ФФФФристайла• 25 октября 2022
Еду в Харьков. Как с электричеством сейчас?
Работаю дома. Нужен свет
Фантасмагория• 25 октября 2022
Отлично.
Ни разу не отключали.
Кроме понедельника, когда подомбили все и везде вокруг (киев имею в виду)
Ни разу не отключали.
Тепличная• 25 октября 2022
Приехала в пятницу , все эти дни свет есть как будет завтра и даже вечером никто не знает
ФФФФристайла
• 25 октября 2022
Ответ дляЖенщина_в_лосинах
пока все хорошо, а так хз что будет
Спасибо
Tatyana_tr• 25 октября 2022
Синегубов сегодня:
Через пошкодження внаслідок ворожих обстрілів об´єктів енергетичної інфраструктури на Харківщині, на жаль, відбуваються тимчасові відключення електропостачання для споживачів.
Сьогодні на кілька годин були відключені 10 громад області.
В Харкові поки таких відключень не було, але стан інфраструктури змушує нас до них вдатися.
З наступного тижня в Харкові ми будемо застосовувати планові відключення електроживлення. Відключення будуть в окремих районах та житлових масивах на кілька годин.