ДваДваВосемь• 25 октября 2022

Ну где можно посмотреть правильное отключение света?

Имею ввиду веерное. Ну сколько можно! Пишут одно, на деле другое. Мы уже второй раз за день без света! Бесит. Надо отключать, отключайте, но почему график нормальный не сделать??
МоДнАя_КоШеЧкА• 25 октября 2022
Ухо 👂

И_В_офигительных_штанах• 25 октября 2022
Світло виключають як тільки йде більше споживання.Графіка тут точного не буде
мимАпроходила• 25 октября 2022
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Ухо 👂
Когда искала смайл, но что-то пошло не так😄
Вызываю ухо 😄
Бабочки в моём животе• 25 октября 2022
В личном кабинете https://www.dtek-oem.com.ua/
Вареный лук• 25 октября 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
У вас співпадає?
Бутербродница• 25 октября 2022
Сказали, що графіки писати не будвть у військовмй час
tushka123• 25 октября 2022
Вроде к завтра обещают точные графики.
Бабочки в моём животе• 25 октября 2022
Ответ дляВареный лук
У вас співпадає?
у нас пока не отключали, так и написано - отключений не запланировано..... пока совпадает)
Вареный лук• 25 октября 2022
Взагалі це триндець, я вже не витримую.

Почемучка• 25 октября 2022
Який може бути точний час якщо літає оте іранське г.
Коли мережі не справляються тоді і вирубають
Вареный лук• 25 октября 2022
Я ще можу виїхати, а от як чоловікам, вони просто заручники цих знущань.
УжеВотДа• 25 октября 2022
Ответ дляВареный лук
Сильный пол. Все население страны не выедет, старики, дети и т.п.
НуПогоди!• 25 октября 2022
Зараз мабуть ніде нема графіків. Принаймні ті, що бачила, не співпадають
Царевна в уггах• 25 октября 2022
Нигде. Все графики условные. Могут выключать вне графика при перегрузках и авариях. И наоборот - не выключать по графику, если есть ресурс
Еленочка_Леночка• 25 октября 2022
Ответ дляВареный лук
Я недавно писала тоже об этом, что заложники ситуации, но мое сообщение администрация удалила. Хотя это действительно так. Весь мир наблюдает как над нами издеваются.
ПушАпница• 25 октября 2022
Ответ дляВареный лук
Взагалі це триндець, я вже не витримую.
В нас ще й автомат вибиває на будинку. Окрім ’запланованих’ відключень, чекаєм аварійку, вчора всю ніч, сьогодні ще + година, а потім знов заплановане відключення. Чесно, я розумію що війна, і для когось це може бути найменшим злом, але на нервову систему діє жахливо
НуПогоди!• 25 октября 2022
Ответ дляПушАпница
Не тільки на нервову. Від того, що страждає харчування і температурний режим вдома ( а зараз погода сира), то будуть загострюватися хронічні болячки і в цілому імунітет постраждає
УжеВотДа• 25 октября 2022
Ответ дляНуПогоди!
Во многих регионах Украины отопление еще не включали. Или вы имете в виду обогреватели?
НуПогоди!• 25 октября 2022
Ответ дляУжеВотДа
Маю на увазі автономне опалення

ПушАпница• 25 октября 2022
Ответ дляНуПогоди!
Згодна. З дитиною не знаю що робити, коли встигну щось приготувати, коли ні. Холодильник 15 годин вимкнений. а як прати ? не сохне.. боюсь вмикати обігрівач.
Мала ще сьогодні в стоматологію йти - то світла немає, то повітряна тривога. Весь день впусту. В мене одна хронічна болячка - нервова система. Не люблю нити, але морального ресурсу невистачає. Відчуваю себе лайном
Вареный лук• 25 октября 2022
Ответ дляПушАпница
Та я 10го під обстріли на роботу їхала собі спокійно і не нервувала, а за тиждень віялових відключень, в мене вже було 4 нервових зриви. При чому якби 4 години, то я б норм витримувала, але в нас 5нема, 2 є і 8 нема. В нас ще під шумок крутеликів підключають і до віялових додаються планові. В нас до війни стабільно два три рази на місяць на 12 год вимиуали. Зато як війна почалась і ракети літали, то ніхто нічого не робив і світло було.
Вареный лук• 25 октября 2022
Дівчата, це такий ще психологічний тиск, не здивуюся, що роблять це спеціально, щоб тримать нас у стресі постійному, щоб легше було керувати.
Антонина матушка• 25 октября 2022
Ответ дляВареный лук
Хто саме?
Вареный лук• 25 октября 2022
Ответ дляАнтонина матушка
Хто саме?
Наша влада
ПушАпница• 25 октября 2022
Ответ дляВареный лук
До ракет ми звикли, і до дронів звикли. Як би це не звучало - але факт. А ось ця ситуація зі світлом сприймається якось дуже сильно((
Антонина матушка• 25 октября 2022
Ответ дляВареный лук
Наша влада
Відпочинь

Вареный лук• 25 октября 2022
Ответ дляПушАпница
Мені здається, до відсутності елекрики звикнути неможливо. Можна хіба що перетерпіти.
masha_luiza• 25 октября 2022
Сидим без света уже несколько часов,читаю новости- ДТЭК ’Киевские электросети’ вернула свет всем потребителям в городе Киев, к которым применялись стабилизационные отключения по распоряжению НЭК ’Укрэнерго’ с 09:24 до 22:01 24 октября. Все дома киевлян со светом’, - говорится в сообщении.И как это понимать?вокруг ни одного дома со светом Нет....
ПушАпница• 25 октября 2022
Ответ дляВареный лук
Наша влада
Не хочу розганяти зраду, але реально ловила себе на схожій думці. Чи то для економії, чи для інших цілей.. не хочеться втрачати віру в свою країну, але ось тільки зараз в мене з´явились думки щоб десь виїхати

Мені самій від того лячно як це все діє на психіку.
Вареный лук• 25 октября 2022
Ответ дляАнтонина матушка
Відпочинь

О у зеботів вечірня зміна. махайте своїми банами скільки влізе.