Однозначная• 25 октября 2022

Чи побачите ви Сонячне затемнення.

Сьогодні в Україні буде спостерігатись часткове Сонячне затемнення.
Крім того, що це астрономічне явище, є ще думка, що в тих регіонах, де його можна буде побачити нічого гарного наступні років так 9 не відбудеться, а навпаки буде гірше.
Давайте в темі зберем інформацію, де буде хмарно, а де все ж таки можна буде побачити затемнення (Україна, Європа).
Вказуйте місто і час, коли ви змогли побачити. Чи були хмари.
Час затемнення за посиланням:
https://img.20minut.ua/uploads/ckeditor/0029/38/8b...
(після 12.20 в більшості і до 14.30)
Железный коготь• 25 октября 2022
у нас дощ
автор Однозначная • 25 октября 2022
Ответ дляЖелезный коготь
у нас дощ
ще все може змінитись до 12-ї години
Атаманша• 25 октября 2022
увидеть, это увидеть в принципе, а не где хмарками закроет
пу_пугренчик• 25 октября 2022
Так вот почему голова трещит и таблетки не помогают.
Педиатор_я• 25 октября 2022
Дуже малий процент затемнення, буде видно лише щі спецсклом і то ледве-ледве.
Надувная пыль• 25 октября 2022
Вроцлав. Солнце лупит с самого утра, а я надеялась на дощ так как у меня окна на 4 метра в высоту в пол и шторы есть только на одном окне. Очень солнечно. А когда затмение, то лучше на солнце не то, что не смотреть, а и не попадать на его лучи( куда прятаться ?))
Lampochka_05• 25 октября 2022
Тобто ви серйозно думаєте, що якщо в місті А побачили затемнення, а в місті Б приміром в 20 чи 50 км від нього не побачили, то в місті Б буде все добре, а в місті А - ні??? В це виключно тому що над містом Б були хмари чи йшов дощ, а в місті А світило сонце?
oboeva• 25 октября 2022
Автор,что у вас в голове,если вы это распространяете?
нічого гарного наступні років так 9 не
автор Однозначная • 25 октября 2022
Ответ дляНадувная пыль
Вам потрібно просто відійти від вікон тоді. Одягніть сонячні окуляри хоча б.
І якщо таке яскраве Сонце, то виходить, що Польша буде під ударом наступні роки - подивимся.
А в нас все ще похмуро і ще і повітряна тривога (на вулиці людей мало, багато в бомбосховщах, де є)
автор Однозначная • 25 октября 2022
Ответ дляLampochka_05
є у деяких людей такі думки. і я хочу перевірити чи так це!
Поки що я можу писати про Київ (один конкретний район його, бо і Київ велике місто). І написала форумчанка про Вроцлав.
Зберемо данні і доведемо залежить чи не залежить
автор Однозначная • 25 октября 2022
Ответ дляoboeva
нічого гарного наступні років так 9 не
в мене бажання перевірити. є реальна ситуація і досить яскрава - тут не просто економічні гойдалки якісь чи зміна президента, тут війна в чистому виді.
і затемнення буде видно як раз на території Європи і Азії. Можна багато що перевірити на основі цього!
автор Однозначная • 25 октября 2022
Ответ дляпу_пугренчик
якщо у вас слабкі судини, то так, стан вашого здоров´я залежить від затемнення. так як під час затемнення електромагнітне випромінювання від Сонця припиняється і не тільки видимого спектру, а і іншого спектру також.
В Києві затемнення буде досягати перекриття електромагнітного випромінювання від Сонця більше як на 50%
автор Однозначная • 25 октября 2022
Ответ дляПедиатор_я
як це дуже малий? а ви де знаходитесь?
на території України диск Сонця буде закритий на 40-60 відсотків.
Lampochka_05• 25 октября 2022
Ответ дляОднозначная
Я вам і без збирання даних скажу -не залежить. Бо це нісенітниця