Я, наприклад, не знала про багатьох.
alenka3108• 25 октября 2022
Ответ дляsobacura
Головне, щоб потім назад не полізли. Після нашої перемоги.
Полізуть, і в груди себе битимуть, що українці.
alenka3108• 25 октября 2022
Ответ дляsobacura
Пропустила цей момент. А що з Галушкою?
Співає вже на мові. 😳🤢То вона себе з українкою навіть не асоціювала
Что_по_чем• 25 октября 2022
Удивило, что эти артисты родом из Украины, особенно Джигурда😳 я не знала даже
alenka3108• 25 октября 2022
Ответ дляsobacura
А де саме співає? Де вона була взагалі? Щось я її давно не чула, з Дан Баланом останнній раз мабуть.
Таяна і галушка ’ Вишиванка’
english book• 25 октября 2022
Лише за Повалій сумно.Її рання творчість,та український альбом ’Чортополох’,у золотому фонді української пісні.
Здається вона трохи ,як би точніше сказати,не відрізняється великим розумом.У всякому разі таке враження від її багатьох інтерв´ю.
Всі інші для мене не мають ніякого значення.