіночка, але от ця простота типу «ой я до твоєї мами в гості поїду», «ой я домовилась зробити ремонт балкону, сплатіть 30 тис», «відвезіть 3 кг картоплі родичці по заторам після роботи за 20 км» …
О, это Вы писали про то, что свекруха нашла самого дорого стоматолога?
Весотехник• 24 октября 2022
о, свекруха до нас побачити внука за 8 місяців приїхала 8 разів, два з них майже на місяць. геть нічого не допомагала, тільки жалілася, що я не дуже привітна. вона ж не до нас на голову, вона ж до внука...
Голова колгоспу• 24 октября 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
Так 😂 це вона
Видящие_помогите• 24 октября 2022
В мене куми такі - спочатку дзвонять спитати як справи, випитують, які в нас плани. Я спочатку дурна була, думала, що вони в гості хочуть, поспілкуватися, запрошувала, казала, що якщо що, то ми вдома, чекаємо. А вони приїздять, кажуть, що їх в гості друзі запросили, далеко їхати, то вони нам малого похресника залишать, а самі швиденько з´їздять. Причому одразу його з необхідними речами заводять і тікати. Після другого такого ’вибрику’ - я тепер весь час зайнята для них.
все по ГОСТу!• 24 октября 2022
Ответ дляГолова колгоспу
Так 😂 це вона
И чем всё закончилось?
Лиса Патрикевна• 24 октября 2022
Ответ дляГолова колгоспу
Я максимально тримаю відстань
Ого.
Голова колгоспу• 24 октября 2022
Ответ длявсе по ГОСТу!
И чем всё закончилось?
Підключили ще сестру чоловіка, розтягнули лікування на багато місяців. Частину зубів полікувала у цій клініці, частину - у більш дешевого лікаря. І переглянули взагалі план лікування.
Вийшло все дешевше 40 тис грн, плюс поділено на двох, ну і не одразу всю суму віддати було легше.
Але свекруха була здивована, бо до мене чоловік беззаперечно давав їй гроші, навіть якщо сам після цього картоплю з маслом тижнями їв

Забула сказати: коронки не ставила.
Голова колгоспу• 24 октября 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ого.
Блін всі так пишуть «ого», але я вже так звикла, що мені іноді здається, що може я дарма злюсь на цю «простоту»))

BusinkaKiev• 24 октября 2022
Ответ дляCocomamzel
У меня свекровь бывшая такая
Все приходит в гости и говорит
О, какая картина, куртка, посуда обогреватель красивые, отдай мне
Причём в первые годы я велась, отдавала, потом поумнела
А из вот же интересного - одно время я хранила у нее в квартире свои вещи в коробках запечатанные , прихожу как-то, она пользуется моей сковородной, сидит в моих вещах. На мою претензию говорит - а что, это твоё?

Но с 24 февраля стало все понятно - она родом с болот
а если на просьбу отдать, задать вопрос :» а мы с чем останемся, нам же тоже нужно»?
Лиса Патрикевна• 24 октября 2022
Ответ дляГолова колгоспу
Даже не знаю. Моя на вид только одуванчик, там другие приколы. Но никогда денег не просила никаких, и честно много помогала наоборот деньгами. Не мне лично конечно, хотя потом высказала мне, годы спустя, будто она мне давала. Но то такое. Моя мама всегда говорит- у детей свои дети. В том плане, что им помогать не надо тоже. А Ваша, ну экземпляр.
Голова колгоспу• 24 октября 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ну така вона
Вона пізно народила мого чоловіка, а батько чоловіка досить рано помер.
І ось якось так, що мій чоловік її утримував зі своїх 24х років, і всім було норм. Дохід у нього дуже середній, якщо що
Але я більше дивуюсь, що вона вважає, що я теж їй щось винна.

Але у відносини майже не лізе, За цей їй великий плюс.
все по ГОСТу!• 24 октября 2022
Ответ дляГолова колгоспу

Забула сказати: коронки не ставила.
Вот и чудно))
Лиса Патрикевна• 24 октября 2022
Ответ дляГолова колгоспу
Ну така вона

Такая же история, поздно родила, рано умер. Но отразилось это в другом. Поначалу было как будто не я замуж вышла, а мы все втроем поженились. Покупались и привозились всякие штуки для дома, а мне хотелось все самой выбирать, приезжала она когда ей удобно, а муж на работе, и контролировала все- где что лежит, как сохнет, чем пахнет , что готовлю. С комментариями естественно негативными. Потом слегла ее мать, и она была уже не свободна для поездок таких, и лет 10 было получше, не считая звонков и наших поездок на праздники. А потом, она устала ждать развода( с первого дня говорила мужу, что не верит, что мы долго проживем). И начала активно действовать. Пришлось прекратить общение. Я не могу, интриги, намеки, манера общения с переподвыподвертом, с подтекстом всегда, манипуляции. Такой букет. Не знаю что хуже.
Голова колгоспу• 24 октября 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ох, ну я не знаю, як було б, якби ми в одному місті жили. Бо як ми приїзджаємо, вона усюди з нами. Я труси обирати - вона зі мною))
Вам сил та терпіння, ви молодець, що змогли припинити спілкування
Лиса Патрикевна• 24 октября 2022
Ответ дляГолова колгоспу
В разных городах с первого дня жили.
Спасибо, Вам тоже терпения.
В каждой бочке...• 25 октября 2022
Ответ дляНа-перекуре
Дайте угадаю, какой темой навеяно)) А по теме, сталкивалась. Сама сейчас работаю в магазине, так повальное количество попрошаек появилось. Заходят здоровые кобылы, хорошо одетые и начинают денег просить. Даже не еду, а денег. Если отказываешь, то начинают проклятия слать. Самое обидное, что сам иногда стоишь без копейки и ждёшь ту ЗП. А такие ещё и проклинать начинают. Короче, одну пришлось нах послать, но так и хотелось ещё и треснуть между глаз
Це вже не простота, а наглість.
ФФФФристайла• 25 октября 2022
Ответ дляГолова колгоспу
Пхахаха
То чого вони добивались?
понудеть хотели)