Я, наприклад, не знала про багатьох.
julia-julia1988• 25 октября 2022
Ответ дляsobacura
Значить відмовчується. І цим самим не показує підтримку своїй країні, чи яка тепер її країна? расея? ну то тоді ясно понятно.
Логика конечно 🤦♀️
Black Umbrella• 25 октября 2022
Всіх знала, що з України, але не дивуюсь. Хтось обирає гроші, а не гідність. Але ж давайте по-чесному, у нас гуманітаркою барижать чи липові інвалідності клепають за гроші хто? Такі ж самі. І їх тисячі. Отож зі своїм лайном би розібратись. А оте скацапщене - просто забути.
Ответ дляBlack Umbrella
Та в темі мова лише про те, чи всі знали, що вони вихідці з України.
Ответ дляsobacura
Нічого не хочу. Питаю, чи всі знали що джигурда з України.
Объективно большинство талантливых актеров и певцов рашки украинцы по происхождению. Почти все. Вдвойне обидно, что столько запроданцев. Пусть теперь сидят в своей параше, ненавидимые тысячами украинцев. Никогда им от этого не отмыться. Никогда
Ответ дляnitka83
Еееее ))) хто саме з цього списку талановитий на стільки, що нам варто було б заплакати за ним? )) Фріки якісь всі. Хай котяться )
Ирина Ирина 3003• 25 октября 2022
А что с А Рева не так?он из за событий в Украине с отцом перестал общаться .отец поддерживает войну,Рева нет.Они с Донецка