Неуловимый Джо• 25 октября 2022
Фолиевая кислота?
Кто принимал фолиевую кислоту ..какие изменения заметили ..в каких дозах и сколько времени принимали??
Четырёхсторонний скотч• 25 октября 2022
Якщо у вас є поліморфізм генів фолатного циклу вам неможна пити фолієву кислоту!! Щробите тільки собі гірше. Щоб перевірити треба здати аналіз крові
Неуловимый Джо
• 25 октября 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Спасибо..а как называется сам анализ и где его сдать?*
ПанВиктория• 25 октября 2022
Пью 400мкг больше месяца. Разницы вообще не вижу по состоянию организму)
Четырёхсторонний скотч• 25 октября 2022
Ответ дляНеуловимый Джо
Аналіз на поліморфізм генів фолатного циклу.
Щоб ви розуміли ситуацію: мутацій повно, але лікарі ні чого вам про це не скажуть! В мене є часткова мутація одного гену. А в дитини та в чоловіка повна мутація певного гену. І їм підходить В9 тільки в формі метілфолату!
Якщо є такі мутації то є проблеми з виношуванням дитини та інше.
Кокосиха• 25 октября 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Проще просто принимать метилфолат, он и без мутаций лучше усваивается
Первая ласточка инфляции• 25 октября 2022
Назначили в обе беременности, но более 2 недель не могла пить, тошнило от фолиевой кислоты
Четырёхсторонний скотч• 25 октября 2022
Ответ дляКокосиха
:) мабуть..Але якщо немає мутацій то і фолієву можна пити, навіщо переплачувати так багато? Баночка коштує вже біля 8$ за 60шт 400мкг
Кокосиха• 25 октября 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Четырёхсторонний скотч• 25 октября 2022
Ответ дляКокосиха
фото
А що на Айхербі постійні акції по 25%?
Чи ви пропонуєте зараз усім зробити запаси про всяк випадок?
Кокосиха• 25 октября 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
А що на Айхербі постійні акції по 25%?
Можна і так сказати, у вересні було 26%, весь жовтень 25%.
А 180 порцій по 400 мКг за 200 грн без акцій ви не помітили?)
Четырёхсторонний скотч• 26 октября 2022
Ответ дляКокосиха
Та я вже давно купила, тому що моїй родині це необхідно.
Ви думаєте тут багато людей які замислюються над купівлею вітамінів в легкозасвоювальній формі?? Та й ще роблять запаси по знижкам на рік?
Для багатьох це зайва інформація. Тим більш вони звикли до того, що лікарі начебто повинні нести відповідльність за призначені препарати...
А вони банально, як із давніх радянських часів, призначають фолієву кислоту
Неуловимый Джо
• 26 октября 2022
Получается фолиевая кислота особо пользы не несет...только метилыолат ..??никто изменений после фолиевой незаметил??
Кокосиха• 26 октября 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Каждый сам несёт ответственность за своё здоровье, на врачей полностью полагаться не стоит
Кокосиха• 26 октября 2022
Ответ дляНеуловимый Джо
Какую вы хотите пользу увидеть?
При подготовке к беременности обязательно нужна фолиевая кислота, также железо может не усваиваться при ее недостатке и ещё куча функций в организме. С какой целью вы хотите ее принимать? Сдайте панель анемии, туда входит фолиевая кислота. Я просто пишу о том, что вместо допанализа на мутации фолатного цикла за 600 грн проще сразу взять метилфолат, который в любом случае лучше усваивается