Люблю ХОЛОСТЯКА• 25 октября 2022
Чи змінилося ваше обличчя після видалення зубів мудрості?
Якщо хтось поділиться власними спостереженнями у короткотривалій та довготривалій перспективі, буду вдячна.
Тільки чесно і не беремо до уваги ситуацію, коли наперед було задумано вирішити певні естетичні проблеми видаленням цих зубів. Видалили, бо так лікар рекомендував у цілому.
Шмоточницаца• 25 октября 2022
Також чула нібито пливе лице після видалення. Оце мене зупинило від того щоб позбутись них усіх.
Мания-Величия• 25 октября 2022
Ні, з якого дива? Нижні більше 10 років тому видаляла а зверху вже років 15, як немає
Менее Более• 25 октября 2022
Змінилось. На тій стороні, де видалили верхній зуб мудрості краще видно скулу. А там, де він лишився - нормальна така щічка. Але обличчя не поплило, як багато хто лякає.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 25 октября 2022
Ответ дляМания-Величия
Кажуть, що є така можливість. З´являються зморшки.
Мене цікавлять не лише зморшки, але й будь-які інші прояви, вираз обличчя у цілому
Шмоточницаца• 25 октября 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Скоріш за все це дуже індивідуально. Тому тут вам ніхто напевно не відповість. Треба або ріскнути або ні.
Я_и_моя_собака• 25 октября 2022
Если зубы вылезли 5-10 лет назад и уплотнили весь зубной ряд, то после удаления он может немного разъехаться.
Мания-Величия• 25 октября 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я ті що зверху до 30 років видаляла, нижні трошки за 30. Ну які зморшки, найкращі роки були для зовнішності.
P.S. Якщо так гадаєте, то не дуже припекло. У мене нижні лізли вбік, один з капюшоном. Я тільки щаслива була їх позбавитись.
Леплю из пластилина• 25 октября 2022
Не знаю, может и кажется, после 2х верхних, они были идеально ровные, но попортились, вроде как лицо еще красивее стало.
Леплю из пластилина• 25 октября 2022
Ответ дляМенее Более
Вот да, я это и мела ввиду, скулы четче стали) повезло наверное, что два почти одновременно.
Отвечаю всем• 25 октября 2022
Вам 15 и 10 лет как удалили норм для наблюдения? Нет. Скулы стали выраженными когда жрать перестала. Наверное мудрость пришла после удаления зубов мудрости )
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 25 октября 2022
Ответ дляКапуста Маша
В 30 лет появилась диастема
Через рік-два чи довше?
Астоновитесь!• 25 октября 2022
Удалиоа все зубы мудрости, через год-два слегка впали щеки, а с возрастом поплыло лицо, жалею, хоть и по показаниям удаляла, но можно было попозже, может и просто именно моя особенность.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 25 октября 2022
Дякую всім за відповіді.
Моє справжнє запитання дуже дике і я його соромлюся задавати. Ходжу колами.
Може наважуся днями.
Про скули зацікавило.
Може наважуся днями.
Про скули зацікавило.
Капуста Маша• 25 октября 2022
Через год уже была приличная щель, изменилось произношение некоторых звуков. пришлось брекеты носить
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 25 октября 2022
Ответ дляАстоновитесь!
Та от. Хто зна.
Ще пару років дуже рекомендували видаляти, а зараз уже не такий тиск. Я чула кілька разів, в принципі і не треба. Але це мені, сама захотіла, сама відповідаю.
А от дитині - ніяк не можу зважитися.
Астоновитесь!• 25 октября 2022
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Та от. Хто зна.
А от дитині - ніяк не можу зважитися.
У меня был кариес и нельзя было добраться полечить, так зубы выросли, решила не тянуть с удалением. Но у меня само по себе лицо полное, всегда щеки есть.
Липка-прилипка• 25 октября 2022
А что значит ’поплыло лицо’?
Один год назад удалили, второй пару месяцев назад - пока не вижу изменений.
Но у меня уже там гной был - куда было тянуть?
Если зуб разрушается и не поддается лечению, то выбора нет.
Пышечка• 25 октября 2022
У меня после удаления зубов мудрости лицо стало глупее выглядеть. Не пойму, как это связано. Схожу к тарологу, проконсультируюсь ...
Ирина-61a8• 25 октября 2022
У меня внешних изменений нет, но шрам ощущается, как инородное тело. Это нельзя убрать?
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 25 октября 2022
Ответ дляЛипка-прилипка
А что значит ’поплыло лицо’?
Кажуть, опускаються щоки, начебто сповзають униз. Або з´являються маріонетки.