Телефон Рубика• 26 октября 2022
Сума вдячності за виклик педіатра, м. Київ
Доброго дня!
Дівчата, зорієнтуйте, будь ласка, яка наразі сума вдячності за виклик педіатра додому.
Декларація підписана, завжди приходить на прохання додому (поліклініка - пішки 10 хв.). Ціни на все так зросли, то думаю скільки наразі адекватна ціна вдячності?
Щиро дякую!
бЭйбА• 26 октября 2022
Те, що підписана декларація, до приходу додому немає жодного стосунку
Погугліть, скільки в приватній виклик педіатра
Апрель Ивановна• 26 октября 2022
Обычно люди читают первые 2-3 комента. Дальше им нет времени на дурь.
Телефон Рубика
• 26 октября 2022
Ответ длябЭйбА
Я знаю ціни. Запитую у тих, хто викликає. Боже, запитуєш одне і завжди більшість відповідей не по темі питання.
Я звертаюсь виключно до тих, хто наразі викликає педіатра додому на постійній основі.
Дякую!
Все возможно• 26 октября 2022
Викликаю, но нічого не даю за це. Поліклініка теж по відстані 10 хвилин
бЭйбА• 26 октября 2022
Ответ дляТелефон Рубика
Дякую!
Заборчик поставте ще
Це громадський анонімний форум
На здоров’я!
Це громадський анонімний форум
На здоров’я!
Телефон Рубика
• 26 октября 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Краще прямо спитати, щоб не образити сумою, щоб поиходила потім ще
Ходить вже декілька років. Завжди дякувала 300 грн, зараз думаю це мало, мабуть?
Заела_пластинка• 26 октября 2022
Ответ дляТелефон Рубика
Не мало
Мотористка• 26 октября 2022
Оплачиваете ей только проезд такси и все. В вашем случае это 200 грн.
Апрель Ивановна• 26 октября 2022
Ответ дляТелефон Рубика
раскрываем Вашу методичку на 5 странице...
Телефон Рубика
• 26 октября 2022
Ответ дляВсе возможно
Це виключення. Я коли підписувала декларацію то одразу запевнили, що не ходять додому (вже років 5 минуло).
Апрель Ивановна• 26 октября 2022
Ответ дляТелефон Рубика
дальше на 6 странице...
Вызовите частного за баксы
Телефон Рубика
• 26 октября 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
дальше на 6 странице...
Вызовите частного за баксы
Сімейний лікар наразі в ЗСУ, до цього виклик був 600-800 грн, але це приватна практика і геть з іншого району їхав.
Рыжая бестия• 26 октября 2022
100-200грн. Наша живе через пару будинків, поліклініка 10хв на машині , давно не просила підійти, але, якби просила, то максимум 200грн. Скоріше, 100-150 давала би. Якщо забагато, наша може так і сказати, одній мамі вона навіть повернула частину, сказала, що дала забагато, хоча та зверталася перший раз по моїй пораді , просто подзвонила і попросила оглянути + видати довідки двом дітям.
Але я і в поліклініці щось можу їй залишити символічно після відвідування
Сундучок с каникулами• 26 октября 2022
Ответ дляТелефон Рубика
Не мало, нормально. Можно и 200
Пульт от линолеума• 26 октября 2022
Ответ дляТелефон Рубика
Да, мало, хотя бы 400-500